Primedbe, zamerke, a mogu i pohvale ako ih ima :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dusala..nadam se ovako smrkava sa temperaturom da ce sve biti u redu..:Daaaa bas me scepala prehlada..

I takva si Kuco...pravo SRCE:heart::heart::heart:

za tebe...vrednice jedna...da mi brze ozdravis...
4759_770.GIF
 
Molim moderatora, da se zakljuca moja tema-Romantichna razglednica-
Razlog je sledeci, ja prva sam pocela da kachim slike, a tema za 'kachenje' slika postoji, dushalina, divna tema, a i lilu je otvorila lepu temu za slike , o trenutnim osecanjima, tako da nema potrebe da ova moja tema ostane.
Nishta protiv nikog nije upereno lichno, ja jednostavno smatram da nema svrhe da tema ostane, jer i mene iskreno mrzi da pishem na sopstvenoj temi, romantichne poruke kao na "razglednici" se mogu napisati na drugim temama, a ima ih vrlo lepih.
Nema potrebe da zauzima prostor na pdf-romantika, molim da mi se izadje u susret,tema zakljucha
hvala unapred,
pozdrav
 
Pozdrav vama vrednim Moderatorima...Kuci..Bunti i ostalima, molim za pomoc..zbog neke tehnicke ne mogucnosti na krstarici danas dok sam unosila moj "blog" ispade da sam ga vise puta unela,
pa vas molim da udjete gde je moj "blog" i obrisete duple, il mi bar ostavite poruku kako da to uradim!!!!
HVALA UNAPRED!!!!!!POSTOVANI.....!!!!!!!
 
Ovim putem obracam se moderatoru ovog pdf., @Buntovnik_Bez_ Razloga, javno , da ne bude posle-'pojela maca', nije se znalo ili nije na vreme upozoreno.
To se vec ranije desavo, nekoliko puta razna pljuvanja,vredjanja, iznosenja privatnih prepiski i mnogo ruznh stvari, pustalo se , da se pise, i tek kad je napisano ono sto su neki hteli, onda je moderator reagovao i zatvorio temu, i jos napisao-dosta ovo vise necu dozvoliti, pa ja se iskreno nadam i verujem da moderator tako nesto nece dozvoliti.
Trazim od moderatora,da upozori nick@zoja, da ne provocira i ne vredja mene, ne spamuje moju temu,a to je ocigledna namera, sama je napisala da je stari nick, "prekomandovan", izgleda s namerom da se zapocnu neke nove igre.
Pozdrav, unapred zahvaljujem, ubedjena da ce moderator reagovati, da se ne ponavljaju opet iste prljave igre.
Pozdrav
 
Ovim putem obracam se moderatoru ovog pdf., @Buntovnik_Bez_ Razloga, javno , da ne bude posle-'pojela maca', nije se znalo ili nije na vreme upozoreno.
To se vec ranije desavo, nekoliko puta razna pljuvanja,vredjanja, iznosenja privatnih prepiski i mnogo ruznh stvari, pustalo se , da se pise, i tek kad je napisano ono sto su neki hteli, onda je moderator reagovao i zatvorio temu, i jos napisao-dosta ovo vise necu dozvoliti, pa ja se iskreno nadam i verujem da moderator tako nesto nece dozvoliti.
Trazim od moderatora,da upozori nick@zoja, da ne provocira i ne vredja mene, ne spamuje moju temu,a to je ocigledna namera, sama je napisala da je stari nick, "prekomandovan", izgleda s namerom da se zapocnu neke nove igre.
Pozdrav, unapred zahvaljujem, ubedjena da ce moderator reagovati, da se ne ponavljaju opet iste prljave igre.
Pozdrav

Zaboravila sam da napisem, ali ne, to necu sada sacekacu .
pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top