Prodaja Vozila- Pomoć pri prodaji

Mercedes BB

Početnik
Poruka
18
Hteo bih da pitam par pitanja.
Prodajem automobil MB C220 W205 Karavan je u pitanju 2015 god.
Stavio sam nizu cenu vozila radi brze prodaje zbog kupovine novog vozila, vec par dana niko da pozove da pita za vozilo a kamoli da dodje da pogleda.
Sto se tice vozila sto sam i napisao u opisu odradjen veliki servis nove gume 105000 km je presao, registrovan i dosta od opreme.
Da li ima neko neki savet sto se tice prodaje sta da uradim, makar da pozove neko da se raspita o vozilu ili slicno?
Bilo kakav savet bi mi dobro dosao sto se tice toga.
Hvala unapred.
 
Od pocetka korone prodaja automobila je pala oko 90%, a narocito tih skupljih.
Stanovi se jos malo drze ali i to je dosta palo, a da li ce da zamre videcemo krajem godine.
Evo ja sam u tih 10% koji hoce uzet novi auto takodje i stan, prodajem jednostavno automobil jer planiram uzeti Porche Cayenne, ima jedan sa vrlo dobrom opremom i dobrom cenom, ali se plasim da ce se prodat, znam sa ce doci jos dosta toga cak mozda i bolji ali ja sam ono sad i odma. Valjda ce pozvati neko, spustit cu jos cenu pa ce da vidimo. Hvala na odgovoru.
 
Hteo bih da pitam par pitanja.
Prodajem automobil MB C220 W205 Karavan je u pitanju 2015 god.
Stavio sam nizu cenu vozila radi brze prodaje zbog kupovine novog vozila, vec par dana niko da pozove da pita za vozilo a kamoli da dodje da pogleda.
Sto se tice vozila sto sam i napisao u opisu odradjen veliki servis nove gume 105000 km je presao, registrovan i dosta od opreme.
Da li ima neko neki savet sto se tice prodaje sta da uradim, makar da pozove neko da se raspita o vozilu ili slicno?
Bilo kakav savet bi mi dobro dosao sto se tice toga.
Hvala unapred.
Ne ide to tako brzo nigde a kamoli u Srbiji..C220 iz 2015 je relatovno mlad auto mpzda ces morati da ga prodas iz par puta tj da ides na zamenu ..sravi ok cenu i napisi da uzimas u zamenu jeftinije..tako olaksavas kupcima da se rese na brzinu svog i uskoce u tvoj :)
 
Ne ide to tako brzo nigde a kamoli u Srbiji..C220 iz 2015 je relatovno mlad auto mpzda ces morati da ga prodas iz par puta tj da ides na zamenu ..sravi ok cenu i napisi da uzimas u zamenu jeftinije..tako olaksavas kupcima da se rese na brzinu svog i uskoce u tvoj :)
Imam neku ponudu za audi q7 2010 godiste, mercedes i doplata za takav audi, mada ja sam vise za porche cayenne 2011 godiste sa solidnom opremom ali niko nece mb, videcu sutra sta se moze odraditi pa tako, sad ako moze neko da mi kaze kakav je audi q7 2010 godiste. Hvala unapred
 
Evo ja sam u tih 10% koji hoce uzet novi auto takodje i stan, prodajem jednostavno automobil jer planiram uzeti Porche Cayenne, ima jedan sa vrlo dobrom opremom i dobrom cenom, ali se plasim da ce se prodat, znam sa ce doci jos dosta toga cak mozda i bolji ali ja sam ono sad i odma. Valjda ce pozvati neko, spustit cu jos cenu pa ce da vidimo. Hvala na odgovoru.
Nemoj samo da kupujes i kucu ili stan u CG na moru , jer ove godine za sada neces moci da odes tamo.
 
Malo ljudi je spremno dati preko 50000 din. za registraciju.Pretpostavljam da je registracija tog mercedesa preko 50000.I jos pad prodaje.Pa se blizi i 2021. u kojoj ce dosta dizela biti problematicno.Moj ti je savjet da zadrzis taj auto.Pravis samo veci gubitak u tim zamjenama ako nisi vican trgovini.
Ovo za registraciju kada cujem slog me strefi, imas dat 15000e za auto nemas za pisljivu registraciju, takve ljude nisam nikad razumeo niti cu, ovamo daju za auto grdne pare a registracija im je skupa. Drugo auto je full nebih ga prodavao da mi ne treba jos jedan 4x4 auto, za leto vec imam tako da bi mi ovaj mb bio suvisan, drugo dizeli se uvek prodaju i prodavace se jos dugo dugo tako da. Hvala
 
Ovo za registraciju kada cujem slog me strefi, imas dat 15000e za auto nemas za pisljivu registraciju, takve ljude nisam nikad razumeo niti cu, ovamo daju za auto grdne pare a registracija im je skupa. Drugo auto je full nebih ga prodavao da mi ne treba jos jedan 4x4 auto, za leto vec imam tako da bi mi ovaj mb bio suvisan, drugo dizeli se uvek prodaju i prodavace se jos dugo dugo tako da. Hvala
To je i meni cudno ali tako ti je i na Zapadu gledqju ljudi cudne stvari
..jednom mi bio jedan gledao kola od 30k evra pa mi rece ocekuju bebu pa nzn dali kolica koja zena misli kupiti mogu stati u gepek ... zamisli ti to
 

Back
Top