Osnivac jevrejske zajednice u Crnoj Gori Jelena Djurovic: Kosti Vladike Nikolaja treba dati psima!

Nemoj mnogo da mi s.erete promovisanje nacionalfashizma na krstarici , jedno je analiza nacizma, a drugo je ovo sto radite vezano za nacional fashizam...
To prolazi u Americi , ali nece proci bez reakcije ovde....

Isto kao sto ova zena ako je ovo rekla za necije kosti treba da bude osudjena na kaznu zatvora, pa ce sama skratiti jezik svoj, tako i ovi nazovi gosti iz drugih EU drzava koji ovde mogu da iznose svoje misljenje, ne mogu da rade promociju nacional fashizma ma koliko god on bio popularan u USA i u novoj Evropi, ali je opet nezakonit..
Osim u Hrvatskoj gde je patriotska duznost, ali to je na sramotu tog kulutrno bogatog naroda....
 
Шта да радиш...

Твоје комунистикиње, имају задатак сад да буду сатанисткиње, да се оголе, ко та што је у свако слици разолишана ко на штајги... а и како другачије, капа са три рога и борба против Бога...

Иначе тема је трол, за ложење националиста против вас лемингса пионира... Ко кад неко испред продавнице који је четник даје изјаве из гајбу пива против комуниста... Небитно без хајпа скроз...
Ako si mi rekao , bas si ispao covek, genijalac, duhovnik....ebada od legende, heroj...
 
Ako si mi rekao , bas si ispao covek, genijalac, duhovnik....ebada od legende, heroj...
Па реално и јеси наклоњен помало оваквом просатанизму у крајњем закључку, такав је комунизам, ниси ти крив што ти је прирасто срцу... не осуђујем те, али Бог хоће

Мислим, не осудиш ову болесницу, него нешто млатиш изокола... значи разонализујеш све смарачки...
 
Па реално и јеси наклоњен помало оваквом просатанизму у крајњем закључку, такав је комунизам, ниси ти крив што ти је прирасто срцу... не осуђујем те, али Бог хоће

Мислим, не осудиш ову болесницу, него нешто млатиш изокола... значи разонализујеш све смарачки...
Pa nisam ja ti.....
Ja sam ja...
Sto znaci da me razni tipovi kao ti i kao ovi ostali uopste ne interesuju , samo sramotite ljude....ne mogu reci Srbe, jer ebiga vi ste Srbi a ja ne zelim da budem...eto dokle smo dosli , izmedju Srba i ljudi zelim medju ljude ne zelim medju takve Srbe...
Meni ste mahom isti....svi vi ideolozi....branitelji nekih grandioznih ideja a kreatori masovnih vidljivih mucenja.....

Ne ocekujem da razumes, cak me zasmeja recenica koju sam upravo napisao....
Zivi u svojim mentalnim kreacijama , i to je to...
Samo ti prizivaj svog Boga, sreca te nije isti ....samo je tvoj...
 
A ti bi i da malo cenzurišeš? Onako po titoistićki?

Не.

Ја бих да се поштује Правилник потфорума Политика

Ево шта исти каже:

  • Izvor vesti ne može da bude sajt koji nije sa gornje liste, kao ni video klip, blog, ni društvene mreže (Fejsbuk, X, Jutjub i sl.)
  • Naslov teme mora da bude isti kao i naslov vesti koja se preuzima. Nije dozvoljeno pokretanje tema sa naslovom i/ili sadržajem koji je agresivan, širi mržnju, označava pojedince kao negativce i sl.
  • Ispod vesti koja se citira, mora da postoji i važeći link ka izvoru
  • Citirana vest mora biti aktuelna, ne starija od nekoliko dana

Ево ти и линк ка Правилнику. https://forum.krstarica.com/threads/vazno-pravilnik-foruma-politika.781514/

Прочитај цео Правилник.
 
Не.

Ја бих да се поштује Правилник потфорума Политика

Ево шта исти каже:

  • Izvor vesti ne može da bude sajt koji nije sa gornje liste, kao ni video klip, blog, ni društvene mreže (Fejsbuk, X, Jutjub i sl.)
  • Naslov teme mora da bude isti kao i naslov vesti koja se preuzima. Nije dozvoljeno pokretanje tema sa naslovom i/ili sadržajem koji je agresivan, širi mržnju, označava pojedince kao negativce i sl.
  • Ispod vesti koja se citira, mora da postoji i važeći link ka izvoru
  • Citirana vest mora biti aktuelna, ne starija od nekoliko dana

Ево ти и линк ка Правилнику. https://forum.krstarica.com/threads/vazno-pravilnik-foruma-politika.781514/

Прочитај цео Правилник.
Шта има Црна Гора са Јасеновцем па да њена скупштина усваја резолуцију о Јасеновцу?! Хрватска на ово треба да одговори тако што ће хрватски Сабор да усвоји резолуцију о геноциду над Црногорцима чиме је угушен Божићни устанак!
I kolegа komšija ima svojih ideja…
 

Back
Top