Quantcast

Problem sa Pioneerom!

ad26ki

Primećen član
Poruka
655
Desila mi se pochetnichka greshka. Posle radnje kao shto je fleshovanje,nisam odradio restart kompa,:whistling:nego odma isprobao rezach i naravno nije radio.Sutradan kada sam razmislio o svemu, ukljuchio komp i gle chuda rezach radi kao nov:worth:.Evo probao sam par diskova da narezhem i sa Nerom i sa Alkoholom 120% i sve radi,zasad.Ako bude opet nekih problema eto mene,a za sada se zahvaljujem za pomoc svima i pozdrav!:super::super:

RACE MASTER

Domaćin
Poruka
4.646
Dakle,ovako:
imam Pioneer DVR-RW 111D.
Lepo cita.Lepo i reze,ali sporo do bola.Za jedan ceo DVD(6 filmova npr.) mu treba i po pola sata.
Ja retko rezem,ap se i ne secam na kojoj brzini sam to poslednji put radio.Sada sam ga mahinalno pustio na 16x(evo,vidim da je i Verbatim DVD deklarisan na 16x).za 24 min. 80%.Katastrofa.
Gresim li u necemu?
P.S.Mislim da je slicno bilo i pre par meseci,kada sam ga pustio na 8x(ali nisam siguran).

zeljkov020

Primećen član
Poruka
616
Dakle,ovako:
Lepo cita.Lepo i reze,ali sporo do bola.Za jedan ceo DVD(6 filmova npr.) mu treba i po pola sata.
Ja retko rezem,ap se i ne secam na kojoj brzini sam to poslednji put radio.Sada sam ga mahinalno pustio na 16x(evo,vidim da je i Verbatim DVD deklarisan na 16x).za 24 min. 80%.Katastrofa.
Gresim li u necemu?
P.S.Mislim da je slicno bilo i pre par meseci,kada sam ga pustio na 8x(ali nisam siguran).
Sporo to mnogo

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Dakle,ovako:
Gresim li u necemu?
Pa skini i ti Fimware i vidi da li se nesto poboljsalo!