Prognozirajte koliko će Srba biti u Crnoj gori na sledećem popisu

Prognozirajte koliko će Srba biti u Crnoj gori na sledećem popisu

  • Od 0% - 10%

  • Od 10% - 20%

  • Od 20% - 30%

  • Od 30% - 40%

  • Preko 40%


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ukupno onih koji se zovu Crnogorci, Srbi i onih izmedju u Crnoj Gori je 65%, Albanaca i muslimana je 30% i njihov broj raste (dok ovih prvih opada). Kao sto sam vec rekao podela na one koji se zovu Srbima, Crnogorcima, i onim izmedju u Crnoj Gori je samo zabava za narod (da se Vlasi ne dosete), a Vlasi su u ovom slucaju Albanci. Medjutim oni sada jako dobro shvataju o cemu se radi i isticu sve vise zahteva jer ne zele pasivan polozaj. Imponuje snaga i jedinstvo albanskog naroda. Oni su svi usmereni ka ostvarenju jednog cilja i nekom mogu da izazovu divljenje. Pogledajte ove klipove na YouTube, mozete pronaci jos na stotine istih.

 
Pa ne znam, videcemo uostalom kada bude popisa :)...Koliko ti mislis da ce ih biti ?

kami83,Videcemo,ja sve gledam mojim ocima,znam da ih je vise od bilo kojih brojki i procenata.
Sve ce to doci na svoje mjesto,nas narod kaze ....gdje je voda jednom tekla teci ce opet kad tad....
A dotle ce zike trcati po ovakvim temama sto od zaljubljenosti sto od osjecaja da nesto korisno radi...za svoju partiju...
 
Poslednja izmena:
Srba će u Crnoj Gori biti tačno onoliko koliko bude i Crnogoraca...jer su Crnogorci Srbi...prosto ko pasulj...Samo se bojim da ta cifra neće biti velika...To treba da bude glavno pitanje,a ne traženje nekih kvazi razlika koje u suštini ne postoje...
Biti Srbin i Crnogorac je moguće istovremeno i jedno ne poništava drugo...tako je oduvijek bilo,osim u zadnjih nekoliko godina...
Mogu se Crnogorci zvati i Kinezima,ali svi znamo da to nije tačno...:lol: i da to ne mijenja suštinu da su oni u stvari Srbi...
Ovo dnevno-političko prekrajanje istorije ne priznajem...niti naprasna sjećanja tipa neko nekom nešto zabranjivao,a sad se ovaj drugi prisjetio da mu je bilo loše prije sto godina i odjednom postao nešto što nikad nije bio...:roll:
Tako se i dešava da su nekom djed i otac bili Srbi,a on danas Crnogorac...i to od Adama i Eve...Da nije tužno,bilo bi smiješno...
 

Back
Top