Prodati Kosmet za EU ili Ruska podrska ?! ***uslov***

Da li bi dali Kosmet za EU ili ga braniti sa Ruskom podrskom ?

  • Prodao bi Komset za eventualno clanstvo u EU

    glasova: 9 33,3%
  • Biram Rusku podrsku za teritorijalnu celovitost Srbije (u/van EU)

    glasova: 18 66,7%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi se da si ti ne priglup nego masivno glup.......Samo sam dao primer kako ne treba i jedna i druga varijanta da izgleda..............Da li sada razumeš????I promeni ti svoje obeležje u CS-jad..če......................Odmakni se od računara i CS-a i živi normalan život.........Moji preci su se borili protif fašista i šovinista - znači upravo protiv takvih kao što si ti.......A ja sam se za razliku od tebe borio protiv NATO-a da bi ti svoju bulju krio kao pacov po podrumima..........

А клоњ ИДИМИГАВИДИМИГА је опет активан, ааааа? :lol::lol::lol:
 
Pa Rusi su na nasoj strani, ljudi rekli posteno "sve dok hocete da branite Kosmet mi cemo vas podrzati" :P .... EU ponudila neki k00rton od predugovora koji ce ujedno i da negira UN rezoluciju koja je za sada jedini garant celovitosti Srbije i nepovredivosti granica i mi treba da ga potpisemo i klimnemo glavom u fazonu "evo vam Kosmet", a Rusi ce da cimaju ;) da nisi i ti mali sedeo u istoj klupi sa ovim nexxxom u odeljenju za zaostale ;) pa se grudvas ovakvim glupostima :D

E pa vidi se da si najblaže rečeno retardiran.........Da si čitao moje postove shvatio bi da ja uopšte nisam ni za jednu varijantu koja se nudi Srbiji........A svojim uvredama samo pokazuješ da si više nego jadan radikal..................
 
E pa vidi se da si najblaže rečeno retardiran.........Da si čitao moje postove shvatio bi da ja uopšte nisam ni za jednu varijantu koja se nudi Srbiji........A svojim uvredama samo pokazuješ da si više nego jadan radikal..................

Moram li da te podsetim ko je prvi poceo sa uvredama itd. ;) ili si vec zaboravio :shock: :D
Imas tekst Rupela koji i dalje prica kako ce Kosmet biti priznat, tj. nasilno otet Srbiji, koja ce "NEKAD" biti primljena u EU, a na drugoj strani imas tekst gde Rusi upozoravaju da ako Srbija bude pristala na takav dokument iz EU, da oni vise nece moci pravno da zastupaju i brane interese Srbije. Sta ti je tu nejasno i kako je to anketa pogresno postavljena, a ne u skladu sa njihovim izjavama.
 
Hmmm neko ko se borio protiv NATO-a da danas peva tu pesmu kako bi ga skoro pa pop00sio NATOvcima :roll: nesto mi se ne slaze, ali mozda zato sto sam masivno glup ;)
Protiv fasista, ha ;) pa Italijani i nisu bili tako napasni k'o oni nacisti....sve mi se cini da sam ipak bio u pravu, a te izmisljotine kako si se borio protiv NATO-a okaci macku o rep, ovako samo ispadas glup u drustu :P


Stvarno ne nameravam da polemišem sa maloumnicima kao ti.......Samo bih te stavio u moj položaj tokom 3 meseca bombardovanja da vidiš kako to izgleda u stvarnosti a ne kao u CS-u koji ti je jedini život........Mada bih morao da ti okačim i kanticu za bulju kako bi mogao da se u istu olakšavaš dok bežiš a i da znam gde se kriješ............
 
Pa Rusi su na nasoj strani, ljudi rekli posteno "sve dok hocete da branite Kosmet mi cemo vas podrzati" :P .... EU ponudila neki k00rton od predugovora koji ce ujedno i da negira UN rezoluciju koja je za sada jedini garant celovitosti Srbije i nepovredivosti granica i mi treba da ga potpisemo i klimnemo glavom u fazonu "evo vam Kosmet", a Rusi ce da cimaju ;) da nisi i ti mali sedeo u istoj klupi sa ovim nexxxom u odeljenju za zaostale ;) pa se grudvas ovakvim glupostima :D

pa, decko, bas ti iz odeljenja za zaostale na ovaj nacin sagledavaju svetsku politiku.......
kao "rusi su nam saveznici"......HA
 
Moram li da te podsetim ko je prvi poceo sa uvredama itd. ;) ili si vec zaboravio :shock: :D
Imas tekst Rupela koji i dalje prica kako ce Kosmet biti priznat, tj. nasilno otet Srbiji, koja ce "NEKAD" biti primljena u EU, a na drugoj strani imas tekst gde Rusi upozoravaju da ako Srbija bude pristala na takav dokument iz EU, da oni vise nece moci pravno da zastupaju i brane interese Srbije. Sta ti je tu nejasno i kako je to anketa pogresno postavljena, a ne u skladu sa njihovim izjavama.


Ti si stvarno pukao dečko....Pa koje počeo prvi sa uvredama?Hajde imaš samo dve strane i čitavo vreme ovoga sveta da utvrdiš ko je počeo prvi da vređa.........Pošto će ti trebati malo mnogo više vremena zbog tvojih mentalnih sposobnosti teško da ću tvoj odgovor dočekati za života...............

Anketa je postavljena pogrešno jer se pitanjem nameće odgovor a to je osnovna greška koja ne sme da se pojavljuje u anketama........Na prvoj strani sam ti pokazao kako izgleda kada se drugačije postave ta ista pitanja i kako odjednom možeš dobiti suprotne odgovore od prvopostavljenih pitanja..........To je bila poenta mog prvog posta na ovoj temi..........
 
Pa Rusi su na nasoj strani, ljudi rekli posteno "sve dok hocete da branite Kosmet mi cemo vas podrzati" :P .... EU ponudila neki k00rton od predugovora koji ce ujedno i da negira UN rezoluciju koja je za sada jedini garant celovitosti Srbije i nepovredivosti granica i mi treba da ga potpisemo i klimnemo glavom u fazonu "evo vam Kosmet", a Rusi ce da cimaju ;) da nisi i ti mali sedeo u istoj klupi sa ovim nexxxom u odeljenju za zaostale ;) pa se grudvas ovakvim glupostima :D

Тај "предуговор" није ни мало наиван ЈЕР ОН ЗНАЧИ ПОЛИТИЧКИ ПРИСТАНАК СРБИЈЕ НА СВЕ ОДЛУКЕ ЕУ - а прва њихова одлука је отимање КиМ .

Нарочито је интересантан покушај смрадова типа Мики Мауса и оне свраке Мишћевић (Канцеларија за придруживање) О ТОМЕ КАКО, ЕТО, ТАЈ ПРЕДУГОВОР НЕ ОБАВЕЗУЈЕ СРБИЈУ - па што притискају да се потпише ако НЕ ОБАВЕЗУЈЕ! Огавно да огавније не може бити.
 
Тај "предуговор" није ни мало наиван ЈЕР ОН ЗНАЧИ ПОЛИТИЧКИ ПРИСТАНАК СРБИЈЕ НА СВЕ ОДЛУКЕ ЕУ - а прва њихова одлука је отимање КиМ .

Нарочито је интересантан покушај смрадова типа Мики Мауса и оне свраке Мишћевић (Канцеларија за придруживање) О ТОМЕ КАКО, ЕТО, ТАЈ ПРЕДУГОВОР НЕ ОБАВЕЗУЈЕ СРБИЈУ - па што притискају да се потпише ако НЕ ОБАВЕЗУЈЕ! Огавно да огавније не може бити.

U pravu si potpuno i ja ne bih potpisivo taj predugovor...........Samo konkretne ugovore a ova sr.nja ne...............
 
A jeli, a ti bi i ova belosvetska profuknjaca delili moju zemlju i kucu siptarima za vizne olaksice, ha ;) p vam materina i vama i Tadicu i nacionalnim manjinama :D s'postovanjem naravno ;)

Pa kad je tvoja zemlja što ne živiš u njoj i ratuješ za nju nego si zbrisao najverovatnije na truli Zapad.....Jadno...Pokrij se ušima i ćuti.....Za razliku od tebe ja OVDE živim jer se budućnost Srbije tiče mene direktno a ti možeš svom gazdi kod kojeg radiš malo da mu se sagneš a ne da svoje frustracije ovde ispoljavaš......................


I opet psovanje.....Jel ti to od kuće,a?Jesi li tako vaspitan da se ponašaš prema neistomišljenicima?
 
Da proterali me ovi tvoji siptari ;)

A, da, da... Proterali te Šiptari. Pa si tako junački zbrisao, a sad si postao hrabar. :roll: Neverovatna stvar. Nas 6-7 miliona niko nije proterao. Tu smo gde smo, snalazimo se, radimo, slušamo vas junake iz Amerike, Engleske, Nemačke kako nam držite predavanja o našem kukavičluku i vašoj hrabrosti (sa par hiljada kilometara udaljenosti), kako ovde započinjete gradjanski rat, s tim što u tom ratu vi nećete učestvovati, već neki drugi ljudi i tako....

Nismo loše, hvala na pitanju.

Znaš šta dečko, sreća je tvoja i mnogih drugih "junaka" iz dijaspore, što vam ja nisam neka vlast. Makar mesec dana. Došli bi u Srbiju kad odete u penziju, a možda ni tada.
 
U pravu si potpuno i ja ne bih potpisivo taj predugovor...........Samo konkretne ugovore a ova sr.nja ne...............

Dobro sine, nemoj da se grudvas vise, ima anketa, zaokruzio si prvi odgovor iako je nerealan, jer nece Srbija za dugo videti ni ugovora a kamoli biti pozvana u clanstvo, tako da bi se ja pre drzao one "bolje vrabac u ruci nego .... " ;) ali dobro, to sam samo ja :D mozda ti nesto znas sto mi ne znamo ;)
 
Pa kad je tvoja zemlja što ne živiš u njoj i ratuješ za nju nego si zbrisao najverovatnije na truli Zapad.....Jadno...Pokrij se ušima i ćuti.....Za razliku od tebe ja OVDE živim jer se budućnost Srbije tiče mene direktno a ti možeš svom gazdi kod kojeg radiš malo da mu se sagneš a ne da svoje frustracije ovde ispoljavaš......................

Za mene rade decko, pa nisam valjda toliko malouman da radim za nekog, bilo u Srbiji ili negde drugde, a ti vidim opasno se boris za tu Srbiju, nego de mi reci, gde si u Pristini, ae kad stignes tamo, javi mi, sutra se vracam pa da je zajedno branimo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top