Price Iz Skolske Klupe...

DJ_MaRe:
mortishaaa:
LOL ima kod nas jedan lik u skoli (mada verovatno nije jedini) koji je iz tog razloga ipisao MS LOL ROLL... hihihihi.. inace ja imam citava 4 decaka! :p

Bliznakinja:
Хахаха...па да знаш да си могао комшо... :wink:

eh... kasno je sada... da sam samo znao kada je trebalo :roll:
ali dobro... nisam ni ovako lose prosao... 8)
:twisted: ma, sta kazes...
 
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Надам се,јер ја ћу црћи :cry: :cry: можда се понашам као размажено дериште али ја се тако очајно осећам :cry: :cry: :cry: Имам осећај као да се никад нећу навићи..
ma svi smo mi imali takav osecaj prvog dana...
vreuj mi, na maturi ces plakati sto odlazis... :wink:
ма знам...покушаћу да се саберем..али тешко :(
Хвала за утеху,anyway... :wink:
 
mortishaaa:
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Alexandra9:
Bliznakinja:
Јао ја сам толико...толико..грррр :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Имам у одељењу 32.ученика ..
од тога су 5 дечака и све остало девојчице..значи брука :cry: :cry: :cry:
Ја сам прво четри...вау... :P
blah... (: Tell me about it :p Nema mnogo muzjaka na nasim hodnicima... :lol~lol:
Кмеее....није фер...so so so not fair :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vidim ja da sam trebao u "turiste" ili doktore... bolje bih se proveo... 8)
LOL ima kod nas jedan lik u skoli (mada verovatno nije jedini) koji je iz tog razloga ipisao MS LOL ROLL... hihihihi.. inace ja imam citava 4 decaka! :p

~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY
PEACE
Dobro je da su jos citavi ti decaci :D Inace i ja idem u poslednju skolu tj. fakultet(Masinski)i ''trebalo'' bi da upisem 3. godinu.Inace sam zavrsio THE X GIMNAZIJU ali kako kaze DJ_Mare trebao sam ja u medicinsku jer sam upoznao 3 devojke iz te skole i stvarno su... :D
 
Bliznakinja:
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Јао људи моји :( :( :( :( па ја ћу да се рокнем,мајке ми миле...
Средња је грозна :cry: :cry: :cry: Нова правила,наставници...друштво је очајно,ма брука :( :( :( :(
Оћу моју основну :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma sve se to sredi sa vremenom... samo opusteno... :wink:
Надам се,јер ја ћу црћи :cry: :cry: можда се понашам као размажено дериште али ја се тако очајно осећам :cry: :cry: :cry: Имам осећај као да се никад нећу навићи..

Meni je trebalo godinu dana da se naviknem...
Polako... Ima vremena... :wink:
 
Sasha85:
Bliznakinja:
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Јао људи моји :( :( :( :( па ја ћу да се рокнем,мајке ми миле...
Средња је грозна :cry: :cry: :cry: Нова правила,наставници...друштво је очајно,ма брука :( :( :( :(
Оћу моју основну :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma sve se to sredi sa vremenom... samo opusteno... :wink:
Надам се,јер ја ћу црћи :cry: :cry: можда се понашам као размажено дериште али ја се тако очајно осећам :cry: :cry: :cry: Имам осећај као да се никад нећу навићи..

Meni je trebalo godinu dana da se naviknem...
Polako... Ima vremena... :wink:
Ко ће толико да чека.. :lol: :lol:
Ма други дан ми је већ било другачије...мало смо се опустили ,боље је..
 
Sasha85:
Bliznakinja:
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Јао људи моји :( :( :( :( па ја ћу да се рокнем,мајке ми миле...
Средња је грозна :cry: :cry: :cry: Нова правила,наставници...друштво је очајно,ма брука :( :( :( :(
Оћу моју основну :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma sve se to sredi sa vremenom... samo opusteno... :wink:
Надам се,јер ја ћу црћи :cry: :cry: можда се понашам као размажено дериште али ја се тако очајно осећам :cry: :cry: :cry: Имам осећај као да се никад нећу навићи..

Meni je trebalo godinu dana da se naviknem...
Polako... Ima vremena... :wink:
Godinu dana :shock: :shock: Mnogo jeeee. Meni celih 15 dana +/- 5 dana.
I bilo mi je do yay sve do 2. pol. 2. godine. Kad ode nekoliko profa i dodjose sve neki baksuzi, no nema veze prezivece se i to.
 
ccc...zar ja treba da vas opominjem da nema chata na temama?
salim se

koja skola?hihihihihihi
FILOLOSKA
ubiiiiiiiiiiite me
zar se drustvo i profani srede s vremenom?hahaha (srakasticni smeh)
treca sam god...i mrzim svoje odeljenje...i oni mene mrze :evil:
 
@Bliznakinja -> ma daj... bice bolje.. dok se malo naviknete jedni na druge ((: a sto se tice PROFESORA (na to ces morti da se naviknes (; kad kazes nastavnik pogledajute popreko LoL) ... samo dok udjete u stos ko sta trazi.. uostalom oni koji se predstavljaju kao 'strasni' su ustvari OK.. a oni koji su prvih casova fini su -> :twisted: ma videces uostalom ! nikome nije bilo sjajno prvih dana (; (mada meni nije bilo lose LoL.. mi smo hteli da uskocimo medju prvake i deremo se 'niste nas prozvali' LoL (8 )
POP Mare:
Dobro je da su jos citavi ti decaci :D Inace i ja idem u poslednju skolu tj. fakultet(Masinski)i ''trebalo'' bi da upisem 3. godinu.Inace sam zavrsio THE X GIMNAZIJU ali kako kaze DJ_Mare trebao sam ja u medicinsku jer sam upoznao 3 devojke iz te skole i stvarno su... :D
to ti mislis da su citavi :p salilm se (; ma oni su svi.. LoL LoL ... no comment (8
inace.. juce nam je bilo dosadno pa smo prosetili oko skole za vreme velikog (inace mi ne izlazimo napolje.. jer su napolju uvek samo oni glupi pusaci :mad:) i izmedjuostalog prosli i pored dela za Igod... komentar jednog decaka je bio (nisam videla da li je Igod, ni ko je ni sta je.. samo sa cula) -> 'ebote ja ko da nisam dosao u medicinsku skolu' (; LoL (;
POZ

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Кулиража:
Sasha85:
Bliznakinja:
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Јао људи моји :( :( :( :( па ја ћу да се рокнем,мајке ми миле...
Средња је грозна :cry: :cry: :cry: Нова правила,наставници...друштво је очајно,ма брука :( :( :( :(
Оћу моју основну :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma sve se to sredi sa vremenom... samo opusteno... :wink:
Надам се,јер ја ћу црћи :cry: :cry: можда се понашам као размажено дериште али ја се тако очајно осећам :cry: :cry: :cry: Имам осећај као да се никад нећу навићи..

Meni je trebalo godinu dana da se naviknem...
Polako... Ima vremena... :wink:
Godinu dana :shock: :shock: Mnogo jeeee. Meni celih 15 dana +/- 5 dana.
I bilo mi je do yay sve do 2. pol. 2. godine. Kad ode nekoliko profa i dodjose sve neki baksuzi, no nema veze prezivece se i to.

Pa,sta ces... Bila sam mnogo povucena... I jos zavrsila na masinstvu... :shock:
Trebalo mi je mnogo vremena...
Sa drustvom sam se relativno brzo uklopila...
 
Ja idem u gimnaziju i ne mogu da se požalim na društvo.
Jeste da nas ima mnogo u razredu, ali ima par osoba sa kojima pričam o svemu i svačemu i sa kojima se intenzivno družim, mada se viđam ponekad i sa društvom iz osnovne. :wink:
 
Sasha85:
Кулиража:
Sasha85:
Bliznakinja:
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
Јао људи моји :( :( :( :( па ја ћу да се рокнем,мајке ми миле...
Средња је грозна :cry: :cry: :cry: Нова правила,наставници...друштво је очајно,ма брука :( :( :( :(
Оћу моју основну :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma sve se to sredi sa vremenom... samo opusteno... :wink:
Надам се,јер ја ћу црћи :cry: :cry: можда се понашам као размажено дериште али ја се тако очајно осећам :cry: :cry: :cry: Имам осећај као да се никад нећу навићи..

Meni je trebalo godinu dana da se naviknem...
Polako... Ima vremena... :wink:
Godinu dana :shock: :shock: Mnogo jeeee. Meni celih 15 dana +/- 5 dana.
I bilo mi je do yay sve do 2. pol. 2. godine. Kad ode nekoliko profa i dodjose sve neki baksuzi, no nema veze prezivece se i to.

Pa,sta ces... Bila sam mnogo povucena... I jos zavrsila na masinstvu... :shock:
Trebalo mi je mnogo vremena...
Sa drustvom sam se relativno brzo uklopila...

Ja sam se odmah uklopila kad sam krenula u gimn. ali sam vremenom shvatila da mi razred nije onakav kakav sam mislila na pocetku....Bliznakinja don't worry, videces pre nego shto budesh svesna naci ces nove ortake i ortakinje... :)A shto se profa tice,oni najvishe glume kao neku strogocu u prvoj godini, posle smekshaju 8)
 
Е стварно ми је требало мало времена...
Кад боље погледам ,све девојке из одељења су супер(сем неких :P ).Дечаци ..мање више...нису нешто,али је свако ок на неки начин.Сад смо се сви опустили мало.Супер је атмосфера у разреду...скоро ко у основној :D
 
Bliznakinja:
Е стварно ми је требало мало времена...
Кад боље погледам ,све девојке из одељења су супер(сем неких :P ).Дечаци ..мање више...нису нешто,али је свако ок на неки начин.Сад смо се сви опустили мало.Супер је атмосфера у разреду...скоро ко у основној :D
pa upravo (8
samo polako, ljudi.. (: ja se jos nisam navikla, a idem u III razred sa istim ljudima... :p
 
Ja vec dve godine ne pohadjam ni jednu. Ali vecito pevam od UK Subs-a "Teenage" i zeleo bih da se vratim nazad u svoju srednju pa da uradim sve ono sto nisam. Mada sam i ovako uradio dosta stvari. . .
Ali najzalije mi je od svega sto jednom prilikom svom profesoru geografije nisam odneo saksiju sa cvecem. . . Covek se ziv upljuvao da mi objasni da mu donesem torbu i ja kao da zapamtio sam i cim sam izasao napolje on prokomentarise kao: "Sad kad se ovaj vrati sa saksijom umesto moje torbe!". I niko nije izasao da mi kaze to i kad sam se vratio sa torbom tek onda su mi rekli :cry: :cry: To mi je od svega ostalo najzalije sto nisam uradio. . . Inace za one koji su iz NS to dogadjaj se zbio kod Mandica na geografiji '99. u Jovinoj.
 

Back
Top