• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Prison Break

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
E aj ne pravi se pametan!
Iovako se prvo mislilo da je Sara mrtva pa je onda ispala živa!
A nije fazon uvek sve odgledati na netu,jer onda niko ne bi gledao TV!!!
Nemoj se gubiti molim te....
:evil:

xaxxxaxaxxaaxax briljiras pamecu...
pazi ni jednu nisam odgledao na tv-u jer sam znao da ce da drkaju ljude kao i sto rade
sto nisu pustili nastavak lepo kako su krenuli nego opet iz pocetka?!?!!?pa da bi mladi majmuni sedeli ispred tv-a i gledali rts!!!!!
imas na netu da skines lepo sve i da gledas, da ne zavisis od mucenika tijanica...
a sto se tice sare iz aviona se vidi da ono nije njena glava...:bye:

miller_girl

Aktivan član
Poruka
1.751
pazi ni jednu nisam odgledao na tv-u jer sam znao da ce da drkaju ljude kao i sto rade
sto nisu pustili nastavak lepo kako su krenuli nego opet iz pocetka?!?!!?pa da bi mladi majmuni sedeli ispred tv-a i gledali rts!!!!!
imas na netu da skines lepo sve i da gledas, da ne zavisis od mucenika tijanica...

:rotf::rotf::rotf::klap::klap::klap::klap:...I ja sam lepo celog leta pricala kako ono nijeee njena glava...:D:D:D...

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.594

Pa šta?
Neko možda ima pametnija posla od 24-časovnog sedenja ispred kompa,samo zbog neke obične serije.
Uostalom skoro sve serije su tako prikazivali,kako ti kažeš - drkali su ljude....:roll:
A i šta bi ti da nema interneta?
Ne vrti se ceo svet oko net-a.
Bar ne svima.

messenger_of_fear

Primećen član
Poruka
681

:rotf::rotf::rotf::klap::klap::klap::klap:...I ja sam lepo celog leta pricala kako ono nijeee njena glava...:D:D:D...

Ona glava je trebala da bude njena glava zato što ona nije više htela da glumi u seriji, ali se i ona i scenaristi predomislili i vratili je u seriju. Znači, da nije došlo do predomišljanja, serija bi se završila pričom da je ona mrtva, a da je to bila njena glava. Jel bi i tada sigurno tvrdili da to nije njena glava? Ne.

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Ona glava je trebala da bude njena glava zato što ona nije više htela da glumi u seriji, ali se i ona i scenaristi predomislili i vratili je u seriju. Znači, da nije došlo do predomišljanja, serija bi se završila pričom da je ona mrtva, a da je to bila njena glava. Jel bi i tada sigurno tvrdili da to nije njena glava? Ne.
mislim, slepac bi to video :lol:

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416

naravno da bih, kao sto sam i tvrdio, citaj prethodne strane!!

miller_girl

Aktivan član
Poruka
1.751

Ne znam da li bih...Ali znam da od kada je Linkoln otvorio onu kutiju bilo vise nego ocigledno da ono nije njena glava!!!...A to sto se ona vratila u seriju po meni je :worth:...:worth:...:worth:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.