pricice

Dobro aj lepo spavaj.:zag:.nego samo mi sutra pojasni koji je pravi uzrok posle par godina veze osim zasicenja

ljudi prestanu da se vole..ne mora biti zasicenje..jednostavno prestanu
ljudi se upoznaju i posle sedam godina braka i otkrivaju neke nove stvari jedno o drugom
ljudi se menjaju vremenom...a promene nekad mogu biti u postpuno suprotnim pravcima...i shvate da vise jedno drugo ne poznaju i da im partner vise nije ono sto zele
 
ljudi prestanu da se vole..ne mora biti zasicenje..jednostavno prestanu
ljudi se upoznaju i posle sedam godina braka i otkrivaju neke nove stvari jedno o drugom
ljudi se menjaju vremenom...a promene nekad mogu biti u postpuno suprotnim pravcima...i shvate da vise jedno drugo ne poznaju i da im partner vise nije ono sto zele

Bravo, sve si dobro rekla.
Ljudi se jednostavno stalno menjaju, upoznaju, otkrivaju, nekad im se menjaju nadanja, želje, očekivanja...
I posle nekoliko godina kada pogledaš tu osobu pored sebe shvatiš da ne znaš šta tražiš pored nje, ma koliko je voleo, jer jednostavno vidiš da vas put ne vodi na istu stranu...
Shvataš da ljubav jeste neophodna ali ne i dovoljna za opstanak veze na duže vreme, jer svi mi volimo da volimo i budemo voljeni ali, ponajviše, volimo da budemo svoji.
A ako neko utiče na tebe, guši te, usporava, drži na zemlji umesto da se zajedno sa tobom pokrene... onda tu neke budućnosti nema...
Barem je takvo moje iskustvo.
 
Ok..mada ne znam de su oci sve te godine ako se to ne vidi i ne koriguje..nije mi logicno da me neko tek tako pocne gusiti..odnosno sto kazete ne prica o buducnosti i planovima..sto opet nema veze sa strascu i ljubavi..ako je ima nista od drugih kompatibilnosti nije bitno..mogu da skapiram u 20im godinama dok se sam sa sobom covek sabira..ali kasnije se ne traze mane i prelazi se preko mnogo krupnijih stvari
 
Ok..mada ne znam de su oci sve te godine ako se to ne vidi i ne koriguje..nije mi logicno da me neko tek tako pocne gusiti..odnosno sto kazete ne prica o buducnosti i planovima..sto opet nema veze sa strascu i ljubavi..ako je ima nista od drugih kompatibilnosti nije bitno..mogu da skapiram u 20im godinama dok se sam sa sobom covek sabira..ali kasnije se ne traze mane i prelazi se preko mnogo krupnijih stvari

ili se prelazi, tj postaje se fleksibilniji, ili naprotiv- mnogo manje tolerantan. opet zavisi o cemu se radi.
isto tako, covek se vremenom menja i naravno da i odnose sa drugim ljudima boji nekim drugim bojama. i kad se dovoljno promeni da ga taj odnos ne ispunjava dovoljno kao pre, verovatno mora da ode.
ne postoji status quo, iz prostog razloga sto se mi sami menjamo, tako i pogledi na vezu i ljude uopste.
 

Back
Top