Proboj koridora

Vjerovatno si ti bio na "dogovoru"!!!
Šta ti misliš šta su Franjo i Slobo pričali na 48 sastanaka ?
1593472522099.png
 
Šta ti misliš šta su Franjo i Slobo pričali na 48 sastanaka ?
Pogledajte prilog 722299
Po vašoj tvrdnji ispade da je dogovoren masakr nad srpskim civilima u Sijekovcu, ubistva i klanja srba u domu JNA u Derventi, silovanja srpkinja u logorima u Brodu, Novom Gradu kod Odžaka(iz tog logora je moja jedinica spasila 200 žena i djece) , Rabiću.......Vjerujem da je dogovoreno i da Azra Bašić može da kolje srbe pa da poslije nesmetano živi u USA dvadesetak i kusur godina bez da će je neko tražiti zbog istih nedjela..................vjerujem da je dogovoreno da Franjo formira 101,102,103,104,105,106,107,108 i 109 HVO brigadu od lokalaca.....ili da naredi 109. Vinkovačkoj, 111. Riječkoj, 123. Požeškoj, 127.Virovitičkoj da pređu most u Brodu i krenu sa masakriranjem srpskih civila i vojnika JNA iz VP Vranje .......................... ............................................https://mondo.ba/Info/Politika/a894567/Unka-kod-Broda-pomen-za-poginule-borce-i-civile.html

Samo za tebe druže autošovinisto, završiću sa riječima pokojnog generala Novice Simića: "Koridor je slobodan....SRETNO:"
 
Po vašoj tvrdnji ispade da je dogovoren masakr nad srpskim civilima u Sijekovcu, ubistva i klanja srba u domu JNA u Derventi, silovanja srpkinja u logorima u Brodu, Novom Gradu kod Odžaka(iz tog logora je moja jedinica spasila 200 žena i djece) , Rabiću.......Vjerujem da je dogovoreno i da Azra Bašić može da kolje srbe pa da poslije nesmetano živi u USA dvadesetak i kusur godina bez da će je neko tražiti zbog istih nedjela..................vjerujem da je dogovoreno da Franjo formira 101,102,103,104,105,106,107,108 i 109 HVO brigadu od lokalaca.....ili da naredi 109. Vinkovačkoj, 111. Riječkoj, 123. Požeškoj, 127.Virovitičkoj da pređu most u Brodu i krenu sa masakriranjem srpskih civila i vojnika JNA iz VP Vranje .......................... ............................................https://mondo.ba/Info/Politika/a894567/Unka-kod-Broda-pomen-za-poginule-borce-i-civile.html

Samo za tebe druže autošovinisto, završiću sa riječima pokojnog generala Novice Simića: "Koridor je slobodan....SRETNO:"
Kako si se pored čitave armije veliksrpskih zločinaca koji su pored ubijanja, zatvarali ljude u logore i mrcvarili ih do smrti, pravili kampove za silovanja i silovali preko 20 000 žena i djevojaka, fokusirao baš na Azru ?
Mislim da su se Slobo i Franjo strašno nasikirali zbog kolateralne štete.
 
Kako si se pored čitave armije veliksrpskih zločinaca koji su pored ubijanja, zatvarali ljude u logore i mrcvarili ih do smrti, pravili kampove za silovanja i silovali preko 20 000 žena i djevojaka, fokusirao baš na Azru ?
Mislim da su se Slobo i Franjo strašno nasikirali zbog kolateralne štete.
Kao što ste bili, vjerujem, na pomenutim sastancima, tako isto vjerujem da ste bili, vidjeli ili popričali sa srpkinjama koje su silovane u Novom gradu u logoru HVO kao i u domu JNA u Derventi ....... Velikosrpski zločinci????? A šta je sa velikohrvatskim ili velikomuslimanskim zločincima????
Šta ćemo sa Sijekovcem, Rabićem....
U prilog tome: https://www.novosti.rs/vesti/naslov...EST-Komsije-Hrvati-postajale-zveri-preko-noci

Kampovi za silovanja i brojke kojima barataš su u najmanju ruku degutantne.....Da li su to podaci iz Haga ili kao u mnogim slučajevima nedokazane tvrdnje?

Zašto Azra. Jednostavno, jer mi je zaklala rođaka u domu JNA , čije su posmrtne ostatke našli putari čisteći odvod ispod magistralnog puta Derventa -Doboj 2000 i neke. U prilog tome: https://www.derventacafe.com/slucaj-azra-basic-svjedocili-dusan-nedic-i-slavisa-duras/

Koju slavu slaviš lil_moon?
 
Kako si se pored čitave armije veliksrpskih zločinaca koji su pored ubijanja, zatvarali ljude u logore i mrcvarili ih do smrti, pravili kampove za silovanja i silovali preko 20 000 žena i djevojaka, fokusirao baš na Azru ?
Mislim da su se Slobo i Franjo strašno nasikirali zbog kolateralne štete.

Kakve imaju veze vaše tvrdnje sa operacijom Koridor koja je trajala nepunih 5 mjeseci?
 
Kako si se pored čitave armije veliksrpskih zločinaca koji su pored ubijanja, zatvarali ljude u logore i mrcvarili ih do smrti, pravili kampove za silovanja i silovali preko 20 000 žena i djevojaka, fokusirao baš na Azru ?
Mislim da su se Slobo i Franjo strašno nasikirali zbog kolateralne štete.

Za autošovinistu, da pročita sa naročitom pažnjom izjavu Nusrete Mujkić, zatočene i silovane u logoru Strolit i logoru u Đakovu ...i to samo zato što je bila udana za Srbina.....

"Koridor je slobodan ... SRETNO!
 
Trajala je ta pogodba Koridor čitav rat.

Vjerujem da više znate nego ja, nisam prisustvovao na sastancima.....niste mi odgovorili na pitanje koju slavu slavite.
I da, ako je moguće navedete logore za civile/vojsku koje je opsluživala VRS na potezu od Prnjavora, Dervente, Odžaka, Modriče preko Bosanskog Šamca i Obudovca do Brčkog. Za svaki navedeni logor koji je navodno držala VRS je ću vam navesti bar tri koje je držao HVO ili ABiH.
Da li mi možete navesti izvore podataka u kojim tvrdite o silovanju 20000 žena i djevojaka.
Da li vam je poznato kako je počeo rat u SRBiH, ko je prvi napao i gdje i čija su groblja i vjerski objekti prvo srušeni u SRBiH, da li znate ko su prve žrtve rata u SRBiH i gdje se desio prvi ratni zločin.

Možete li mi dati neko pojašnjenje za ovaj slučaj: https://www.espreso.rs/svet/bosna/1...-silovali-su-i-muskarce-sve-sam-gledala-video
I kako do sada niko od ovih neljudi za ove zločine nije odgovarao???

Nadam se da ćete mi odgovoriti na postavljena pitanja. Pozdrav.
 
Karikatura je delo koje obično ima duhovit ili ironičan ton, no na karikaturi objavljenoj 15.08.1992 u listu Politika nema ništa od toga. To je slika emocija koje su ljudi iz Krajine imali prema Koridoru koji nam je bio i slamka spasa i uteha i prozor u svet. A čuvao se baš ovako, rame uz rame od Semberije do Krajine

20180523_091420.jpg
 
Vjerujem da više znate nego ja, nisam prisustvovao na sastancima.....niste mi odgovorili na pitanje koju slavu slavite.
I da, ako je moguće navedete logore za civile/vojsku koje je opsluživala VRS na potezu od Prnjavora, Dervente, Odžaka, Modriče preko Bosanskog Šamca i Obudovca do Brčkog. Za svaki navedeni logor koji je navodno držala VRS je ću vam navesti bar tri koje je držao HVO ili ABiH.
Da li mi možete navesti izvore podataka u kojim tvrdite o silovanju 20000 žena i djevojaka.
Da li vam je poznato kako je počeo rat u SRBiH, ko je prvi napao i gdje i čija su groblja i vjerski objekti prvo srušeni u SRBiH, da li znate ko su prve žrtve rata u SRBiH i gdje se desio prvi ratni zločin.

Možete li mi dati neko pojašnjenje za ovaj slučaj: https://www.espreso.rs/svet/bosna/1...-silovali-su-i-muskarce-sve-sam-gledala-video
I kako do sada niko od ovih neljudi za ove zločine nije odgovarao???

Nadam se da ćete mi odgovoriti na postavljena pitanja. Pozdrav.

JHA nam pokrala TO naoružanje, postavili teško naoružanje po ključnim kotama i naoružali paramilitarno krilo SDS-a.
Bošnjački muslimanski narod ubijali, progonili, zatvarali u logore, u logorima ubijali i zvjerski zlostavljali. Žene masovno silovali u sklopu kamapnje etničkog čišćenja i genocida, u Foči otvorili kamp za silovanje i preimenovali Foču u Srbinje, krupniji zločinci silovatelji u Hagu osuđeni za zločin protiv čovječnosti jer su žene i djevojke držali zatočene/porobljene i duži period se iživljavali nad njima.
 
JHA nam pokrala TO naoružanje, postavili teško naoružanje po ključnim kotama i naoružali paramilitarno krilo SDS-a.
Bošnjački muslimanski narod ubijali, progonili, zatvarali u logore, u logorima ubijali i zvjerski zlostavljali. Žene masovno silovali u sklopu kamapnje etničkog čišćenja i genocida, u Foči otvorili kamp za silovanje i preimenovali Foču u Srbinje, krupniji zločinci silovatelji u Hagu osuđeni za zločin protiv čovječnosti jer su žene i djevojke držali zatočene/porobljene i duži period se iživljavali nad njima.

Poštovani po vašem odgovoru vidim da ne slavite slavu i time ste mi i pored molbe odgovorili samo na jedno pitanje ...da niste srbin i da ne razlikujete latinicu i ćirilicu( vaš post kreće sa JHA a onda pišete dalje latinicom)...opet ću vas zamoliti da mi odgovorite na postavljena pitanja iz posta koji ste vidim citirali.
Kako znate za Azru a ne znate za Nusretu Mujkić?

Opet vas pitam da mi iznesete vaše izvore kad spominjete silovanja 20000 žena....Na Wikiju se lako nađe podatak da je u Foči 1991. po popisu živjelo 14335 stanovnika a od toga 7900 srba ili 55,11% i muslimana 5500 ili 38,54%......Zamoliću vas da mi kažete na koji ste način došli do podatka o 20000 silovanih žena na području Foče?

Dalje, oružane snage SFRJ su se sastojale od JNA i TO, koliko se sjećam da je bilo dogovoreno između tadašnjeg aktuelnog predsjednika SRBiH i predsjedništva SFRJ da JNA preuzme svo naoružanje od TO. Naravno to se nije ispoštovalo već su u velikoj većini slučajeva muslimani napadali kasarne i skladišta JNA i TO, ubijalli vojnike i rezerviste JNA, a pogotovo na kolone JNA koje su se povlačile iz garnizona Sarajevo i Tuzla.

O tome da se muslimanska Patriotska liga krenula ilegalno naoružavati još u proljeće 1990.godine dok je još SFRJ postojala od Triglava do Đevđelije ne vrijedi trošiti riječi.

Kada već spominjete ubistva i ratne zločine znate li koliko je bilo logora za srbe u sarajevu i koliko je njih ubijeno,nestalo i zatrpano na deponijama i jamama?

Nadam se da ćete skupiti hrabrost i odgovoriti mi na postavljena pitanja iz prethodnog a i iz ovog mog posta. Hvala.
 

Back
Top