Quantcast

Privlacenje i zadrzavanje

Dodola

Ističe se
Poruka
2.538
Ali ja sam samo iskrena
Zato i mislim,mozda se stvarno boje normalni momci da budu odbijeni,nmp
Dete, moraš ti još proje da pojedeš... Ne generalizuj muško ženske odnose. I još gore, ne generalizuj muškarce. Na samo malom uzorku ćeš naći muškarce potpuno drugačijih shvatanja, prohteva i sklonosti. Mani se ćorava posla i ne tragaj za čarobnom formulom koja će kod svakog da upali. To ne postoji

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.418
Ali sto je najjace ja osvojim nekoga i skontam da me briga za njega,a kada ne mogu da nekoga osvojim sizim hahaha ili ono pokusavam kao nesto dok ne uspem
Ali nikada prva ne prilazim!
Pa trebalo je odmah da kazes,ne bih ti predlagao kuvanje i lisice,jos je rano za to...
Salu na stranu,to i jeste odlika mladosti.
Ima jedan citat iz knjige Bjuik8 (Stiven King)gde kaze :
'Mladi ljudi su predivni idioti..' Nemoj da se ljutis,ne secam se celog citata,ali govori ustvari koliko su mladi povrsni u shvatanju zivota,i koliko im malo treba da se raduju ili tuguju. (svi smo ovde bili mladi,neko skoro,neko i ne bas).
Uzivaj,zivi zivot,oplemenjuj se i ne dozvoli da udjes u kolosek u koji nosi farma,grand i ostalo smece.
Sve ostalo ces shvatiti vremenom.
I ako smo pametni, dočekaćemo ga spremni i naoružani
Bukvalno mogu da osetim njihov zadrigli zadah i noz koji mi se privija uz ledja
Mogli bi o ratu sa Bugarima da otvorite temu na vojsci ili politici?

momcilo95

Domaćin
Moderator
Poruka
4.799
Pa trebalo je odmah da kazes,ne bih ti predlagao kuvanje i lisice,jos je rano za to...
Salu na stranu,to i jeste odlika mladosti.
Ima jedan citat iz knjige Bjuik8 (Stiven King)gde kaze :
'Mladi ljudi su predivni idioti..' Nemoj da se ljutis,ne secam se celog citata,ali govori ustvari koliko su mladi povrsni u shvatanju zivota,i koliko im malo treba da se raduju ili tuguju. (svi smo ovde bili mladi,neko skoro,neko i ne bas).
Uzivaj,zivi zivot,oplemenjuj se i ne dozvoli da udjes u kolosek u koji nosi farma,grand i ostalo smece.
Sve ostalo ces shvatiti vremenom.

Mogli bi o ratu sa Bugarima da otvorite temu na vojsci ili politici?
Bugarin je na svakoj temi, a ono ako on nije u njoj, onda je ona u njemu. Bugarin je osnovna supstancija sveporzimajuceg apsoluta. Ok, otvoricemo, necu vise poz.