Iceman i Maverik
Buduća legenda
- Poruka
- 47.207
Doktor mora da napiše šta god kažete.Pecat, potpis, ime prezime doktora, drzavna ustanova.
Znaci opet laz vuciceve masinerije da se NIKO nije javio.
Pogledajte prilog 1699057
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Doktor mora da napiše šta god kažete.Pecat, potpis, ime prezime doktora, drzavna ustanova.
Znaci opet laz vuciceve masinerije da se NIKO nije javio.
Pogledajte prilog 1699057
Beograd je ruglo jer su ga kolonizovali prečani i crnogorci.Hrvatska je za nas svet.
Zagreb je za Beograd Slovenija. Beograd je ruglo.
Tesko ce smiriti strasti.na netu pise da ce biti upuceni zvanicni pozivi americkom fbi i ruskom fsb da se ispita da li je bio zvucni udar.Smirite malo strasti.
Ok.Tesko ce smiriti strasti.na netu pise da ce biti upuceni zvanicni pozivi americkom fbi i ruskom fsb da se ispita da li je bio zvucni udar.
bahahhahahhahahahhHAHAHAHAHHATesko ce smiriti strasti.na netu pise da ce biti upuceni zvanicni pozivi americkom fbi i ruskom fsb da se ispita da li je bio zvucni udar.
I da ce svi koji su odgovorni za sirenje dezinformacija krivicno odgovarati.
svi u Beogradu su iz nekog Pičkovca, pozdravi Tirketa SingidunumovcaBeograd je ruglo jer su ga kolonizovali prečani i crnogorci.
"101 razlog zašto pravi Beograđanin ne može – danas i ovde – uspeti u životu. Prvi razlog -pre svega: nije Crnogorac."
-Bogdan Tirnanić
Ali nije isto kad su iz srpskog пичковца ili iz tvog bosanskogsvi u Beogradu su iz nekog Pičkovca, pozdravi Tirketa Singidunumovca
p.s. džaba i onaj status "ja sam rodjen u BG samo keva iz Požege a ćaća iz Doboja"
Vinston Četčil je rekao: "RAZGOVARAĆU TEK SA NJEGOVIM UNUKOM"
![]()
Ima snimak sa Vucicem na kome kaze da je ispred smupstine stajao zvucni top , a da nije iskoriscen .FBI i FSB će otkriti o čemu se radi i ko je taj zvuk pustio.
Video sam tu sliku,i to opet ništa ne dokazuje.Ima snimak sa Vucicem na kome kaze da je ispred smupstine stajao zvucni top , a da nije iskoriscen .
Nije bitna slika , cinjenica je da je Vucuc pvro rekao da nije klriscen zvucni top , niti da Srbija ima zvucni top , onda je Dacic rekao da mi imamo zvucni top ,ali da ga ne koristimo , da nije bio u upotrebi. A zatim je i sam Vucic rekao da je na porotestu ispred skupstine bio zvucni top , ali da nije koriscen . Ovo vama nije dovoljan dokaz da su svi oni patoloski lazovi ?Video sam tu sliku,i to opet ništa ne dokazuje.
Meni NE.Nije bitna slika , cinjenica je da je Vucuc pvro rekao da nije klriscen zvucni top , niti da Srbija ima zvucni top , onda je Dacic rekao da mi imamo zvucni top ,ali da ga ne koristimo , da nije bio u upotrebi. A zatim je i sam Vucic rekao da je na porotestu ispred skupstine bio zvucni top , ali da nije koriscen . Ovo vama nije dovoljan dokaz da su svi oni patoloski lazovi ?