Prevara u braku

zanimljiva i tacna.
mnogo je lakse svoju zenu da volis,mazis i da joj ugadjas kada si jaja ispraznio u prvoklasnu jebbulju :cool:
eto to je tacno..kad dodjes doma zena uzme lavor s vodom i jaja plivaju jer su prazna... no toje stara fora prevejanih kurvara da nakon prevare jedno vreme trosis previse vremena na svoju zenu....i bas na tome padas jer je to nenormalno...
 
Нисам у браку али нешто верујем у праштање. Али услов тога МОРА БИТИ, КРАЈЊА ИСКРЕНОСТ према супружнику. Дакле, ако каже: "Опрости ми, урадила сам то из тог и тог разлога, више нећу то чинити" могуће је размислити о праштању. Треба узети у обзир и карактер особе којој треба опростити. Не могу сад веровати некој жени са којом никад нисам остварио пуну емоционалну присност. Има ту више фактора.
 
Нисам у браку али нешто верујем у праштање. Али услов тога МОРА БИТИ, КРАЈЊА ИСКРЕНОСТ према супружнику. Дакле, ако каже: "Опрости ми, урадила сам то из тог и тог разлога, више нећу то чинити" могуће је размислити о праштању. Треба узети у обзир и карактер особе којој треба опростити. Не могу сад веровати некој жени са којом никад нисам остварио пуну емоционалну присност. Има ту више фактора.


ja kazem zeni: "slobodno se ti heftaj sa strane, samo nemoj da se zaljubljujes" :hahaha1:

jer ako se zaljubi i ostavi me, ko ce moje gace prati?
doduse, iovako ih tasta pere...
 
Ja sam bila prevarena na pragu braka, znaci nisam se udala i na vreme sam otkrila, nisam oprostila. Medjutim devojka sa kojom me je varao koja nije ni znala da postojim i mislila da mu je ona jedina, mu je oprostila. Sada su u braku i za 2 godine braka vec imaju dvoje dece. Ne znam kako je njoj da l je luda ili glupa, al ja preko prevare ne mogu da predjem.
 
eto to je tacno..kad dodjes doma zena uzme lavor s vodom i jaja plivaju jer su prazna... no toje stara fora prevejanih kurvara da nakon prevare jedno vreme trosis previse vremena na svoju zenu....i bas na tome padas jer je to nenormalno...
Slatko si me nasmejao i izmedju redova,zamislio...ne obracaj paznju na odredjene komentare..Samo postuj,volimo tvoje postove Mister...
 
Prevara predstavlja čin rušenja poverenja. Partner koji je varao izgubio je poverenje onog drugog partnera.

Prevarena osoba se često oseća povređeno, besno, depresivno, očajno, ima psihosomatske tegobe, nesanicu i druge simptome stresa. Obično je prva reakcija na otkrivenu prevaru neverica i šok, zatim sledi faza ljutnje, i na kraju faza razočarenja koja se nekada završava razdvajanjem a ponekad pomirenjem.
 
Neke osobe ostaju u vezi ili braku iako nisu više emotivno naklonjeni svom partneru, nego ostaju iz straha od samoće, neke koristi, dece i sl. Osoba je formalno u vezi ali emotivno nije i čeka se prilika za prevaru, kao impuls da se iz veze izađe ili da se olakša monotonija života u braku sa osobom koju više ne voli.
 
Neke osobe ostaju u vezi ili braku iako nisu više emotivno naklonjeni svom partneru, nego ostaju iz straha od samoće, neke koristi, dece i sl. Osoba je formalno u vezi ali emotivno nije i čeka se prilika za prevaru, kao impuls da se iz veze izađe ili da se olakša monotonija života u braku sa osobom koju više ne voli.
To je mazohizam po meni...takvo trpno stanje ,biti pod istim pokrivacem sa osobom koju ne volim...nema sanse...
 
Zbog cega dolazi do prevare u Braku? Sta ako se prevara dogodi,kako dalje,da li se moze u nekim slucajevima oprostiti?
Koje je vase misljenje?

Pogledajte prilog 660066
Jedno pitanje za forumaše,naime pre godinu dana žena je počela čudno da se ponaša.Non stop na telefonu ,razne priče guši me ovo guši me ono...I neki unutrašnji glas mi kaze da ja to malo ispitam ,nikada nisam preturao po tudjim stvarima ali gle čuda otvorim njenu tašnicu kad u tamo nekom dzepu jelkica mirisna sa imenom moje žene i drugo muško ime pored jelkica i iskorišćena kartica za telefon.Brak ok ja 39 ona 31 god sve ok ....Hajmo šta vama pada na pamet šta je to...Još uvek je na ispitu ništa nisam saznao dali vara .Toliko
 
Jedno pitanje za forumaše,naime pre godinu dana žena je počela čudno da se ponaša.Non stop na telefonu ,razne priče guši me ovo guši me ono...I neki unutrašnji glas mi kaze da ja to malo ispitam ,nikada nisam preturao po tudjim stvarima ali gle čuda otvorim njenu tašnicu kad u tamo nekom dzepu jelkica mirisna sa imenom moje žene i drugo muško ime pored jelkica i iskorišćena kartica za telefon.Brak ok ja 39 ona 31 god sve ok ....Hajmo šta vama pada na pamet šta je to...Još uvek je na ispitu ništa nisam saznao dali vara .Toliko
Sjednes i razgovaras.
 
Nikada nisam varala, niti bih to učinila.
Ne podržavam prevare.
Treba sesti sa partnerom i razgovarati šta je uzrok nezadovoljstva.
Zašto varaju?
Možda nedostatak ljubavi, pažnje, zasićenje.
Prevara se najčešće oprašta zbog dece, da deca ne bi patila.
 

Back
Top