Pomoc na putu

Pronasao sam po forumima info da je direktor Ivan iz VOZZI zaposlen [a mozda i vlasnik] firmi Kontinental, Tesla i Atlas.
Nikad vise privatno auto osiguranje, sve su to ista vnago :super:
Meni neko blizak je imao pozitivno iskustvo sa njima bili su brzi i profesionalni, sada čitam izgleda da ne posluju više.
Ja imam AMSS.
 
Meni neko blizak je imao pozitivno iskustvo sa njima bili su brzi i profesionalni, sada čitam izgleda da ne posluju više.
Ja imam AMSS.
AMSS su najnepovoljniji ali ispada da su najpovoljniji. Stara drzavna [sada SNS] firma sa velikim kapitalom u slucaju sudskog spora tj bankrota-pukotine.
Mada i za njih sam cuo negativna iskustva
 
AMSS su najnepovoljniji ali ispada da su najpovoljniji. Stara drzavna [sada SNS] firma sa velikim kapitalomu slucaju sudsko spora tj bankrota-pukotine.
Mada i za njih sam cuo negativna iskustva
I ja sam čula i negativna , ali mora čovek da ima neko osiguranje. Ja sam uzela uključujući i Evropu , čini mi se da je bilo oko 3000 din.
To sam uradila pošto mi je stao auto prošle zime , noću , na minusu debelom , još je bilo i snega. Zvala sam šlep službe redom i 4 sata provela napolju dok me nisu odšlepali 10-20 km. I opelješili.
 
AMSS mi ide uz garanciju za auto za međunarodno imam Atlas.
Nisam srećom imao potrebe za testiranjem, ali iz istraživanja došao do zaključka da je to i najbolja kombinacija, naročito pošto je Vozzi i formalno pokojni.
 
AMSS mi ide uz garanciju za auto za međunarodno imam Atlas.
Nisam srećom imao potrebe za testiranjem, ali iz istraživanja došao do zaključka da je to i najbolja kombinacija, naročito pošto je Vozzi i formalno pokojni.
Trazio sam i nasao da je direktor Atlasa neki Ivan koji je bio direktror VOZZI-ja,
Ista je to mafija sa privatnim osiguranjima, samo menjaju maske.....
 

Back
Top