Quantcast

Proboj koridora

kartum

Početnik
Poruka
13
Šta ti misliš šta su Franjo i Slobo pričali na 48 sastanaka ?
Pogledajte prilog 722299
Po vašoj tvrdnji ispade da je dogovoren masakr nad srpskim civilima u Sijekovcu, ubistva i klanja srba u domu JNA u Derventi, silovanja srpkinja u logorima u Brodu, Novom Gradu kod Odžaka(iz tog logora je moja jedinica spasila 200 žena i djece) , Rabiću.......Vjerujem da je dogovoreno i da Azra Bašić može da kolje srbe pa da poslije nesmetano živi u USA dvadesetak i kusur godina bez da će je neko tražiti zbog istih nedjela..................vjerujem da je dogovoreno da Franjo formira 101,102,103,104,105,106,107,108 i 109 HVO brigadu od lokalaca.....ili da naredi 109. Vinkovačkoj, 111. Riječkoj, 123. Požeškoj, 127.Virovitičkoj da pređu most u Brodu i krenu sa masakriranjem srpskih civila i vojnika JNA iz VP Vranje .......................... ............................................https://mondo.ba/Info/Politika/a894567/Unka-kod-Broda-pomen-za-poginule-borce-i-civile.html

Samo za tebe druže autošovinisto, završiću sa riječima pokojnog generala Novice Simića: "Koridor je slobodan....SRETNO:"

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.279
Po vašoj tvrdnji ispade da je dogovoren masakr nad srpskim civilima u Sijekovcu, ubistva i klanja srba u domu JNA u Derventi, silovanja srpkinja u logorima u Brodu, Novom Gradu kod Odžaka(iz tog logora je moja jedinica spasila 200 žena i djece) , Rabiću.......Vjerujem da je dogovoreno i da Azra Bašić može da kolje srbe pa da poslije nesmetano živi u USA dvadesetak i kusur godina bez da će je neko tražiti zbog istih nedjela..................vjerujem da je dogovoreno da Franjo formira 101,102,103,104,105,106,107,108 i 109 HVO brigadu od lokalaca.....ili da naredi 109. Vinkovačkoj, 111. Riječkoj, 123. Požeškoj, 127.Virovitičkoj da pređu most u Brodu i krenu sa masakriranjem srpskih civila i vojnika JNA iz VP Vranje .......................... ............................................https://mondo.ba/Info/Politika/a894567/Unka-kod-Broda-pomen-za-poginule-borce-i-civile.html

Samo za tebe druže autošovinisto, završiću sa riječima pokojnog generala Novice Simića: "Koridor je slobodan....SRETNO:"
Kako si se pored čitave armije veliksrpskih zločinaca koji su pored ubijanja, zatvarali ljude u logore i mrcvarili ih do smrti, pravili kampove za silovanja i silovali preko 20 000 žena i djevojaka, fokusirao baš na Azru ?
Mislim da su se Slobo i Franjo strašno nasikirali zbog kolateralne štete.

kartum

Početnik
Poruka
13
Kako si se pored čitave armije veliksrpskih zločinaca koji su pored ubijanja, zatvarali ljude u logore i mrcvarili ih do smrti, pravili kampove za silovanja i silovali preko 20 000 žena i djevojaka, fokusirao baš na Azru ?
Kao što ste bili, vjerujem, na pomenutim sastancima, tako isto vjerujem da ste bili, vidjeli ili popričali sa srpkinjama koje su silovane u Novom gradu u logoru HVO kao i u domu JNA u Derventi ....... Velikosrpski zločinci????? A šta je sa velikohrvatskim ili velikomuslimanskim zločincima????
Šta ćemo sa Sijekovcem, Rabićem....
U prilog tome: https://www.novosti.rs/vesti/naslov...EST-Komsije-Hrvati-postajale-zveri-preko-noci

Kampovi za silovanja i brojke kojima barataš su u najmanju ruku degutantne.....Da li su to podaci iz Haga ili kao u mnogim slučajevima nedokazane tvrdnje?

Zašto Azra. Jednostavno, jer mi je zaklala rođaka u domu JNA , čije su posmrtne ostatke našli putari čisteći odvod ispod magistralnog puta Derventa -Doboj 2000 i neke. U prilog tome: https://www.derventacafe.com/slucaj-azra-basic-svjedocili-dusan-nedic-i-slavisa-duras/

Koju slavu slaviš lil_moon?

kartum

Početnik
Poruka
13
Kakve imaju veze vaše tvrdnje sa operacijom Koridor koja je trajala nepunih 5 mjeseci?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.