Profesor hoce da me kresne

worm:
snoshaj efendija:
Pedofilija? Da mala nije genijalka pa je na faxu sa 9 godina?
Jao, zemljo!Otvori se!Zgadice mi se zene definitivno.Postacu ***** i kraj price.Ne vredi. Dajte mi adresu nekog pederaskog sajta. Promenicu nick u supak-meraklija. E efendija,efendija. :cry:
http://www.gay-serbia.com/

Hvala.Posetio sam taj site ali ipak to nije za mene.Nema nista lepse od zene.MMMMMMM!Volim ih ciste, prljave,lazljive, prevrtljive, lepe, ruzne,moralne, nemoralne,koje rado daju ,i one koje ne daju,ma nek su i *****, mlade, starije ma SVEEEEEE!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!

Lazes pa rasturas....
 
Cici:
E , ima zanimljivih predloga , ali , onaj sa kamerama mi je najbolji. Naravno da hocu da ga *! Nisam od onih koji na taj nacin prolaze na fax-u.
1. on ima 100 godina
2. imam decka koga mnogo volim

Da, da. Poznate su mi takve koje mnogo vole svog decka. Imaju ga reda radi a idu okolo i testiraju kako matora muska populacija reaguje na njihove drazi.
Ne mozes da ubedis nikoga da te taj profesor TEK TAKO startovao. Signal si dala, kakav god da je.
 
Cekaj! To znaci da treba da budem zamotana kao mumija na fax-u????? Ej,ja tamo ocekujem da polozim ispit ako znam ili da padnem ako neznam. Ne gledam da li je u pitanju muski ili zenski profesor! Isto tako ocekujem da oni daju ocenu za moje znanje ili neznanje , a ne za fizicki izgled!!!
 
Cici:
Cekaj! To znaci da treba da budem zamotana kao mumija na fax-u????? Ej,ja tamo ocekujem da polozim ispit ako znam ili da padnem ako neznam. Ne gledam da li je u pitanju muski ili zenski profesor! Isto tako ocekujem da oni daju ocenu za moje znanje ili neznanje , a ne za fizicki izgled!!!

Kako mene niko nije startovao na fax-u?
I sta si htela sa otvaranjem teme?Da ti olaksamo dusu i kazemo-SAMO SE KRESNI.Pa kresni se, sta fali.Posle reci nekom od rodjaka da te prinudio pa neka coveka prebiju.Nece biti ni prvi ni zadnji koji je zbog takvih kao ti dobio batine.
 
LJudi, pa zar je moguce da je samo efendija provalio klinku? KAo sto on rece "kako to da mene niko nije startovao na faksu?"

Nijedan profa ne startuje tek tako. Pogotovu ne nakon polozenog ispita. Mnogo bi logicnije bilo da te muvao pre ispita, pa te fol ucenjivao... ali ovako prica ti ne drzi vodu.

Ako te to toliko brine, ti malo produzi suknju i smanji dekolte i nema glava da te boli. Te price "imam decka, puno ga volim, a profa me startovao, sta da radim"" ostavi za svoju mamu, jer jedina ona iz ljubavi prema tebi moze da proguta ovakve gluposti.

I jos samo nesto. One koji ti predlazu da ga prijavis pitam: za sta da ga prijavi? Elemenata iznude nema, a nas zakon ne predvidja seksualno uznemiravanje kao kr. delo. Eventualno za zloupotrebu sluzbanog polozaja, ali i to je diskutabilno.
 
Jel ti citas sve po redu ili samo efendiju? Sta ti to efendija znaci idi uzivaj pa ga posle prebi? Glupo... A pitas se sto tebe niko nije startovao na faksu? Ajde da te citiram

lokacija: ljubav i sex
Tema: cudo prirode

Prof.dr.Snoshaj efendija
redovni profesor zooseksologije
Univerzitet u Birminghamu
mail:efendija@zguza.com
(iz predavanja iz zooseksologije, svetski kongres zooseksologa Buenos Ajres decembar 2003)

E pa profesore sta je sad?
 
Dlakava_Strvina:
Jel ti citas sve po redu ili samo efendiju? Sta ti to efendija znaci idi uzivaj pa ga posle prebi? Glupo... A pitas se sto tebe niko nije startovao na faksu? Ajde da te citiram

lokacija: ljubav i sex
Tema: cudo prirode

Prof.dr.Snoshaj efendija
redovni profesor zooseksologije
Univerzitet u Birminghamu
mail:efendija@zguza.com
(iz predavanja iz zooseksologije, svetski kongres zooseksologa Buenos Ajres decembar 2003)

E pa profesore sta je sad?
:cry:
U pravu si.Delujem kruto, nepristupacno i pomalo odbojno.Bice da je to. :wink:
 
Tuzni_patak:
Upoznaj decka sa profesorom ,
samo to je dovoljno....
Pa to ce i da bude. Kresnuce se sa profom i on ce da joj sredi gomilu ispita posle toga.Kresace se, kresati a decko nece imati pojma. Onda ce ona zeleti da to prekine a profa nece (zbog godina i sujete-sto da ga klinka zeza?).Onda ce ona da se zali decku da je profa malterira i trazi ribu iz nekog nepoznatog razloga i bez ikakvog povoda.I mladi siljokuran ce da ispadne ovca.Naci ce profu, razbice ga, ispasti strasan BAJA i nikad nece biti svestan sa kakvom se devojkom zabavljao.Profa ce dobiti batine i bolece ga kosti, ali ce dugo i dalje osecati prijatno zarenje u yayima....
:cry:
Ovo je ujedno bio i odgovor Dlakavom na konstataciju da je glupo sto pominjem prebijanje profe. 8)
Pozdrav za Dlakavog :)
 
Pa to ce i da bude. Kresnuce se sa profom i on ce da joj sredi gomilu ispita posle toga.Kresace se, kresati a decko nece imati pojma. Onda ce ona zeleti da to prekine a profa nece (zbog godina i sujete-sto da ga klinka zeza?).Onda ce ona da se zali decku da je profa malterira i trazi ribu iz nekog nepoznatog razloga i bez ikakvog povoda.I mladi siljokuran ce da ispadne ovca.Naci ce profu, razbice ga, ispasti strasan BAJA i nikad nece biti svestan sa kakvom se devojkom zabavljao.Profa ce dobiti batine i bolece ga kosti, ali ce dugo i dalje osecati prijatno zarenje u yayima....
:cry:
Ovo je ujedno bio i odgovor Dlakavom na konstataciju da je glupo sto pominjem prebijanje profe. 8)
Pozdrav za Dlakavog :)
 
snoshaj efendija:
Pa to ce i da bude. Kresnuce se sa profom i on ce da joj sredi gomilu ispita posle toga.Kresace se, kresati a decko nece imati pojma. Onda ce ona zeleti da to prekine a profa nece (zbog godina i sujete-sto da ga klinka zeza?).Onda ce ona da se zali decku da je profa malterira i trazi ribu iz nekog nepoznatog razloga i bez ikakvog povoda.I mladi siljokuran ce da ispadne ovca.Naci ce profu, razbice ga, ispasti strasan BAJA i nikad nece biti svestan sa kakvom se devojkom zabavljao.Profa ce dobiti batine i bolece ga kosti, ali ce dugo i dalje osecati prijatno zarenje u yayima....
:cry:
Ovo je ujedno bio i odgovor Dlakavom na konstataciju da je glupo sto pominjem prebijanje profe. 8)
Pozdrav za Dlakavog :)

Ja ostavih onu tvoju "kontakt adresu" iz Bujenos Ajresa pa se ti cheshi koliko oces "po prijatnom osecaju"...
 
devojka je u frci a vi joj bas pomazete svojim predlozima
organizuj susret sa njim ponovo u kancelariji njegovoj obavesti prodekana za nastavu o tome i reci mu za taj susret i da ces ga snimiti
snimi razgovor na diktafon i pozovi posle prodekana (ili jos bolje neka prodekan upadne u kancelariju u sred njegovog navaljivanja)
budi hrabra
 
cLick - OR - Die:
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!

sirota devojko :cry:
a vi mu$karachine.. zamislite da je neka matora profesorska-babyskera htela da napastvuje va$a mlada zmijska tela.. uh! ni za sve desetke ovoga sveta!

snimi ga.. pripreti da ce$ obelodaniti njegove nechasne namere... nek se uzenta matoro puvalo!!


mmmmm...bakute..mljac :lol:
 

Back
Top