Продаја "Авала филма": Држава рапродаје национално културно благо!

Meni samo nije jasno da se prijavio samo jedan ponudjac.A opet ovo je jedna od javnijih prodaja,znaci nije da se nije znalo za prodaju.Pisano i u novinama i pricalo se na TV .emisija Trezor je prikazala sta tamo ima.Secam se da tu ima svega i svacega ali vise muzejske vrednosti Tehnologija 80 tih za celuloidne filmove. Za snimanja danas neupotrebljivo. Nasi najpoznatiji fimovi Kusturice ,Sijana nisu radjeni u Avali.
 
Meni samo nije jasno da se prijavio samo jedan ponudjac.A opet ovo je jedna od javnijih prodaja,znaci nije da se nije znalo za prodaju.Pisano i u novinama i pricalo se na TV .emisija Trezor je prikazala sta tamo ima.Secam se da tu ima svega i svacega ali vise muzejske vrednosti Tehnologija 80 tih a celuloidne filmove. Za snimanja danas neupotrebljivo. Nasi najpoznatiji fimovi Kusturice ,Sijana nisu radjeni u Avali.

eo ga jos jedan sav zbunjen... gde vas vucko takve zbunjene iskopava :hahaha:

- - - - - - - - - -

A pre toga prodaja zgrada drzavnih fakulteta,
koji ce nam ****** fakulteti kad ima Megatrend.
A fakultete pretvoriti u trzna centre, kladionice
i radionice za BG-ske opajdare da se vulkaniziraju,
pardonchek plastificiraju, a i gorski pavijani ce
imati nova svratishta, e vidju bogumi, da.!!!

da znas ja bi filozfski oma privatizovao i tu napravi ideu... al bi bilo akcija... i sve na petom spratu nek rmbache kmetovi za snizenje bez lifta i nek pocrkaju
 
mozes i elipsu da napravis cinjenica je jasna kao dan... i sve novine pa cak i yebeni kurir pise o namestenom tenderu i privatizacionoj plajcki...tako da sve sto si pisao hvaleci potez vlasti sada je svakome jasno da je navlaka.. a za koga to cemo videti... inace taj misel babic je izgleda neka zesca pedercina posto homosi samo sa homosima prave dilove... koji srbin bi promenio ime u misel ako ne radi na baterije....

voleo bih da vidim potvrdu da je taksista uplatio 800 soma evra kao depozit za licitaciju, kao sto bih bio rad da ga poseti drzavni tuzilac i zapita ga za poreklo imovine.... a ako je uplatio misel jelte... onda neka se oglasi francuski drzavni tuzilac i ispita odakle novac nekome za investiciju ako mu je firma pod hipotekom i u blokadu ili vec sta je...

- - - - - - - - - -

ili su im dosli poslednji dani pa ko sto rekose idoli mozda se medjusobno brane da bi navatali sta se jos moze ne birajuci sredstva i nacin

Име Мишел Бабић је или ВИЦ или ШИФРА за дрписање јер:

Interesantno je da je Mišel Babić, direktor kompanije "Filmski put", ime filmskog junaka koji je Rade Šerbedžija tumačio u filmu Una, nastalom po knjizi Mome Kapora
 
Име Мишел Бабић је или ВИЦ или ШИФРА за дрписање јер:

Interesantno je da je Mišel Babić, direktor kompanije "Filmski put", ime filmskog junaka koji je Rade Šerbedžija tumačio u filmu Una, nastalom po knjizi Mome Kapora

Pa to je totalno na tragu Ratka Drazica ,cuvenog udbasa koji je i stvorio AVALA film.Mirise mi to na neku sluzbu danas je to DB.VOA.Mozda su oni na kraju postali vlasnici necega sto su i stvorili i sto su zacrtali da ce biti njihovo.
 
Pa to je totalno na tragu Ratka Drazica ,cuvenog udbasa koji je i stvorio AVALA film.Mirise mi to na neku sluzbu danas je to DB.VOA.Mozda su oni na kraju postali vlasnici necega sto su i stvorili i sto su zacrtali da ce biti njihovo.

hoce da diskutuje a ne zna ni kako se zove covek.... nauci da coveku napises prezime drazevic a ne drazic...i on nije udbas nego pandur iz srednje srbije koji je kasnije bio omiljen od udbe jer ih je sve upoznavao sa glumicama a sam je bio nesretan iako su mnogi mislili da nije silazio sa one stvari.... vecina onoga sta je napravljeno i napisano u onom diletantskom filmu su nebuloze za kretena jer su kreteni taj dokumentarni film i pravili.....
 
hoce da diskutuje a ne zna ni kako se zove covek.... nauci da coveku napises prezime drazevic a ne drazic...i on nije udbas nego pandur iz srednje srbije koji je kasnije bio omiljen od udbe jer ih je sve upoznavao sa glumicama a sam je bio nesretan iako su mnogi mislili da nije silazio sa one stvari.... vecina onoga sta je napravljeno i napisano u onom diletantskom filmu su nebuloze za kretena jer su kreteni taj dokumentarni film i pravili.....

Malo si opterecen teorijom zavere,Gotivis Dejan Lucic pricu. Pazi firma je propala kada je propala Juga.Imas danas druge produkcijske kuce primerene velicini zemlje. Sada da ti objasnjavam zasto nesto propadne a nesto ne nema svrhe.
 
Malo si opterecen teorijom zavere,Gotivis Dejan Lucic pricu. Pazi firma je propala kada je propala Juga.Imas danas druge produkcijske kuce primerene velicini zemlje. Sada da ti objasnjavam zasto nesto propadne a nesto ne nema svrhe.

brate iz zemuna ne ljuti se ali nemas pojma o temi... to ja onako kolegijalno i drugarski bez namere da te uvredim.
 
hoce da diskutuje a ne zna ni kako se zove covek.... nauci da coveku napises prezime drazevic a ne drazic...i on nije udbas nego pandur iz srednje srbije koji je kasnije bio omiljen od udbe jer ih je sve upoznavao sa glumicama a sam je bio nesretan iako su mnogi mislili da nije silazio sa one stvari.... vecina onoga sta je napravljeno i napisano u onom diletantskom filmu su nebuloze za kretena jer su kreteni taj dokumentarni film i pravili.....

:lol:

ако је БУДАЛАШТИНА - има обавезно да сачувају тај филм...... за разлику од оних који вреде.......
 
Priča je 100% završena potpisom sadašnjeg kupca i dosadašnjeg prodavca, kupac ima pravo da sruši objekat ako poželi i tu niko ništa ne može. Imali su vremena da dobro razmisle šta sa tom baštinom da rade kako su odlučili odlučili. Zao mi je svega ali sšta se pitaju obični ljudi kao se do sada što se prodalo otišlo u 3 lepe. Dok nekogg ne uđe iz dupeta u glavu ipak je dug put tako će biti za forewer
 

Back
Top