Primedbe, zamerke, a mogu i pohvale ako ih ima :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cairo-hello.png


...od mene kao novog clana :bye:
Zelim samo da vam svima kazem da mi je drago sto sam postala clan ovako velike porodice :D
 
Neko se postarao da cela romantika il krstarica ode u propast...
ajd Bunto zatvori moju temu pssst gde su slikice ne volim da je niko unistava gradila sam je i sacuvala evo jos par dana 2 godine kako sam ovde..
kazete da su slike bauk i jesu zato katanac...
vama u daljem radu s postovanjem sve najlepse...zeli Dusala...
zadovoljstvo je moje u istrajnosti i trpljivosti DVE godine svega i svasta...
mozda ako budu bolja vremena...S Postovanjem...
 
Ko je rekao da su slike "bauk"?
Ko je rekao da se slike ne ostavljaju?

Sada, pronadji molim te, gde to pise?

Pricamo o temama koje nisu predvidjene za ostavljanje slika.
Zar me niko ne razume sta zelim da kazem?! Mene i sve ostale koji su rekli i napisali da se slike ostavljaju u svakoj mogucoj temi gde im i nije mesto.

A da, necu da zakljucam doticnu temu. Nema potrebe za tim.
 
Slike su ocigledno postale veliki problem, procitah Dusalin post, ako ona trazi katanac na svoju temu(koja je predvidjena za slike), ja imam vise razloga da trazim da se moja zakatanci-Romanticari mesta koja biste posetili.
Molim moderatora, Buntovnika -bez -razloga, da zatvori moju temu!
Unapred zahvalna!
S postovanjem, pozdrav romanticarima i koji vole i koji ne vole slike
Iskreno se nadam da niko nikom nece upropascavati sadasnje i buduce teme!
 
Ja ispadam lud ili mi se cini???

Mislim, zar je moguce da niko ne shvata?
Lepo pise i receno je:
Slike se mogu ostavljati u temama koje su predvidjene za to
Sta nije jasno u toj recenici?
Ako je tema posvecena slikama, onda to i jeste mesto za slike i ja tu ne vidim problem jer su te teme i predvidjene za slike.

Nije mi jasna potreba da se slike, bez i jedne reci ostavljaju u svim temama, redom.
 
Mislila sam se da li ista reci ili ne...pa eto smislila:D
Nova sam, mozda ne bih trebala ali imam iskustva sa drugog foruma...pa da kazem koju;

Teme su nase, nema potrebe da ih zatvarate ako idu uz pravila foruma, a koliko vidim idu...
Buntovnik i cura kojoj se ne sjecam nika(sorry) su naglasili i zamolili samo da ne stavljamo fotke na bas svakoj temi, vec samo na temama za to predvidjenim.
Cak je i naglaseno u postu koje su to teme....ne kuzim zasto frka:neutral:
 
Poslednja izmena:
Citam ..citam sve ovo na mom voljenom pdf-u i ..ne kapiram ..ili necu da kapiram...ovo je jedan od najboljih pdf-a i..volela bi da tako i ostane..bez ljutnji..sujeta i..svega onoga sto je prolazno..

Drago mi je da si se vratila, citacemo ponovo tvoje lepe postove, pune sarenih emocija:)
Nema sta da se kapira, malo je doslo do nesporazuma u vezi kacenja slika, ali ljutne i sujete nema, uostalom, izneto je misljenje u vezi toga , a to je valjda dozvoljeno, a svako od nas mozda to protumaci na svoj nacin, nista strasno:)
Pozdrav:):bye:
 
Hvala na lepim recima..Problem je upravo u tome sto svako tumaci na svoj nacin..a zna se pravilo..ee sada ima kada po nekad slika kaze vise od reci ali to nije dovoljno..mnogi bi vise voleli da nesto procitaju nego samo da gledaju slike..nemanje reci slike ne mogu zameniti..

Nema na cemu.
Pravila treba da se postuju, ali mnogi vole da procitaju tekst propracen odgovarajucom slikom, razliciti smo, ne mozemo svi voleti isto.
Vazno je da se ipak razumemo, pozdrav:):bye:
 
Moj prvi susret sa forumima bjese bas ovaj pdf .I danas mi je najdrazi i zao mi je sto sam jednom davno prenaglila i danas nema meni najdrazih pocetnickih tema.Bila sam pocetnik...i jos stosta, ali ne prenagljujte Vi koji ste dugo ovdje.
No, osvrnuh se na ovu temu iz drugog razloga.
Naime, ovaj pdf ima najboljeg moderatora, ne samo na krstarici, vec na citavom netu.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top