Profesor hoce da me kresne

Dlakava_Strvina:
snoshaj efendija:
Pa to ce i da bude. Kresnuce se sa profom i on ce da joj sredi gomilu ispita posle toga.Kresace se, kresati a decko nece imati pojma. Onda ce ona zeleti da to prekine a profa nece (zbog godina i sujete-sto da ga klinka zeza?).Onda ce ona da se zali decku da je profa malterira i trazi ribu iz nekog nepoznatog razloga i bez ikakvog povoda.I mladi siljokuran ce da ispadne ovca.Naci ce profu, razbice ga, ispasti strasan BAJA i nikad nece biti svestan sa kakvom se devojkom zabavljao.Profa ce dobiti batine i bolece ga kosti, ali ce dugo i dalje osecati prijatno zarenje u yayima....
:cry:
Ovo je ujedno bio i odgovor Dlakavom na konstataciju da je glupo sto pominjem prebijanje profe. 8)
Pozdrav za Dlakavog :)

Ja ostavih onu tvoju "kontakt adresu" iz Bujenos Ajresa pa se ti cheshi koliko oces "po prijatnom osecaju"...
Au Dlakavi, provalio si me.Znas, dugo vec vodim dvostruki zivot...Nemoj reci nikome.Neka to bude nasa tajna.Oduzicu ti se... :lol:
 
Shrek:
cLick - OR - Die:
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!

sirota devojko :cry:
a vi mu$karachine.. zamislite da je neka matora profesorska-babyskera htela da napastvuje va$a mlada
zmijska tela.. uh! ni za sve desetke ovoga sveta!
snimi ga.. pripreti da ce$ obelodaniti njegove nechasne namere... nek se uzenta matoro puvalo!!


mmmmm...bakute..mljac :lol:

Zasto?Kad ima studentkinja koje se bi se kresale sa dedama, zasto ne bi bilo onih muskaraca koji bi yebali babe za ocenu?S tim STO sigurno muski ne bi prosipali teorije o moralu po Forumu nego bi steknuli ocenu, kresnuli babu i ne bi kenjali da ih je baba napastvovala. Zakon prirode je:Nema povratnog odgovora bez upucenog signala.Neka nas Cici ubedi da je pocela zabavljanje sa svojim deckom bez da mu je uputila signal i bice Ok. 8)
 
Ajde konačno se kresni sa tim profesorom a ti kresni babu pa da zaključamo ovu glupu temu.
tp.sml[1].gif
 
kučka:
snoshaj efendija:
kučka:
Ajde konačno se kresni sa tim profesorom a ti kresni babu pa da zaključamo ovu glupu temu.
tp.sml[1].gif
Zavrsio sam samo osnovnu skolu i necu da ucim vise tako da nema sanse 8)
Usput,opet si nesto menstruozna? :wink:

IMAJ STILA
anon.sml[1].gif
Zasto te pogadja to sto nemam stila?Obicno si na moje ispade reagovala drugacije...Hm. :?
 
SRDJAN_BGD:
devojka je u frci a vi joj bas pomazete svojim predlozima
organizuj susret sa njim ponovo u kancelariji njegovoj obavesti prodekana za nastavu o tome i reci mu za taj susret i da ces ga snimiti
snimi razgovor na diktafon i pozovi posle prodekana (ili jos bolje neka prodekan upadne u kancelariju u sred njegovog navaljivanja)
budi hrabra

jes, pa da dekan ima posle nasta da baca u nesvest ili ne daj Boze, da nakachi na internet pa da zaradjuje 23eura po minutu... ccc i ti ovo zoves pomoc? :lol:
 
SRDJAN_BGD:
devojka je u frci a vi joj bas pomazete svojim predlozima
organizuj susret sa njim ponovo u kancelariji njegovoj obavesti prodekana za nastavu o tome i reci mu za taj susret i da ces ga snimiti
snimi razgovor na diktafon i pozovi posle prodekana (ili jos bolje neka prodekan upadne u kancelariju u sred njegovog navaljivanja)
budi hrabra

Nisi u toku. Devojka ima jednu jedinu frku a to je da li da se krese i dalje sa profanom.
I nemoj sebi da dozvolis da ti ikad ijedna devojka servira svoju tuznu pricu kako je neko stratuje bez povoda.Ispasces ovca.To im je paravan za prevaru,da izboksuju posao, ocenu itd.
Slusaj ti efendiju... 8)
 
Ma , vi me niste dobro razumeli... NISAM IMALA NISTA SA NJIM NITI CU!!! Samo zelim da me vise ne uznemirava i da mi ne zezne nesto na fax-u , u fazonu "znate,koleginice , ona je drska , bezobrazna..." Nisam u fazonu da mu pravim problem , vec sam samo pitala za savet kako da ga na elegantan i normalan nacin skinem sa vrata. Niti zelim da imam nesto sa njim , ali ni da njega upropastim . Pokusao je , nije uspeo i ... dovidjenja! Nervira me sto me sada zivka. razumem ja da bi on zeleo nesto mlado , ali ako sam ga vec odbila , nije mi jasno sto i dalje pokusava. Znaci , necu da pravim sranja , samo sam pitala kako da mu na normalan nacin objasnim da je bilo sta izmedju nas nemoguce!!!
 
Cici:
Ma , vi me niste dobro razumeli... NISAM IMALA NISTA SA NJIM NITI CU!!! Samo zelim da me vise ne uznemirava i da mi ne zezne nesto na fax-u , u fazonu "znate,koleginice , ona je drska , bezobrazna..." Nisam u fazonu da mu pravim problem , vec sam samo pitala za savet kako da ga na elegantan i normalan nacin skinem sa vrata. Niti zelim da imam nesto sa njim , ali ni da njega upropastim . Pokusao je , nije uspeo i ... dovidjenja! Nervira me sto me sada zivka. razumem ja da bi on zeleo nesto mlado , ali ako sam ga vec odbila , nije mi jasno sto i dalje pokusava. Znaci , necu da pravim * , samo sam pitala kako da mu na normalan nacin objasnim da je bilo sta izmedju nas nemoguce!!!

PONESI BASHTENSKE MAKAZE I KAZI MU : "AJDE CALE, VADI GA"...
 
Mozda si u pravu. Naime, procitao sam tvoj post u topicu 'DA LI NOSITE DONJI VES LETI?'i ti tamo rece da imas obicaj da skidas gacice na javnim mestima ispod stola (kafic, cini mi se).Mozda si to mahinalno uradila i za vreme ispita pa se matora drtina primila.Nije skapirala da si ti to uradila dcisto vrucine radi...Stoka matora :evil:
Cici:
Uffff... cesto! Ali , vise volim da skidam gacice u kaficu , dok decko sedi pored mene , a da to SAMO on primeti...
 
snoshaj efendija:
Mozda si u pravu. Naime, procitao sam tvoj post u topicu 'DA LI NOSITE DONJI VES LETI?'i ti tamo rece da imas obicaj da skidas gacice na javnim mestima ispod stola (kafic, cini mi se).Mozda si to mahinalno uradila i za vreme ispita pa se matora drtina primila.Nije skapirala da si ti to uradila dcisto vrucine radi...Stoka matora :evil:

Ja sam rekao da ih ne nosim uopste! Dakle nigde ih naknadno ne skidam, problem je bio sto zaboravih da se zakopcham :shock: :lol:
 
Dlakava_Strvina:
snoshaj efendija:
Mozda si u pravu. Naime, procitao sam tvoj post u topicu 'DA LI NOSITE DONJI VES LETI?'i ti tamo rece da imas obicaj da skidas gacice na javnim mestima ispod stola (kafic, cini mi se).Mozda si to mahinalno uradila i za vreme ispita pa se matora drtina primila.Nije skapirala da si ti to uradila dcisto vrucine radi...Stoka matora :evil:

Ja sam rekao da ih ne nosim uopste! Dakle nigde ih naknadno ne skidam, problem je bio sto zaboravih da se zakopcham :shock: :lol:

Seresh.Skinuo si ih u busu, stavio pored sebe i zaboravio na sedistu.Kad si izasao, pisao si na stanici i zaboravio da zakopcas slic.Meni pricas.. :wink:
 
krvolok:
-Eva-:
Pa... pa... stvarno! Je li to istina_ :lol:

Jeste, svi smo zabezeknuto, gledali kako covek pisa na stanici, a nema gace !!!

Jao, pa ti si video mene!A ja se pitam gde su mi druge gace.Kad sam hteo da promenim, celu sam kucu prevrnuo.
Ma nekom matorcu pozlilo na ulici neki dan i ja sta cu, otrsim u obliznji haustor, skinem gace i nakavasim ih vodom (zamolim u jednom stanu da ih pokvasim).Trljao sam ga gacama natopljenim vodom dok nije dosla Hitna pomoc i u onoj guzvi oni ga spakuju i odvezu u Hitnu sa sve mojim gacama.Ja onako potresen prizorom coveka kome nije dobro odem da popijem pivo, cirnem na onoj vrucini 4-5 komada i onako pripit sam posle pisao na stanci... I totalno sam zaboravio gde su mi nestale druge gace. :oops: :oops: :oops: :oops:
 
snoshaj efendija:
krvolok:
-Eva-:
Pa... pa... stvarno! Je li to istina_ :lol:

Jeste, svi smo zabezeknuto, gledali kako covek pisa na stanici, a nema gace !!!

Jao, pa ti si video mene!A ja se pitam gde su mi druge gace.Kad sam hteo da promenim, celu sam kucu prevrnuo.
Ma nekom matorcu pozlilo na ulici neki dan i ja sta cu, otrsim u obliznji haustor, skinem gace i nakavasim ih vodom (zamolim u jednom stanu da ih pokvasim).Trljao sam ga gacama natopljenim vodom dok nije dosla Hitna pomoc i u onoj guzvi oni ga spakuju i odvezu u Hitnu sa sve mojim gacama.Ja onako potresen prizorom coveka kome nije dobro odem da popijem pivo, cirnem na onoj vrucini 4-5 komada i onako pripit sam posle pisao na stanci... I totalno sam zaboravio gde su mi nestale druge gace. :oops: :oops: :oops: :oops:

Eee ovo sa pishanjem.. jel to kod Panchevachkog mosta!? A ista drugarica videla (isla autobusom do centra) kod, verovali ili ne, Savezne Skupstine kako ga baca u nesves neka dileja matora...
 
shto dileja :shock: :shock:
pa taj potez je bio bash "diogenski"....
jednom prilikom je tako onanisao na sred trga "kada bi chovek mogao ovako da trlja i svoj stomak pa da se oslobodi gladi".....
eeeee......da....to su bila vremena...ali danas izgleda nije sramota biti gladan :?
 
goodday:
shto dileja :shock: :shock:
pa taj potez je bio bash "diogenski"....
jednom prilikom je tako onanisao na sred trga "kada bi chovek mogao ovako da trlja i svoj stomak pa da se oslobodi gladi".....
eeeee......da....to su bila vremena...ali danas izgleda nije sramota biti gladan :?

...Postoji jedna logicka zavrzlama poznata kao Ramzesijan i koja ima briljantno resenje.O cemu se radi?
Za vreme izgradnje piramida u starom Egiptu posao je isao uzasno sporo jer su robovi bili gladni i liseni
seksa. Upravnik gradilista Cighlarhabi je rekao Ramzesu kako stoje stvar i da su radnici gladni i bez seksa. Ramzes natukao Discman na usi i slusa muziku, pije pice u hldovini, hlade ga bambusovim listom itd.On upravniku:Sa, ne cujem te?Ovaj ponovi a ovaj ne cuje jer je natakao slusalice.Tako mu par puta ponovi
a ovaj ne cuje.Na kraju se Cighlarabi iznervira i drekne:'Radnici su punih yaya a praznog stomaka!'
Ramzes skine sluske i kaze:'Ja veliki sin boga amona dajem im bozanski savet kao da prevazidju tu patnju kojoj su izlozeni.Neka pojedu svoja yaya i problem je resen.Prazna yaya i pun stomak-to je moje filozofsko resenje.....'

Prof.dr.Snoshaj efendija
Katedra za modernu egiptologiju
Minessota University

(sa predavanja iz istorije starog Egipta odrzanog na svetskom kongresu Egiptologa u Sinsinatiju maja 2004)
 
Eee-eeej efendijaaa, ooo-ooo efeeendijaaaa...
MAlochas je jedna tetkica iz hitne pomotji tela da obrishe sa stola kafu koju je upravnik sluchajno prosuo dok je spopadao svoju sekretaricu. Tek, poshto je zena mislila da je upravnik zove zbog zahteva za godishnji odmor, nije ponela potreban pribor. Kad je zatekla prosutu kafu setila se da joj je lakshe da trkne do veshernice gde Efendijine gatje chuvaju kao neku vrstu statusnog simbola. Stalno se svadjaju da li da ih okrenu "na braon" ili "na zuto". UZela je one gatje i obrisala upravnikov sto. Sad chovek ima sto od hrastovine u tri nijanse: pretezno boja drveta sa delimicnim prelivima boja braon-zuto. Toliko o tvojim gatjama. Vidi, ja sam zaboravio juche u 23-ci jedne dok sam ishao na Adu. Zurio sam da se bucnem u vodu pa eto.. Ako ti odgovaraju uzmi, kazi shoferu:"Dlakavi mi reko da uzmem".
 

Back
Top