Primirje srca

Da li smatrate da je dovoljno dugo dve godine da prodje od prošle veze, da bi se čistijeg srca ušlo u novu i neku bolju vezu ?
zavisi od duzine trajanja prethodne veze
neophodan period oporavka se dobija kada se duzina prethodne veze u danima podeli sa brojem izrecenih "volim te", pomnozi sa brojem sexualnih odnosa u poslednjem tromesecju veze, na tu brojku se doda suma novca utrosenih za poklone za godisnjicu, a oduzme suma novca potrosena za poklone "pokajanja" onda kad smo nesto zabrljali, i podigne se na stepen n, pri cemu je n broj njenih/njegovih prijateljica/prijatelja koje smo pozeleli da posexamo dok smo bili u vezi sa doticnom osobom
meni se ova matematika uvek pokazala nepogresivom
 
zavisi od duzine trajanja prethodne veze
neophodan period oporavka se dobija kada se duzina prethodne veze u danima podeli sa brojem izrecenih "volim te", pomnozi sa brojem sexualnih odnosa u poslednjem tromesecju veze, na tu brojku se doda suma novca utrosenih za poklone za godisnjicu, a oduzme suma novca potrosena za poklone "pokajanja" onda kad smo nesto zabrljali, i podigne se na stepen n, pri cemu je n broj njenih/njegovih prijateljica/prijatelja koje smo pozeleli da posexamo dok smo bili u vezi sa doticnom osobom
meni se ova matematika uvek pokazala nepogresivom
Lako je tebi kad si dr mr pr pa umes da racunas :lol:
Sta cemo mi nepismene flertuse golih nogu ? :rumenko::rumenko::rumenko:
 
Da li smatrate da je dovoljno dugo dve godine da prodje od prošle veze, da bi se čistijeg srca ušlo u novu i neku bolju vezu ?

E, pa ne znam.
To i mene interesuje.
Neka mi neko javi čim se sazna odgovor na to pitanje :D

Enivej, meni prođe pola godinice od raskida stogodišnje veze i zaljubih se onako baš bzvz, ali od toga ne beše, ispostavilo se srećom, ništa.
Pa prođe nekoliko nedelja i upoznah jedno vrlo milo biće i od tada se zapitkivam isto to.
Jer jednostavno, svakim danom, kao da se budi nova ja.
A ono sve što je bilo, znam da je bilo, ali više ne osećam.
I mnogo je fini osećaj, pa da :)

Znači, šta?!
Samo pivo i drugari i rakija stara a posle kad se rane izližu same, naići će već neka koja će nove rane da stvara.
I tako u krug :D
 
Da li smatrate da je dovoljno dugo dve godine da prodje od prošle veze, da bi se čistijeg srca ušlo u novu i neku bolju vezu ?

Vreme za svakog pojedinačno relativna stavka. Raščistiti sa emocijama,
u glavi znati šta i kako dalje i sve je onda ok, ne prave se koraci unazad.
Kad shvatiš da ova bivša nije ono što tražiš, pravi je trenutak da čistog
srca kreneš napred. Kod nekoga može da se desi i preklapanje, ne
raščisti u sebi pa onda dvoumljenja, lomovi unutrašnji, ali svi smo
različiti, svako svoj put bira i ima prema sopstvenom stanju i boji
duše. Recept jednostavan, trudi se da budeš bolji, slušaj razum
svoj, poveži sa srcem i ok!
 
Da li smatrate da je dovoljno dugo dve godine da prodje od prošle veze, da bi se čistijeg srca ušlo u novu i neku bolju vezu ?

Nema tu vremenskih ograničenja, "čistoća" srca ne zavisi od protoka vremena. Možda naletiš na bolju već posle nekoliko dana, a možda je nikad ne pronađeš. Ne valja upoređivati novo sa prošlim, to je jedino pravilo koje bi moglo da pomogne. E još samo kad bi se pridržavali tog pravila. :D
 
hm:think: mislim da nisi u pravo vec samo neki ljudi prosto vole da pate.jao kao sami su jos nekoga vole ,SMARAJU:evil:
ma daj pokreni se covece nije vam islo ici ce sa nekim drugim .svaka krpa nadje zakrpu:hvala:
 
ne kazem da je lako ali kada se vec desilo moras dalje.
ili mislis da decko treba da sedi kuci i slucajno da ne bude sa nijednom devjojkom da ne bi ponovo bio povredjen ili da ne bi nju povredio.moras dati sebi sansu jer ti je niko drugi nece dati ako ti sam se ne trudis.
sako ima svoje misljenje i ja tvoje petrice86 postujem ali mislim da je ....
 
treba da da sebi sansu i necemu novom ali kada bude spreman,a ne da se sili i da srlja u nesto sto usled nerealno sagledane situacije i ocaja moze da se pretvori u pakao i da mu bude jos gore
 
Da li smatrate da je dovoljno dugo dve godine da prodje od prošle veze, da bi se čistijeg srca ušlo u novu i neku bolju vezu ?

Zbog cega ti mislis da ne mozes biti cista srca u novoj vezi,ako nije proslo dve godine od prethodne veze?:think: Kad god ulazim u novu vezu ja idem srcem i cista srca,pa proslo tri mesec ili pet godina..Tu je stvar u glavi a ne u vremenu koje je proslo.:)
 
E, jednu volim već 10 godina. I nijedna posle nje nije joj slična. I onda upoznaš neku drugu ( sličnu ) ali ta je ko za inat nedostupna. Ili nešto drugo. I tako.

ps. Ali ne sličnu po osobinama, već po onom što srce moje oseća prema njoj
Онда није битно колико је прошло већ кад наиђе девојка коју можеш волети. :)
 

Back
Top