ПРЕТЊЕ СМРЋУ ЧЕДОМИРУ ЈОВАНОВИЋУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
И Шојић је примао претње као Чеда!:hahaha:
Чеда сад треба да запали страначке просторије и дигне џип у ваздух да буде све као у "Белој Лађи"......

Чедолино је феномен,он је једини драматург по професији у Србији који је од подераних фармерки стигао до вишемилионског иметка и фирми свуда по Србији и све то за неколико година...... Па се сад народ са правом пита Одакле бре?
 
194284_02pismo_f.jpg

Ova koverta je definitivno dokaz da je sve ovo rad istinskog srbskog nazionaliste i tzv patriote... :hahaha1:
 
Ova koverta je definitivno dokaz da je sve ovo rad istinskog srbskog nazionaliste i tzv patriote... :hahaha1:

Значи ти си сведок. Пошто знаш да је доказ. На ком броју могу да те добију ови из МУП-а? Јел си и даље у установи ''Лаза Лазаревић'' ?
 
  • Podržavam
Reactions: svr
Значи ти си сведок. Пошто знаш да је доказ. На ком броју могу да те добију ови из МУП-а? Јел си и даље у установи ''Лаза Лазаревић'' ?
Nisam više, sad sam u Kovinu. :lol:
A mogu da me nađu na PP. :D
Svakom svojom novom izjavom dokazuješ svoj kapacitet. Samo nastavi i tvoj talenat će jednoga dana izaći na videlo.

I naravno, za ovakve koverte kriv je verovatno "dirty Voja"????

Drago mi je što pamtiš moje umotvorine. :lol:
Ali nije Voja kriv, bar ne taj o kome pričamo. Sa još par drugara. Ali nije im posao bio težak... Dobri ste za naopako oblikovanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top