Prepotentni frajer

Prvi koji mi pade na pamet je Marko Miljkovic iz prve sezone Velikog brata :dash::dash:
Tip koji se toliko folirao, a vidi se da je seljacko dijete i glupson :lol:

Jao, muvao me je taj smor. Ja tamo na nekom nastupu, kad, muski glas: "Veceras ce da pusta muziku Marko VB." Klinke pocnu da vriste. Zavrsio on to svoje ciguljanje, nista posebno, kao da sam slusala Top Fm. Pridje on meni, kao ja sam prosao ovo ono, neki pakao, bio sam u VB, promenio sam se. Ja ga gledam: "Koji mu je djavo, sta hoce taj tip?" I posle mi neka klinka dotrci: "Je l' ti znas Marka? Hajde me upoznaj sa njim, molim te." Nista ja je upoznam, ona je ne znam kako bila zahvalna. I dalje mi nije bilo jasno sta je on to hteo.
 
Jao, muvao me je taj smor. Ja tamo na nekom nastupu, kad, muski glas: "Veceras ce da pusta muziku Marko VB." Klinke pocnu da vriste. Zavrsio on to svoje ciguljanje, nista posebno, kao da sam slusala Top Fm. Pridje on meni, kao ja sam prosao ovo ono, neki pakao, bio sam u VB, promenio sam se. Ja ga gledam: "Koji mu je djavo, sta hoce taj tip?" I posle mi neka klinka dotrci: "Je l' ti znas Marka? Hajde me upoznaj sa njim, molim te." Nista ja je upoznam, ona je ne znam kako bila zahvalna. I dalje mi nije bilo jasno sta je on to hteo.

Mozda da mu platis pice...
 
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?

Ne, zbog čega bi me nervirali, ljudima je to deo imidža, kod nekih prolazi, kod nekih ne. :)
 

Back
Top