PRETUČENI ZBOG PASA "Muž i ja smo izašli da prošetamo ljubimce i završili u URGENTNOM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A čemu služe trovači pasa i mrzitelji boljih? Ko hoće mda se reši frustracije, ide kod lekara.

- - - - - - - - - -

Pa jel tebe pretukla?

Pročitaj link iz uvodnog posta, nema potrebe da pokušavaš sa spinovanjem kad nemaš argumente.

- - - - - - - - - -

Pušten pas u školskom dvorištu ne sme biti. On ostavlja za sobom fekalije a sutradan će deca tu da se igraju. Kao što čovek ne treba da piša i s.re po tom dvorištu tako i pas. Možda pas ima parazite.

Nije bitna kilaža da bi izazivalo smetnju. Pa vaške su beznačajne u pogledu težine, pa je ok ako ih neko ima .

Psihičko nasilje je kada nečiji pas laje na nekoga nije bitno gde . Sa kojim pravom oni uznemiravaju nekoga bilo gde i na bilo kom mestu?
Lavež psa nije tih 70-80 decibela ,a normalno i dozvoljena buka je 30-40 decibela. prema tome to je već kršenje i tortura nad drugim


Ljudi su ( a pogotovo vlasnici pasa) neodgovorni idioti koji misle samo na sebe ,

Ko ti je reako da vlasnici to nisu pokupili? Da li si bila tamo i videla, ili si vidovita?
Vaške su paraziti, to je gradivo osnovne škole.
Ne, to nije psihičko nasilje, to je tvoja proizvoljna ocena, a ja slobodno dodajem da je takva izjava teška glupost.
Kako se naziva kad neko jednu grupu (bez osvrta na ogromne razlie unutar grupe) naziva idiotima? Može mala pomoć, naziva se nekulturna seljačina. I t onije stručni naziv, stručnjaci za to imaju svoje šifre.
 
Не причај да пси ноћу не кењају?
Ne kenjaju, ali ovi ljudi iz clanka 111000% skupljaju govanca jer ocigledno svake veceri idu u setnju
bas u to skolsko dvoriste i nisu ludi da ostavljaju psece " zaostavstine" za sobom tako da je prica
oko tih psecih govana besmislena. A sta se i kako bas u tim skolskim dvoristima dogadja citamo
svakog jutra po raznim Kuririma, a sa psima nema nikakve veze.
 
Ne kenjaju, ali ovi ljudi iz clanka 111000% skupljaju govanca jer ocigledno svake veceri idu u setnju
bas u to skolsko dvoriste i nisu ludi da ostavljaju psece " zaostavstine" za sobom tako da je prica
oko tih psecih govana besmislena. A sta se i kako bas u tim skolskim dvoristima dogadja citamo
svakog jutra po raznim Kuririma, a sa psima nema nikakve veze.

Наравно, они уствари ни не уводе псе у шкослко двориште, а и скупљају гованца за њима кад се ови исеру у школском дворишту.
 
A čemu služe trovači pasa i mrzitelji boljih? Ko hoće mda se reši frustracije, ide kod lekara.

- - - - - - - - - -



Pročitaj link iz uvodnog posta, nema potrebe da pokušavaš sa spinovanjem kad nemaš argumente.

- - - - - - - - - -



Ko ti je reako da vlasnici to nisu pokupili? Da li si bila tamo i videla, ili si vidovita?
Vaške su paraziti, to je gradivo osnovne škole.
Ne, to nije psihičko nasilje, to je tvoja proizvoljna ocena, a ja slobodno dodajem da je takva izjava teška glupost.
Kako se naziva kad neko jednu grupu (bez osvrta na ogromne razlie unutar grupe) naziva idiotima? Može mala pomoć, naziva se nekulturna seljačina. I t onije stručni naziv, stručnjaci za to imaju svoje šifre.

Trovači pasa nisu funkcija, pa samim tim i nemaju svrhu.

Pročitao sam link. Nije spinovanje ako te pitam dal te Fabrika tukla. Jeste ill nije?

A jesi li ti bio tamo da budeš svedok celog događaja ili samo nagađaš?
 
A čemu služe trovači pasa i mrzitelji boljih? Ko hoće mda se reši frustracije, ide kod lekara.

- - - - - - - - - -



Pročitaj link iz uvodnog posta, nema potrebe da pokušavaš sa spinovanjem kad nemaš argumente.

- - - - - - - - - -



Ko ti je reako da vlasnici to nisu pokupili? Da li si bila tamo i videla, ili si vidovita?
Vaške su paraziti, to je gradivo osnovne škole.
Ne, to nije psihičko nasilje, to je tvoja proizvoljna ocena, a ja slobodno dodajem da je takva izjava teška glupost.
Kako se naziva kad neko jednu grupu (bez osvrta na ogromne razlie unutar grupe) naziva idiotima? Može mala pomoć, naziva se nekulturna seljačina. I t onije stručni naziv, stručnjaci za to imaju svoje šifre.

Mokraću ne mogu pokupiti.

Buka jeste nasilje. Lavež psa izaziva buku. Njegov lavež je duplo glasniji od dozvolje jačine .

Ne vidim zašto se prepoznajete u mojim kvalifikacijama. Da mnogo je ljudi kod nas neodgovornih, a tu prednjače vlasnici pasa (naravno ne svi) a kad neko pokazuje neodgovornost ,koja u većini slučajeva nije produkt nečije zlobe, nego prosto manjka inteligencije, jer ne znaju da u socijološkoj sferi saberuj 2 i 2 onda oni jesu u tom smislu idioti

Ako neko ne može da pojmi da njegov pas laje preglasno i da će lavežom nekoga uznemiriti onda on jeste idiot, jer ne shvata prostu činjenicu da ono na što se on navikao (lavež njegovog psa) kod drugih izaziva osećaj neprijatnosti, a ako je iznenadno i traumu.
 
DtdPut5VYAAbnnU.jpg


Sally, Buchova labradorka pored kovcega gazde :heart:
 
Волела бих да набавим пуму. Кад може кангал, може и пума.

Bolje promeni terapiju.

- - - - - - - - - -

Trovači pasa nisu funkcija, pa samim tim i nemaju svrhu.

Pročitao sam link. Nije spinovanje ako te pitam dal te Fabrika tukla. Jeste ill nije?

A jesi li ti bio tamo da budeš svedok celog događaja ili samo nagađaš?

Nisam bio svedok, zato komentarišem samo ono iz novinskog članka i dajem neke od mogućnosti.
Znači i ti se slažeš da trovači nemaju svrhu, odlično.

- - - - - - - - - -

Mokraću ne mogu pokupiti.

Buka jeste nasilje. Lavež psa izaziva buku. Njegov lavež je duplo glasniji od dozvolje jačine .

Ne vidim zašto se prepoznajete u mojim kvalifikacijama. Da mnogo je ljudi kod nas neodgovornih, a tu prednjače vlasnici pasa (naravno ne svi) a kad neko pokazuje neodgovornost ,koja u većini slučajeva nije produkt nečije zlobe, nego prosto manjka inteligencije, jer ne znaju da u socijološkoj sferi saberuj 2 i 2 onda oni jesu u tom smislu idioti

Ako neko ne može da pojmi da njegov pas laje preglasno i da će lavežom nekoga uznemiriti onda on jeste idiot, jer ne shvata prostu činjenicu da ono na što se on navikao (lavež njegovog psa) kod drugih izaziva osećaj neprijatnosti, a ako je iznenadno i traumu.

I mokraća može da se reši, ali ne u ovakvoj državi. Proabj u Japanu da šetaš psa, pa ćeš da vidiš kako je lako ukoniti mokraću. I to je zakonom regulisano.
Buka nije nasilje.
Gde si pročitala da sam se ja pronašao u bilo čemu vezano za ovaj slučaj?
Mnogo više ljudi nema psa, nego što je onih koji imaju psa, tako da je neosnovano da bilo ko tvrdi nešto o precentu neodgovrnih, naročito jer nemaš bilo kakav podatak o nekom sličnom istraživanju.
Ako neko misli da je lavež psa nasilje, onda on jeste zaista idiot.

- - - - - - - - - -

Ja bih ustao i dopišao na isto mesto.

Poistovećuješ sa sa psom ili je nešto drugo u pitanju?
 
Bolje promeni terapiju.

- - - - - - - - - -



Nisam bio svedok, zato komentarišem samo ono iz novinskog članka i dajem neke od mogućnosti.
Znači i ti se slažeš da trovači nemaju svrhu, odlično.

- - - - - - - - - -



I mokraća može da se reši, ali ne u ovakvoj državi. Proabj u Japanu da šetaš psa, pa ćeš da vidiš kako je lako ukoniti mokraću. I to je zakonom regulisano.
Buka nije nasilje.
Gde si pročitala da sam se ja pronašao u bilo čemu vezano za ovaj slučaj?
Mnogo više ljudi nema psa, nego što je onih koji imaju psa, tako da je neosnovano da bilo ko tvrdi nešto o precentu neodgovrnih, naročito jer nemaš bilo kakav podatak o nekom sličnom istraživanju.
Ako neko misli da je lavež psa nasilje, onda on jeste zaista idiot.

- - - - - - - - - -



Poistovećuješ sa sa psom ili je nešto drugo u pitanju?

Iz novinskog člana imamo jako šture informacije gde se čuje samo jedna strana. Znači, nemamo ništa.

Ne poistovećujem se sa psom. To rade kučeljupci. Ja demonstriram idiotima kakav svet stvaraju.
 
Tako je, imamo šture informacije i treba samo njih da se držimo, a ne da neki šire priču i spinuju sa snimcima iz drugih država, koji veze nemaju sa događajem. Verovatno si to hteo da im napišeš.
Kako im demonstriraš, tako što hoćeš da se ponašaš isto kao neki pas sa snimka koji veze nema sa temom?

Nemam ja te snimke, ali imaju veze sa temom. Diskusija je krenula u pravcu koliko je pas kao životinja štetan ako se sa njim loše i nepravilno postupa.
 
svakodnevna scena u parku kod narodne biblioteke... tri debilje sa 5 ilib6 kerova od kojih su jedan pit jedan rot, mastif labrador i mesanac bez povoca i korpi pustaju da jure po parku iako imaju ogradhen deo u koji nece da udju i oritom napadaju druge male vlasnicke pse koje ljudi uzimaju u narucje da bi ih zastitili od napasti... kada ih neko prekori da psima stave brnjice kokoske se smeju i kazu ma to su nase bebe ne bi one nikoga... treci put ih prijavio sa poslatim slikama, treci put niko iz zoohigihene ne izlazi ... kada ih neko ubije bice qqll, a verujte da su ljudima dopizdeli
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top