Проф. Давор Калајжић: Давос гробница Србије!

To im je zadatak. Zadatak im je i da nas pomalo zatvaraju u kuce jer boze izdisemo ugljen dioksid a to nije dobro za okolinu. Premijerka otvara prvu fabriku vjestackog mesa u Srbiji, a kilo pecenja 3000din. Spremite se Srbi, necete imati nista i bicete srecni.

otvorena je vec u Surcinu fabrika vestackog mesa u vlasnistvu Nestlea

Nasa drzava se obavezala da nema pravo da ih kontrolise sta trpaju u to
 
Слабо си то разумео.

У филму се не једе вештачко месо већ лажна вегетаријанска храна направљена од правих људи. Планета је оштећена и није у стању да исхрањује становништво, због чега се власти одлучују на канибализам.

pa znam sta se jede to sam i napisao
 
pa znam sta se jede to sam i napisao

И даље не разумеш. У филму буквално једу људе јер нема ничег другог да се једе; ништа не рађа.

Твоја теза је сасвим обратна, тј да сад успева све али ти разни Билдерберзи упркос томе терају људе да једу бубе.
 
И даље не разумеш. У филму буквално једу људе јер нема ничег другог да се једе; ништа не рађа.

Твоја теза је сасвим обратна, тј да сад успева све али ти разни Билдерберзи упркос томе терају људе да једу бубе.

naravno da razumem

Ali kod nas sve radja, i imamo svega i pored toga WEF satanisti zele da istrebe stoku i ugase sve proizvodjace prirodnog mesa, jer satro krave mnogo prde?
 
Све оно ,што се некад звало ТЕОРИЈОМ Завере----сада већ није Теорија,
Завера очигледно постоји и колико год се разноразни единбурушки Ђаци трудили да нас увере у супротно,
Реалност говори сасвим другачије.
На овој Планети има више него довољно и Хране и плодне Земље и Воде и Нафте и уранијума и плутонијума и СВЕГА што нам је Бог направио.
Међутим,те Силе Таме те путем единбуршких Ђака приморавају да Човек проведе малтене цео свој,Од Бога подарен Живот у вечито неким СТРАХОВИМА...А сам Страх онда проузрокује несигурност,страдања,ратове,битке..све оно како би те Кнез овог света приволео на своју страну одакле повратка нема.
 
:klap:
Све оно ,што се некад звало ТЕОРИЈОМ Завере----сада већ није Теорија,
Завера очигледно постоји и колико год се разноразни единбурушки Ђаци трудили да нас увере у супротно,
Реалност говори сасвим другачије.
На овој Планети има више него довољно и Хране и плодне Земље и Воде и Нафте и уранијума и плутонијума и СВЕГА што нам је Бог направио.
Међутим,те Силе Таме те путем единбуршких Ђака приморавају да Човек проведе малтене цео свој,Од Бога подарен Живот у вечито неким СТРАХОВИМА...А сам Страх онда проузрокује несигурност,страдања,ратове,битке..све оно како би те Кнез овог света приволео на своју страну одакле повратка нема.
Гост Фок Невс-а САВРШЕНО резимира дневни ред ВЕФ-а 'Велико ресетовање', у само једном минуту:
„ВЕФ је фанатична политичка организација која користи страх и манипулацију, попут Цовид хистерије, као што је обмана глобалног загревања, да би заиста олакшала људима да мисле да су они некако спасиоци, али заправо све што радите је да им помажете да остваре своје циљ, који је заиста глобални јавно-приватни фашистички покрет, и фузија велике владе, велике технологије [и] великог новца, да се створи технократска владајућа елита, што је згодно за њих."
„Они желе да створе феудализам 2.0, у којем смо ми кметови, а они господари над нама... То је оно чему циљају.
 
GEJG6PFXEAAWpPU
 
naravno da razumem

Ali kod nas sve radja, i imamo svega i pored toga WEF satanisti zele da istrebe stoku i ugase sve proizvodjace prirodnog mesa, jer satro krave mnogo prde?
Сви ови ликови Сорош.Гејтс,Шваб итд су само ниже рангирани оперативци,комитет 300
СЕФ,трилaтерална комисија ,билдерберг група,ест вест бридге окупљају ове оперативце са нижих нивоа прирамиде моћи
Mноги из ових нису ни свјесни улога које играју већ су корисни идиоти

Пирамида моћи изгледа овако некако
32FTXiZsHoAWXDGUT6XfPTLRBbYW7TUFpRSTArzFnbgvZa1oJCGfLHjmio1bX9T7KtznxVyZh6mRu4TTgrYehX31Ap34bg...jpg


Сву моћ црпе из контроле над монетарним системом и банкама

CAPITALISM.jpg
 

Back
Top