Privlacenje i zadrzavanje

E ozbiljno, ne postoji formula koju treba da naučiš. Ima raznih okidača za ljubav.
Ako si previše komunikativna sa svima redom to je plus za tebe lično, ali muškarcima možeš da deluješ neodređeno i svačije.
Poenta je da napraviš svoj krug i da se smiriš malo. Da uspostaviš generalnu stabilnost.

Jer ti odnosi su površni i ne ispunjavaju te. Pljuni me ako lažem. Sve je to super, ali sad povlačenje.
 
Pitanje je,kako privuci i ZADRZATI muskarca? Tema koja je klasicna,ali ajde i ovde da polemisem o tome,jer me zanima. Skoro sam raskinula neku vezu i imam osecaj da mnogi ne znaju da sam slobodna. A mnogi me gledaju. Mnogi i pridju,ne kazem. Ja sam otvorena osoba inace,volim komunikaciju,pogotovo sa gotivnim tipovima. Ali nisam cura za jedno vece. Treba mi ozbiljno nesto vec,a desava se da uglavnom da vecina hoce na vece. Bila sam u vezama i kratkim i dugim i srecala razne momke i bila sa mnogima. Svi su na svoj nacin razliciti. I koji je vas odgovor na sve? Pisite.
Baci fotku i broj pa da ti onako temeljno objasnim u 4 oka
 
Imam 18 godina ustvari 🤪
I ja smatram da je tako kako je,kada imam momka drugacija sam i mirnija,a kada sam sama vrckava sam,u smislu volim da flertujem
Na primer,u jednom drustvu od par momaka me svi gledaju uvek i svi su mi lepi momci,ali nijedan sad poseban
I sad ne znam ni u koga gledati,kome se ustvari svidjam,sta i kako
Bas imam problema,ali sam i shvatila da imam ekstra moc pogleda
 
Imam 18 godina ustvari 🤪
I ja smatram da je tako kako je,kada imam momka drugacija sam i mirnija,a kada sam sama vrckava sam,u smislu volim da flertujem
Na primer,u jednom drustvu od par momaka me svi gledaju uvek i svi su mi lepi momci,ali nijedan sad poseban
I sad ne znam ni u koga gledati,kome se ustvari svidjam,sta i kako
Bas imam problema,ali sam i shvatila da imam ekstra moc pogleda
Pa crna ti kolko se to izredjalo samo do 18e i sve ozbiljne veze:pop2:
 
Dakle imaš veliku mogućnost izbora. He he
Znam tačno kako se osećaš. Ne po sebi, nego po mojoj nekadašnjoj najboljoj drugarica.
Velika mogućnost blokira.
Šta znam izaberi najboljeg.
Radi na sebi, studiraj, radi, putuj.

Nisam sigurna da imam,samo to osecam,ti pogledi,sve to se oseca. Mislim i pokazalo se par puta,prosli vikend mi je prisao decko iz snova svake devojke koji me duze vreme isto gleda,ali se ispostavilo da je zeleo kombinaciju,a ja ne,a uzasno mi se svideo. Bojim se da ne pogresim u izboru. Da nisu i ostali takvi. A i ti tako samo gledaju,ovo ono kao u prolazu zakace,a ne prilaze. Mozda se boje,to mi svi kazu. A nisam devojka koje se treba bojati,na zemlji sam. Ne znam. Radim,ne studiram ali idem na obuku. Putujem redovno 😅
 
CouchfromIkea ti je lepo odgovorila. :)

Ta tvoja leprsavost i potreba da budes okruzena momcima, da ih gledas, da te gledaju, to je sve verovatno veoma zabavno i za tebe mladu neka vrsta potvrde tvoje privlacnosti i vrednosti. Ne zuri nigde, budi pazljiva. :)
Daa,bas too. Ja sam nazalost takva. Ponekad se pitam i kako sam bila u dugim vezama,kako su me trpeli ti momci. Ja obozavam zabavu. Ali sve u svemu nisam neka tamo. Mozda je to bas to,mladost. Iskreno ne bih je menjala ni za sta na svetu,gledajuci moje vrsnjakinje,cak i mladje.
 
Daa,bas too. Ja sam nazalost takva. Ponekad se pitam i kako sam bila u dugim vezama,kako su me trpeli ti momci. Ja obozavam zabavu. Ali sve u svemu nisam neka tamo. Mozda je to bas to,mladost. Iskreno ne bih je menjala ni za sta na svetu,gledajuci moje vrsnjakinje,cak i mladje.
Šta ti vidiš kao dugi vezu kad sad imaš 18 godina? Kad si stigla da imaš dve duge veze bokte
 

Back
Top