Pomoc na putu

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.570
Imate li iskustva sa nekim od putnih osiguranja [pomoc na putu] ?
Citam po netu da se VOZZI uopste ne javlja na telefon a AMSS se javi, kazu javice se kasnije da nadju pomoc i vise nikad se ne jave. Za Atlas nisam nista nasao osim reklame tako da za njih nemam pojma.
Pored toga sto se ne javljaju na telefon citam za VOZZI da su u finansijskim problemima, ne isplacuju ni plate zaposlenima, ovo, ono.....a ja bas kod njih vec godinama imam medjunarodni paket pomoci na putu koji mi nikada nije trebao.
Kakva su Vasa iskustva ?
 
Sve te indijanerske firme imaju samo nekoliko zaposlenih sve ostalo je obična šema nešto slično jeftinim avio kartama tj trekerima.

Probl je što kod nas niko ne održava auto nego uplate članstvo 20 evra, zakače ikonu, nataknu brojanicu na menjač i pravac grčka.

I to je naravno bankrot ili se praviš lud? Pa ko te tuži dobije a većina batali.
 
Sve te indijanerske firme imaju samo nekoliko zaposlenih sve ostalo je obična šema nešto slično jeftinim avio kartama tj trekerima.

Probl je što kod nas niko ne održava auto nego uplate članstvo 20 evra, zakače ikonu, nataknu brojanicu na menjač i pravac grčka.

I to je naravno bankrot ili se praviš lud? Pa ko te tuži dobije a većina batali.
Tako sam i mislio.
Jel si siguran da od pomoci nema nista ili i ti kao i ja pretpostavljas ?
 
Pretpostavljam da bi amss trebao da radi dobro. Pre jedno 5 god sam zbog tada čestih boravaka preko godišnje zdravstveno. Udari me lik otpozadi, otkine vrat, hitna, ct snimanje, longeta, lekovi, pregledi itd. Sve su mi uredno uplatili na račun vrlo brzo pošto sam im podneo račune. I to originale na uvid a predao kopije jer sam planirao da tužm i tražim odštetu.

Generalno ovo se ne dešava tako često ko što se kvare krševi.

Danas poznajem sve više ljudi koji recimo voze gumu koja je ispustila pa ih mrzi da dopumpaju pa kada skroz ispusti onda ih mrzi da menjaju pa tako dalje voze do vulkanizera pa menjaju i felnu. Vrlo čudni fenomeni koje nigde nisam video sem u bedi. Pa tisad razmisli šta i kako funkcioniše.

Srbi bi pokvarili i nakovanj de neće auto i razrađenu šemu pomoći na putu :mrgreen:
 
27971883_1683501485061699_3956230897280703180_n.jpg
 
Uvek ista priča započneš nešto bez ikakvog iskustva i obrazovanja i čekaš lovu.

Čim malo krene a ti se odmah razmašeš luksuzom.

Bilo kakav startap uopšte biznis je trnovit put, živiš ko socijala 10 godina da bi jednog dana imao par miliona viška. Uglavnom u starosti i ako si školovao i vaspitao decu kako treba uspeh je tek tada izvestan.
 
Kako pravnim putem dobiti obestecenje zna li neko ?
Pisao sam im na mail i dobio ovakav odgovor >

Postovani korisnici I saradnici,

Kompanija je suspendovala svoje usluge zbog nemogucnosti pruzanja iste. Iz ove situacije postoje dve resenja:
Akvizicija kompanije – kupovina kompanije od strane druge kompanije I preuzimanje kompletnog sitema
Pokretanje stecaja kompanije

Za oba slucaja je potrebno vreme, o cemu cemo Vas obavestiti putem mail-a. Radimo na tome da sve strane u ovom procesu budu obestecene, pocevsi od korisnika, nasih partnera I zaposlenih.

Molim vas za strpljenje.
Hvala unapred
 
Kako? Nikako to su ti sve šeme prikupljanja novca na foru a posle objaviš bankrot i nikome ništa. Otvoriš drugu firmu i opet pljačkaš. I tako dok te neko ne izroka. Onda khenjaju na televiziji porast nasilja i zločina.

U sfrj svi ti prevaranti budu u zatvoru pre nego što otvore firmu.
 
Valjda drzava stoji iza firmi koje objave bankrot ?
Kako to ide nemam pojma, pretpostavljam da je tako jerbo bi svako otvorio firmu, pokupio pare od naroda i bankrotirao.
Sitne su to pare za nas pojedinacno ali za njih su velike.
Pola Srbije sigurno ima pakete pomoci na putu....
 

Back
Top