Prijepolje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakav marketing, pa bas privlaci paznju zato sto je tema o Prijepolju na podforumu Beograd.
Nemam pojma o Prijepolju ali znam neke dobre i vredne ljude koji su odande.
 
prvo, vlade divac. ;) zatim, mileševa. :-D onda fenomenalno uzgajalište pastrmki :lol: i protočnim bazenima koji idu iz mileševke. stari grad...crkva Sv. Vasilija Ostroškog i 3 džamije. tufahije i manastirsko vino... :-D super ljudi, otvoreni. govore ti dobar dan i ako te vide prvi put....etc.
idem opet tamo početkom jula, toliko mi je tamo lepo i stvarno sam mislila da može da se otvori u regionima i prijepolje...ne vidim što je čačak važniji?! :???:
imaju amatersko pozorište, za bioskop ne znam jer ne idem odavno u bioskop...ima uveče pametnijih stvari da se radi.... 8) preko lima je pravi viseći most. od drveta...klati se i baš je super...nema solitera i u prijepolju... :lol: samo kuće i zelenilo. divota jedna. :-D a o klopi na svakom mestu da ne pričam... :roll:
 
...ima uveče pametnijih stvari da se radi........klati se i baš je super...

opa, matora.......... ( :

a zbog toga ti voliš prijepolje...........jel neki basketaš?


--------------------------------------------------------------------------------
Poslednji put ažurirao/la matora63 : Danas u 8:25.
 
Na ovoj temi je toliko pozitivna atmosfera, milina doci.
A da mi odemo na jedan vikend tamo? Po utiscima matore reklo bi se da vredi puta. Posle bi imali o cemu da pisemo.

Nekada je postojao jos jedan gradic kao iz sna, vise ga nema i mnogo mi nedostaje.
 
Pa, dobro, bre, kako vaspitani, a most se klati?
Mislim da treba otići i proveriti, čisto da ne nagađamo...;)
Pa jedna tura pastrmki, tufahija i vina (redosled po želji)...ehh...8)
 
kao što ste upoznati, naša ekipa (mislim iz srbije) popela se na mt. everest. :D ipak, mislim da niste upoznati sa podatkom da su u ekipi i dva prijepoljca ;) - ilija andrejić i dragan petrić. rodila ih majka sve! :D gde ćeš više na ovom našem globusu od mt. everesta... 8-)
nada, divlja će naći već nešto... 8-)
 
medved_bg:
Pa, dobro, bre, kako vaspitani, a most se klati?
Mislim da treba otići i proveriti, čisto da ne nagađamo...;)
Pa jedna tura pastrmki, tufahija i vina (redosled po želji)...ehh...8)
slušaj, kažem da je most VISEĆI..dakle, klati se, ybga, kad ideš preko njega ;) druge aluzije ne prihvatam :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top