Priziva li Dobrica Ćosić nove ratove?

Da stvarno sta bi slobi da kaze da postoje poshteni shiptari :rotf::rotf::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Dakako ja bih rekao ni prikolica se ne moze napuniti sa poshtenim shiptarima :hahaha:

na srecu te budale niko nista ne pita:hahaha:

hochesh spisak "poshtenih":?:

1.Sinan Hasani
2.Kol Shiroka,pokojni.
3.Ali Shukrija,pokojni.
4.Mehmet Ajeti,pokojni,
5.Sherafedin Ajeti,pokojni
6.Rrahman Morina,pokojni.
7.Sejdo Bajramovich,pokojni.
8.Xhafer Gjuka,pokojni.
9.Basri Dr.Pllana
10.Tefik Llugiqi,pokojni.
11.Daut Jashanica
12..........

ukupno ih ima 52.
tamam jedan autobus:whistling:
 
hochesh spisak "poshtenih":?:

1.Sinan Hasani
2.Kol Shiroka,pokojni.
3.Ali Shukrija,pokojni.
4.Mehmet Ajeti,pokojni,
5.Sherafedin Ajeti,pokojni
6.Rrahman Morina,pokojni.
7.Sejdo Bajramovich,pokojni.
8.Xhafer Gjuka,pokojni.
9.Basri Dr.Pllana
10.Tefik Llugiqi,pokojni.
11.Daut Jashanica
12..........

ukupno ih ima 52.
tamam jedan autobus:whistling:

A Faik Jašari? Kosovska demokratska inicijativa?

A Muharem Ibrai i Albanska narodna partija iz Đakovice?
 
Poslednja izmena:
hochesh spisak "poshtenih":?:

1.Sinan Hasani
2.Kol Shiroka,pokojni.
3.Ali Shukrija,pokojni.
4.Mehmet Ajeti,pokojni,
5.Sherafedin Ajeti,pokojni
6.Rrahman Morina,pokojni.
7.Sejdo Bajramovich,pokojni.
8.Xhafer Gjuka,pokojni.
9.Basri Dr.Pllana
10.Tefik Llugiqi,pokojni.
11.Daut Jashanica
12..........

ukupno ih ima 52.
tamam jedan autobus:whistling:
Jel to spisak onih koji su rekli ne vashoj OVK?
 
Navalili ste na Ćosića kao mutavi, a on je prvi, još početkom devedesetih, pozivao na podelu Kosova.

Pa ovde su pre dve godine svi oni što su predlagali podelu dok ne bude kasno nazivani izdajnicima.
Ja nisam predlagao ništa, samo sam ukazao da su nam velike sile uvek uzimale i davale teritoriju a mi samo ginuli.

Znači sad je Ćosa i vidovnjak?
 
Poslednja izmena:

Pa ovde su pre dve godine svi oni što su predlagali podelu dok ne bude kasno nazivani izdajnicima.
Ja nisam predlagao ništa, samo sam ukazao da su nam velike sile uvek uzimale i davale teritoriju a mi samo ginuli.

Ova ti je zlatna.U dva rata poginulo je nešto preko 60%muške populacije. Srbi su ginuli i tamo gdje treba i tamo gdje nikad nije trebalo.Čitavi gradovi su nepovratno nestali. Više mudrosti i prilagodljivosti nam treba.:ok:
 
Stvarno je interesanto gledati kako su Albanci postali miroljubci - naprasno. I ne samo Albanci...svi koji su na prostoru bivše Jugoslavije, ratovima i podrškom zapada dobili nezavisnost, oteli delove srpske zemlje, proterali Srbe ili ih ostavili odvojene od matice - sada su samo za mir...mir...mir.

Vrlo, vrlo licemerno.

Inače, ja sam protiv svakog novog rata, naravno.
 
Stvarno je interesanto gledati kako su Albanci postali miroljubci - naprasno. I ne samo Albanci...svi koji su na prostoru bivše Jugoslavije, ratovima i podrškom zapada dobili nezavisnost, oteli delove srpske zemlje, proterali Srbe ili ih ostavili odvojene od matice - sada su samo za mir...mir...mir.

Vrlo, vrlo licemerno.

Inače, ja sam protiv svakog novog rata, naravno.

ako istu pogrešku uradiš pet puta onda je to ?????:whistling::dash::dontunderstand::otkacio:
 

Back
Top