Препоруке за куповину возила

BMW i sneg :rotf:

Ne pomaze xDrive majko ni nemacka tehnologija :zurka:

oD5npU9r.jpg


tN8tnqnr.jpg


Isto se zaglavio i jedan lik sa Audi All Road Quattro samo njega nisam slikao

Lažeš da BMW stoji na ravnome, početak krova na objektu iza auta stoji ravno ili u livelu, isto tako reklamni pano iza auta stoji ravno! Uzmi obično ravnalo i povuci crtu pa odmiri visinu od crte do prednjeg kotača pa to isto uradi do stražnjeg kotača............vidit ćeš kakav je rezultat...
 
Licno sam isao na taj plac sa drugarom da gledam neka kola koja je hteo da kupi i to je bila totalna suprotnost od onoga sto su mu rekli preko telefona.
Tom prilikom sam pogledao i ostala kola na tom placu i to je bilo poprilicno lose.
Da ne generalizujem jer na i najlosijem placu zablista ponekad dijamant ali ovi su bas ispali nefer jer je drugar rekao da krece iz NS i da se ne voza bezveze a na kraju je ispalo da je taj auto bio lupan i radjen sa svih strana tako da se nismo dugo zadrzavali.
 
E, za tu Moku, mogu i da napravim jednu user-recenziju :) Dva puta mi je zapala u rent-a-car-u, po par dana gradske voznje (osim malo autoputa od aerodroma do grada), i zakljucak je: vrlo dobar mali, gradski SUV, u koji sam se i ja sa preko 190cm lepo spakovao. Ne trosi puno, pregledan je, lepo je upravljiv, precizan menjac....bas mi je lepo legao.
E, jedino sto sam ga malo poterao na autoputu (oko 140-150), i nije mi bas stabilan pri toj brzini, pa ga posle nisam terao preko 120.
Jeste da ima tu neku notu "zenskog auta", ali, za te pare koliko kosta, i ko zeli takvu vrstu auta - super je izbor.
 
Bio mi neki lik za X-Trail i poceo tu da mi poredi cenu sa ocajnim primercima sa 2,2 renoovim dizelasom koji se nije bas proslavio.
A onda poceo da mi spusta cenu zbog bul barova i ne znam ti ja cega i poceo da lupa gluposti tipa kako su sedista istrosena kao da ja nemam oci i ne vidim da su sedista odlicna i da ih samo treba oprati dubinski da bi bila top.
I naravno razidjemo se jer nisam bas pao s Marsa.
Isto tako me startuje na PA lik koji mi daje isti X-Trail ali sa 2,2 dizelasem a meni to apsolutno ne treba.
 
Iz mog ugla gledanja to je puno para za koreanca jer uz nesto vise novca moze da se uzme nemac ili francuz.
Pogotovo sto sam kacio snimak kako kod tog modela postoji fabricki problem sa kokpitom koji se izvitoperi a onda sam gledao na parkinzima ta kola i na svakoj drugoj je takodje bio deformisan taj deo komandne table ispod sofersajbne.
Mislim da sam kacio bas na ovoj temi video pa potrazi a nije to bilo tako davno tako da verujem da je na poslednje tri strane negde.
 
Dobar auto i jedan od najomiljenijih u nasem narodu.
Ta verzija sa 66kw nema plivajuci zamajac a moze lako da se desi da nema ni DPF.
Obratiti paznju na turbinu kod tog motora jer usled neredovnog menjanja ulja zna da se zacepi sito u crevu koje dovodi ulje do turbine i onda ima slabije podmazivanje pa odu lezajevi turbine.To sito je preporucljivo da se uzbaci i naravno da se ulje menja cesce.Preporuka je na svakih 10k km maksimalno.
 
Dobar auto i jedan od najomiljenijih u nasem narodu.
Ta verzija sa 66kw nema plivajuci zamajac a moze lako da se desi da nema ni DPF.
Obratiti paznju na turbinu kod tog motora jer usled neredovnog menjanja ulja zna da se zacepi sito u crevu koje dovodi ulje do turbine i onda ima slabije podmazivanje pa odu lezajevi turbine.To sito je preporucljivo da se uzbaci i naravno da se ulje menja cesce.Preporuka je na svakih 10k km maksimalno.

znaci visak delova

Zato benzinac kad kupis nemas visak delova koje treba da izbacis da ti ne bi pola auta crklo vec sipas, teras i vozis.

- - - - - - - - - -

Ovaj kod mene je benzinac.
Kao sto rekoh,dizel nikad u zivotu,pa makar mi benzinac trosio 100 litara na sat.

moj covek :ok:

sam SMRAD dizela je uzasan

Zamisljam sebe kako to nonstop mora da udisem i mirisem

- - - - - - - - - -

ali nema metana :lol:

nema jer nije prosao gasovod u nase krajeve :sad2:

Al zato kod duleta u NS ima par metanskih pumpi

On bi mogao da se vozi maltene za dzabe.

Da nema zmijugu u dzepu :mrgreen:
 
sam SMRAD dizela je uzasan

Zamisljam sebe kako to nonstop mora da udisem i mirisem
Prvo skoci pa onda reci hop.
Isto tako ja vozim prekjuce motor a ispred mene stara Toyota Corola a iza nje smrdi plin ,sve me davi,da sam da gas da je zaobidjem i pobegnem od tog smrada.
I sad ces ti Tihi da kazes da je to zato sto je nesipravan uredjaj jel da?
E pa isto tako majstore kad je dizelas ispravan onda ne smrdi ni malo iza njega.
A ako uvedu ovo sa tehnickim pregledima i proverom DPF-a i katalizatora onda ce neko lupiti tacku na te smradove iz auspuha dizelasa jer ce svi morati da imaju kompletan izduvni sistem sto znaci da nece vise biti smrada jel tako Tihi? :)
I ko mi prica o zmijugi?????
Ja vozim na cist benzin a ti na plin.
Mislim da je to sasvim dovoljno da se dokaze ko ima zmijugu a ko ne u dzepu.
Pogledaj sebe malo iz nekog drugog ugla.:hahaha:
 

Back
Top