Prepotentni frajer

Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?

Ne znam ja volim Pjevaljke....
http://www.koosaj.com/ksbl/pictures/Sandra Afrika/images/Sandra Afrika (191).jpg Prava mala :)

http://static01.dernek.ba/blogslikevelike/1654570-414558.jpg Bombica :D

http://tracara.com/wp-content/uploads/2009/05/ana-nikolic1.jpg Bez Teksta :per:

http://www.skinz.org/celebrity/tara-reid/tara-reid-wallpapers-3.jpg Shecerlama :) (dobro glumica)

http://imperioformen.files.wordpress.com/2008/08/beyonce.jpg Hot cica vrela ica :)
 
Pichka je polni organ, pizzda je karakterna osobina...

bravo nidžo!

E, to tvoje ogledalo laze, razbi ga molim te. Idi smaraj na nekom drugom mestu.



Meni su prilazili ovo sada popularni kosarkasi sto igraju po Americ. Obavezno dave kako imaju milione, kako tamo devojke umiru za njima. Najgore od svega je sto sam ja bogatija od njih i deusevno i materijalno.
Jao, a kad pocnu da se razmecu koga znaju. Ja samo znam Medjika Djonsona i Sekila Onila, oni su snimali neke reklame i imali sidu, pa se izlecili. Ja ih pitam, a je l' znate njih, a oni se odmah izgube, manji od makovog zrna.

ok, idem da kupim novo ogledalo. :)

:dash::dash:
 
E, to tvoje ogledalo laze, razbi ga molim te. Idi smaraj na nekom drugom mestu.

Meni su prilazili ovo sada popularni kosarkasi sto igraju po Americ. Obavezno dave kako imaju milione, kako tamo devojke umiru za njima. Najgore od svega je sto sam ja bogatija od njih i deusevno i materijalno.
Jao, a kad pocnu da se razmecu koga znaju. Ja samo znam Medjika Djonsona i Sekila Onila, oni su snimali neke reklame i imali sidu, pa se izlecili. Ja ih pitam, a je l' znate njih, a oni se odmah izgube, manji od makovog zrna.

"kako tamo devojke umiru za njima" - puna americka groblja tih devojaka...

"imali sidu" - bogati Ameri... Nema sta nemaju...
 
"kako tamo devojke umiru za njima" - puna americka groblja tih devojaka...

"imali sidu" - bogati Ameri... Nema sta nemaju...

Ja ti kazem, kakav im je nastup, pa ti vidi.

Ti si valjda, musko, ali da si zensko, video bi ti kako je kad te smaraju po celu noc, sve iste price, kao da im to treneri govore. A najgore je kad vidim tako neke devojcice, koje padaju na te price. Odvezu ih, ko zna gde, pa se vrate bez njih i pricaju medjusobno sta su radili. Gade mi se.
 
Ja ti kazem, kakav im je nastup, pa ti vidi.

Ti si valjda, musko, ali da si zensko, video bi ti kako je kad te smaraju po celu noc, sve iste price, kao da im to treneri govore. A najgore je kad vidim tako neke devojcice, koje padaju na te price. Odvezu ih, ko zna gde, pa se vrate bez njih i pricaju medjusobno sta su radili. Gade mi se.

Samo mi ta muka fali, da me maloumni smaraju... Neka hvala... :hvala:
 
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?

Ma glupost, takvi me uopšte ne zanimaju, osetim njihovu isfoliranost, neiskrenost i to me odbije na khm:neutral:
 
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?
Nerviraju me nenormalno!!! Inace, ne volim hvalisave i ohole osobe, bilo muskarce, bilo zene! :evil:
Iza takvih likova se uglavnom kriju iskompleksirane i neispunjene duse (i sama sam dosla do tog zakljucka a i nauka kaze isto) :lol:
Prvi koji mi pade na pamet je Marko Miljkovic iz prve sezone Velikog brata :dash::dash:
Tip koji se toliko folirao, a vidi se da je seljacko dijete i glupson :lol:
Kad se samo sjetim da je serpom vrele vode htio da zagrije vodu u bazenu :lol::lol::lol::dash:
Pa, kad je dosao u Grand, pa ne zna da sastavi recenicu...:roll::hahaha:
A rekao da je iz Beograda, a zapravo iz selendre pod Kopaonikom :dash::dash:
I na forumu ih ima takvih :roll::roll:
 
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?
Vise me nerviraju prepotentne kalasture,njima nista ne vredi objasniti,samo bi shatro htele da ih neko `okiti`...;):per::cool:
 

Back
Top