PROBUDI SE NARODE, NE DAJ DA TE TRUJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ко буде имао антихристов чип имаће горког хлеба, ко не прихвати, а жели да преживи, боље би му било да купи негде мало њиве и гаји пшеницу. За 10 година ће више вредети мала њивица у Шумадији но стан у Београду. Народе, опамети се док је време.
 
Poslednja izmena:
Ко буде имао антихристов чип имаће хлеба, ко не прихвати, а жели да преживи, боље би му било да купи негде мало њиве и гаји пшеницу. За 10 година ће више вредети мала њивица у Шумадији но стан у Београду. Народе, опамети се док је време.

Тачно.
Међутим, пре тога, имаћемо поља засађена отровним страним ГМ семеном за које ће се плаћати дебело. У том случају, могу да наметну било какво чиповање онима који немају своју храну и који су своје животе поверили мафији.

У сваком случају, данас , док још има времена и док се може искористити поремећен систем вредности(да је бетонска кутија у стерилном граду вреднија од малог природног царства ван града) треба продавати скупоцене станове и куповати куће и земљу ван града, јер кад се одомаћи затровани еуропскои-глобалистички стандард, тад ће бити касно, јер ће сви хтети да продају у гради и купе ван града.

У Новом Саду је све више деце оболеле од дијабетеса. Људи живе као стока...толика је духовна развалина да нису у стању(а нису ни заинтересовани) да брину чак и својој деци која им оболевају од неприродног и поремећеног начина живота(у шта спада и неприродна исхрана).

Данас живе најнеспособније генерације у људској историји.
 
16 година сам живео у великом граду, стан продао да бих живео на селу. Породица и пријатељи ме звали будалом, неразумним. Јучер мој стриц јео јабуке које је купио на пијаци и добио алергију по лицу, а ја му лепо говорио дођи у мој воћњак непрскани и бери до миле воље. Е јесу људи тврдоглави. и да знате чиме све хране свиње и шта стављају у сточну храну никада не бисте купили месо у месари. Није ми намера да ширим дефетизам, просто хоћу да кажем да село и сељак није гадна ствар како многи грађани замишљају.
 
16 година сам живео у великом граду, стан продао да бих живео на селу. Породица и пријатељи ме звали будалом, неразумним. Јучер мој стриц јео јабуке које је купио на пијаци и добио алергију по лицу, а ја му лепо говорио дођи у мој воћњак непрскани и бери до миле воље. Е јесу људи тврдоглави. и да знате чиме све хране свиње и шта стављају у сточну храну никада не бисте купили месо у месари. Није ми намера да ширим дефетизам, просто хоћу да кажем да село и сељак није гадна ствар како многи грађани замишљају.

Eto, doso dan da i tebi dam bonu za komentar....

Zadnja vremena dolaze.....:pop:
 
16 година сам живео у великом граду, стан продао да бих живео на селу. Породица и пријатељи ме звали будалом, неразумним. Јучер мој стриц јео јабуке које је купио на пијаци и добио алергију по лицу, а ја му лепо говорио дођи у мој воћњак непрскани и бери до миле воље. Е јесу људи тврдоглави. и да знате чиме све хране свиње и шта стављају у сточну храну никада не бисте купили месо у месари. Није ми намера да ширим дефетизам, просто хоћу да кажем да село и сељак није гадна ствар како многи грађани замишљају.

У наредном периоду, само такви неће имати проблема и биће мали цареви код којих ће долазити "круг двојке" и остали еуропски смрад да тражи кило брашна, мало млека,јаја,сира,кромпира,...

Као што Шешељ рече пророчку реченицу - "јешће гомна која су изасрали".
 
16 година сам живео у великом граду, стан продао да бих живео на селу. Породица и пријатељи ме звали будалом, неразумним. Јучер мој стриц јео јабуке које је купио на пијаци и добио алергију по лицу, а ја му лепо говорио дођи у мој воћњак непрскани и бери до миле воље. Е јесу људи тврдоглави. и да знате чиме све хране свиње и шта стављају у сточну храну никада не бисте купили месо у месари. Није ми намера да ширим дефетизам, просто хоћу да кажем да село и сељак није гадна ствар како многи грађани замишљају.

Ствар је у томе ШТО НЕМА СПАСА НИ ОНИМА КОЈИ ПОКУШАВАЈУ ДА ГАЈЕ ЗДРАВУ ХРАНУ - АКО ЈЕ СВЕ ОКО ЊИХ ЗАГАЂЕНО СА ГМО... како не разумеш монструозност те идеје...
 
16 година сам живео у великом граду, стан продао да бих живео на селу. Породица и пријатељи ме звали будалом, неразумним. Јучер мој стриц јео јабуке које је купио на пијаци и добио алергију по лицу, а ја му лепо говорио дођи у мој воћњак непрскани и бери до миле воље. Е јесу људи тврдоглави. и да знате чиме све хране свиње и шта стављају у сточну храну никада не бисте купили месо у месари. Није ми намера да ширим дефетизам, просто хоћу да кажем да село и сељак није гадна ствар како многи грађани замишљају.

Ja prosle godine kad sam bio u crnoj gori i na selu....dodje jedan covek i kaze mom stricu, sad cu da ti pokazem kako da ti zelen paradajz pocrveni za pola sata....i on posprica zelen paradajz nekim sprejem, ostavi ga na sunce pola sata....kad ono prodje pola sata.....a paradajz se zacrveni ko krv i i iznutra izledaše zreo...:think: z:(
 
Poslednja izmena:
16 година сам живео у великом граду, стан продао да бих живео на селу. Породица и пријатељи ме звали будалом, неразумним. Јучер мој стриц јео јабуке које је купио на пијаци и добио алергију по лицу, а ја му лепо говорио дођи у мој воћњак непрскани и бери до миле воље. Е јесу људи тврдоглави. и да знате чиме све хране свиње и шта стављају у сточну храну никада не бисте купили месо у месари. Није ми намера да ширим дефетизам, просто хоћу да кажем да село и сељак није гадна ствар како многи грађани замишљају.

Србији уопште није потребна индустријска производња хране, јер имамо потенцијал да производимо здраво и природно за домаће и инострано тржиште, али власт покушава на сваки начин да уништи сељака, а хемијским додацима у индустријској храни и сам народ.

Рат, болест и лаж су темељ новог светског поретка. У целом свету индустрија хране исту "трује" разним хемијским додацима, а последице тога су тзв. модерне или индустријске болести. Многи фармацеутски гиганти у исто време производе и индустријску храну за домаће животиње и разне додатке јелима. Многи који су радили у том сектору данас отворено говоре о томе (већина су из САД) и свесном тровању људи, како би на другу страну имали још већу зараду.


„1kg psenice (uopste prirodnog semena) će biti vredan kao 1kg zlata.”

Легенда финансијског тржишта и један од оснивача "Квантум"-фонда, Џим Роџерс, је пре годину или две рекао:

"The farmers are going to have the Lamborghinis in the future, not the brokers on Wall Street."
 
INTERVJU Ivana Dulić-Marković
IVANA DULIĆ-MARKOVIĆ: UVOZILA SAM MUTANT HRANU!

(23) Send to friend Print Sreda, 19. Januar, 2011.| Autor: Oliver Nikolić
Genetski modifikovana sojina sačma kontinuirano stiže u Srbiju od 1997. Naravno da se uvozila i u vreme kad sam ja bila ministar

39660.jpg


BEOGRAD - Konačno je priznala.
- Da, u vreme kada sam bila ministar poljoprivrede, u Srbiju se uvozila genetski modifikovana sojina sačma - izjavila je Ivana Dulić-Marković za Kurir.

Posle serije napisa u našem listu o katastrofalnim posledicama po zdravlje koje izazivaju genetski modifikovani organizmi (GMO), bivša ministarka poljoprivrede otvoreno je progovorila o svojoj ulozi u uvozu ogromnih količina sojine sačme.

Kurir je već objavio da je Ivana Dulić-Marković u jednom mahu odobrila da u zemlju uđe 20.000, a u drugom 200.000 tona modifikovane sojine sačme.

- Sojina sačma se kontinuirano uvozi u Srbiju od 1997. Naravno da se uvozila i u vreme kad sam ja bila ministar.

* Zašto se uvozila?
- Zato što takva sojina sačma čini 95 odsto tržišta i znatno je jeftinija od ostale sojine sačme. Uvoz je bio u skladu sa zakonom o GMO, a odobrio ga je Savet za biološku sigurnost. Takva je bila procedura, a sve smo uradili po zakonu.

* Ali ta sojina sačma je potencijalna dugoročna opasnost po zdravlje ljudi i životinja?
- GM sojina sačma je, prema mom mišljenju i podacima koji su dostupni, potpuno jednaka kao i sačma od ostale soje.

* Da li ste vi, generalno, za genetski modifikovanu hranu ili ne?
- Kao i većina ljudi koji poznaju tu materiju, selektivno sam za i selektivno protiv. Ja sam za genetički inženjering tamo gde može ciljano da reši problem koji na drugačiji način ne može da se reši. Nisam za univerzalni pristup odobravanja ili zabrane. Takav pristup ne postoji nigde u svetu. Znate li da se više od 50 odsto lekova proizvodi od mikroorganizama koji su genetski modifikovani, a ljudi ih piju pune šake, bez ikakvog straha? Ja sam za sve što može da izleči ljude.

Nemam veze s „Monsantom“

* Svojevremeno ste dovođeni u vezu s jednom od najozloglašenijih kompanija koje se bave proizvodnjom GM semena - „Monsantom“. Navodno su vas plaćali, stipendirali.
- Nemam nikakve veze s „Monsantom“. Kao što sam već rekla za Kurir, nikada nisam bila njihov stipendista, a bila bih veoma ponosna da jesam.

* Znači, nisu vam platili put u SAD?
- Ne, ne direktno, bila sam nekoliko puta u Americi u organizaciji njihovog Ministarstva poljoprivrede i naše ambasade.

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/ivana-dulic-markovic-uvozila-sam-mutant-hranu-70368.php


Sve je fino receno u videu, kako Dulic Markovic, tako i sadasnji Dragin.
 

имамо потенцијал да производимо здраво и природно за домаће и инострано тржиште
Значи баталили сте оне глупости са осиромашеним уранијумом, и скандалозним загађењем од тога
 

У наредном периоду, само такви неће имати проблема и биће мали цареви код којих ће долазити "круг двојке" и остали еуропски смрад да тражи кило брашна, мало млека,јаја,сира,кромпира,...
How yes no... Има да одврнемо увоз хране, па љаксеи са својом боранијом с концем могу само да се обесе
 

Back
Top