pricice

Ovo kao davno zaboravljena pesma raspalog Bore "Ostani đubre do kraja"... a onda su počeli i forumaši da saosećaju sa sobom i autorom... Tužno je to, tužno
 
koliko su vam neke veze ostale na nekim planovima, pricicama, zeljama i zajednickim mastarijama a da skoro nista niste upseli da ostvarite od toga? ili tek neki mali deo pa se razisli i ostalo vam nesto onako, neki osecaj nedovrsenosti i osecaj da ste mogli vise ali da eto...niste umeli, niste dovoljno zeleli,bili previse tvrdoglavi ili sta vec....

i kako to covek moze da tumaci..

ranije dosta njih, a u skorije vreme ako se odlucim da nesto zapocnem, onda uglavnom i zavrsim
 
koliko su vam neke veze ostale na nekim planovima, pricicama, zeljama i zajednickim mastarijama a da skoro nista niste upseli da ostvarite od toga? ili tek neki mali deo pa se razisli i ostalo vam nesto onako, neki osecaj nedovrsenosti i osecaj da ste mogli vise ali da eto...niste umeli, niste dovoljno zeleli,bili previse tvrdoglavi ili sta vec....

i kako to covek moze da tumaci..

da su trebali da se ostvare ostvarili bi se...
a izgleda da je bolje sto nisu
 
e vidis, to je ta recenica koja se cesto cuje.
a zasto bolje, kako mozemo uopste da znamo da je bolje sto nesto nije islo do svog prirodnog kraja? kako to znamo? ili je to recenica kojom sami sebe gladimo po kosi...

jok...nego posle nekog vremena udaljen od "objekta" uvidis zasto...i onda samo lepo kazem hvala dragom Bogu
a ne mozes da uvidis dok si jos previse emotivno vezan

ne navodi mi se sad pr iz mog zivota da bi shvatila...gledam i ne verujem...ko da sam ondak bila pod nekim teskim drogama pa nisam mogla da uvidim...e sto bih dzabe bacala pare na razvod
 
jok...nego posle nekog vremena udaljen od "objekta" uvidis zasto...i onda samo lepo kazem hvala dragom Bogu
a ne mozes da uvidis dok si jos previse emotivno vezan

ne navodi mi se sad pr iz mog zivota da bi shvatila...gledam i ne verujem...ko da sam ondak bila pod nekim teskim drogama pa nisam mogla da uvidim...e sto bih dzabe bacala pare na razvod

ovo smisleno zvuci, zaista
 
koliko su vam neke veze ostale na nekim planovima, pricicama, zeljama i zajednickim mastarijama a da skoro nista niste upseli da ostvarite od toga? ili tek neki mali deo pa se razisli i ostalo vam nesto onako, neki osecaj nedovrsenosti

i osecaj da ste mogli vise ali da eto...niste umeli, niste dovoljno zeleli,bili previse tvrdoglavi ili sta vec....

Ретко и врло мало...

И немам тај осећај. Увек сам остављала са добрим разлогом и никада се нисам покајала.
 
koliko su vam neke veze ostale na nekim planovima, pricicama, zeljama i zajednickim mastarijama a da skoro nista niste upseli da ostvarite od toga? ili tek neki mali deo pa se razisli i ostalo vam nesto onako, neki osecaj nedovrsenosti i osecaj da ste mogli vise ali da eto...niste umeli, niste dovoljno zeleli,bili previse tvrdoglavi ili sta vec....

i kako to covek moze da tumaci..

e da sve zavisi samo od nas gde bi nam bio kraj
samo ne vredi zaliti ..
dok se ona skonta ostavio sam i onu sto sam je voleo duplo od nje

iako postoji taj osecaj samo je to vise trenutak slabosti koja brzo prodje jer to su samo ukrasene stvari i ne valja sminkati secanja. da je bilo vredno toga upalilo bi, a ako je nesto vec i bilo nije bitno zasto to je to

ima previse dobrih recepta i klopa da bi se podgrevalo
 
e da sve zavisi samo od nas gde bi nam bio kraj
samo ne vredi zaliti ..
dok se ona skonta ostavio sam i onu sto sam je voleo duplo od nje

iako postoji taj osecaj samo je to vise trenutak slabosti koja brzo prodje jer to su samo ukrasene stvari i ne valja sminkati secanja. da je bilo vredno toga upalilo bi, a ako je nesto vec i bilo nije bitno zasto to je to

ima previse dobrih recepta i klopa da bi se podgrevalo

Imaš pravo. :ok: Ali ne treba zaboraviti ni ukus nekih jela koja su nam se nekad dopala... :)
 
koliko su vam neke veze ostale na nekim planovima, pricicama, zeljama i zajednickim mastarijama a da skoro nista niste upseli da ostvarite od toga? ili tek neki mali deo pa se razisli i ostalo vam nesto onako, neki osecaj nedovrsenosti i osecaj da ste mogli vise ali da eto...niste umeli, niste dovoljno zeleli,bili previse tvrdoglavi ili sta vec....

i kako to covek moze da tumaci..

Heh..
Ne znam. Možda jednom.
Možda nijednom.
Svaki raskid je imao pravi uzrok, gde je uvek neko uvideo da ta veza ne može da opstane..
Osim jedne, nju sam završila poprilično glupo, vukla sam se sa tim istim momkom posle godinama, velika ljubav, završena ipak..
Za nju će vreme već pokazati da li je "moglo više" ili ne.
 
E vidis felix ja ne znam u vecini slucajeva nijedan razlog osim istripovanosti i nezrelosti..to se x puta pokazalo kao tacno posle par godina..kad sretnem neku onako istrosenu..pa joj vidim u ocima tugu..grizu savesti..pa bi sve nesto pricala mukica..tad vise ne trazi mane..vec joj dodje iz dupeta u glavu sta su prave vrednosti;)
 
Ma kazes pravi uzrok..ja se bre stvarno ne secam niceg normalnog zbog cega sam raskidao..sad iz ove perspektive..ne racunam povrsne veze..vec one gde se ocigledno ne trude oboje..sto znaci da neko nekoga uvek zaebava
 

Back
Top