Problem sa tastom.

Secer033

Početnik
Banovan
Poruka
23
Treci brak mi je bio uspesan, ali tasta pravila problem. Ona je usla u kasne godine, ostala bez penzije i socijalne pomoci, pa ocekivala da cu joj ja davati pare za njene lekove, kontrole, hranu... Zena je bila na tastinoj(maminoj) strani i dogodi se razvod, naravno ne u opstini, nego pred Bogom se desio razvod.

Ne znam da li ponovo da udjem u novi brak ili da se vratim staroj zeni (trecoj) i pomognem izmogloj tasti, tako sto cu joj od svoje plate odvajati 30% za hranu, lekove, kontrole u bolnicama(privatnim)...
 
Treci brak mi je bio uspesan, ali tasta pravila problem. Ona je usla u kasne godine, ostala bez penzije i socijalne pomoci, pa ocekivala da cu joj ja davati pare za njene lekove, kontrole, hranu... Zena je bila na tastinoj(maminoj) strani i dogodi se razvod, naravno ne u opstini, nego pred Bogom se desio razvod.

Ne znam da li ponovo da udjem u novi brak ili da se vratim staroj zeni (trecoj) i pomognem izmogloj tasti, tako sto cu joj od svoje plate odvajati 30% za hranu, lekove, kontrole u bolnicama(privatnim)...
Svaka ti cast ako ces sa 30 % da joj sve pokrijes :lol:
 
Svaka ti cast ako ces sa 30 % da joj sve pokrijes :lol:

Velika mi plata. A moja tasta nikad nije nista radila, radnog staza mozda nema ni deset dana. Ona je imala neku porodicunu penziju, traje dok se deca skoluju. Njena deca kad su zavrsile skolu, ona placala nekog direktora da joj daje potvrde iz skole, kao da joj deca idu vanredno. Cak su je i provalili, pa je nesto morala i da vraca. Budala jedna. Iz Sjenice, znas koliki jezik ima...
 
Pa ako ti odgovara onda finansiraj ... sta da ti kazem :lol:

Ma gde mi odgovara, onda ona klasicna pitanja od zene: 'ti bi pustio majka da mi umre', 'nema za lekove, a treba da pije'... To nije jedan lek, nego deset lekova... Za secer, za aritmiju, protiv bolova, neki lekovi za pritisak, jos dodatno kupuje neke skupe meleme od aloe vere, ona to maze po sebi... A ja to nikad nisam koristio, ali zato je to njoj veoma 'vazno'.
 
Treci brak mi je bio uspesan, ali tasta pravila problem. Ona je usla u kasne godine, ostala bez penzije i socijalne pomoci, pa ocekivala da cu joj ja davati pare za njene lekove, kontrole, hranu... Zena je bila na tastinoj(maminoj) strani i dogodi se razvod, naravno ne u opstini, nego pred Bogom se desio razvod.

Ne znam da li ponovo da udjem u novi brak ili da se vratim staroj zeni (trecoj) i pomognem izmogloj tasti, tako sto cu joj od svoje plate odvajati 30% za hranu, lekove, kontrole u bolnicama(privatnim)...
ako nije bila treća sreća, ne vidim smisao svih tih brakova../za razliku od tebe, koji valjda vidi smisao života u konstantno nekim ženidbama/
šta je bilo sa prva dva braka? čisto onako pitam, ko je tamo bio kriv ((:
 
ako nije bila treća sreća, ne vidim smisao svih tih brakova../za razliku od tebe, koji valjda vidi smisao života u konstantno nekim ženidbama/
šta je bilo sa prva dva braka? čisto onako pitam, ko je tamo bio kriv ((:

Oko prve zene nisam bio pazljiv, veoma sam mlad usao u brak, bio sam na svoju ruku. Inace ne volim promene, ona planira da idemo u Pariz, a meni mrsko da putujem, istrazujem grad, a nisu mi nesto simpaticne gradjevine gde je covek upetljao svoje ruke, vise volim prirodne lokalitete. I to se na kraju zavrsi tako sto ona ode sama. Sa njom sam dobio cerku. Zatim sam mislio da ce mi bolje biti ako ponovo udjem u brak. I pogrešio sam u izboru bracnog partnera i ponovo razvod. Takodje imam sa njom cerku. A sa trecom zenom je problem oko taste, ali nemam sa njom dece.
 
Ma gde mi odgovara, onda ona klasicna pitanja od zene: 'ti bi pustio majka da mi umre', 'nema za lekove, a treba da pije'... To nije jedan lek, nego deset lekova... Za secer, za aritmiju, protiv bolova, neki lekovi za pritisak, jos dodatno kupuje neke skupe meleme od aloe vere, ona to maze po sebi... A ja to nikad nisam koristio, ali zato je to njoj veoma 'vazno'.


stipso
 
Brate, ja mislim da bih se iste sekunde okrenula i otisla kada bi partner/muz kako god rekao JA PLACAM. Kada se ozenis nema ja, nego mi, valjda, nebitno ko donosi vise novca u kucu. E, sad, tasta mozda po tebi i ne zasluzuje tretman koji ocekuje, ali to je JEDINA MAJKA zene koji volis. Ja svekrvu da mrzim najvise na svetu i pelene bih joj promenila, ako moram, jer moj muz drugu majku nema, a ako je on nesrecan zbog svoje majke, kako ja mogu da budem srecna?
Ako si srecan sa tom zenom, udrite oboje po poslu punom parom, pa izgurajte i te lekove, nece zena ziveti jos sto godina. A i licna satisfakcija kada pomognes nekome, pa makr i tasti, nije mala stvar.
 
Brate, ja mislim da bih se iste sekunde okrenula i otisla kada bi partner/muz kako god rekao JA PLACAM. Kada se ozenis nema ja, nego mi, valjda, nebitno ko donosi vise novca u kucu. E, sad, tasta mozda po tebi i ne zasluzuje tretman koji ocekuje, ali to je JEDINA MAJKA zene koji volis. Ja svekrvu da mrzim najvise na svetu i pelene bih joj promenila, ako moram, jer moj muz drugu majku nema, a ako je on nesrecan zbog svoje majke, kako ja mogu da budem srecna?
Ako si srecan sa tom zenom, udrite oboje po poslu punom parom, pa izgurajte i te lekove, nece zena ziveti jos sto godina. A i licna satisfakcija kada pomognes nekome, pa makr i tasti, nije mala stvar.

Zamisli da joj jos menjam pelene... I meni je zao taste, ali ona bi mogla malo ispasti dobra prema meni, kad bi mi rekla 'od danas cu poceti da pijem pola doze svih lekova', odmah bih pomogao. A nije to samo pitanje novca.
Mrzi me od pocetka, otkad sam uzeo ruku njene cerke. Cak mi je jednom rekla 'blago kuci koju ti prodjes', zamisli... Ima i ona svoju decu, mogu joj oni pomoci. Mogu i ja nesto malo pomoci, ali ne mogu sve sam, nije fer...
A i ne treba mi sin, ono sto mi je najvažnije jeste da deca lice na mene po ponasanju, da imaju moj karakter. Starija cerka je po svemu preslikana ja, to mi je mnogo drago. A ova mladja je jos mala, nije jos formirala svoju licnost, ali se trudim da i ona lici na mene.
 
Bitno ti je da deca lice na tebe?? Ako ne lice, sta onda? Voleces ih manje? Sta sve necu procitati, majko moja...

Necu ih voleti manje ako ne lice na mene.
Ali veoma mi je drago da sebe vidim u njima(deci), neopisiv osecaj. Ali provodim mnogo vremena sa njima, nije mi nista tesko za njih. Ucim ih da ne ponove moje greske. Dosta sam lutao po kisi, jer sam mislio da je to skloniste...
Muskarac zaviri u zenski svet, tek kad postane otac cerke.
Postao sam veliki feminista otkad sam dobio cerku, a onda sam postao jos veci feminista kad sam dobio i drugu cerku.
 
ozenivsi zenu zenis i njenu familiju

ne bas bukvalno ali svakako trebas nesto pomoci i njenoj majci

jos ako nasledjujes neku nepokretnost

ako neko drugi nasledjuje onda on treba da joj najvise pomaze

ako nista ne nasledjuje niko onda njena deca treba da joj pomazu podjednako
 

Back
Top