Preporuci film

30-days-of-night-poster-1.jpg


generalno volim filmove o vampirima i ovo je jedan od boljih :) nemam konkretnu zamerku,svidja mi se i preporucujem 10/10 :)
btw jedino mi je glavna glumica iritantna ;D

;) +1

@tema

http://www.imdb.com/title/tt0348836/
 
Zdravo svima! Ja sam novi član ovog Foruma. Za početak bi svima preporučio film Glengeri Glen Ros. To je film sa sjajnom glumačkom ekipom: Džek Lemon, Al Paćino, Kevin Spejsi, Ed Haris, Alan Arkin i Alek Boldvin. Ovo je priča o liberalnom kapitalizmu, predstavljena kroz posao trgovaca nekretninama. U jednoj agenciji za prodaju nekretnina, skoro svim agentima posao već neko vreme ide loše, pa im dolazi jedan prekaljeni veteran tog posla i predstavlja im plan kako da sačuvaju svoj posao pošto su ga već izgubili, jer su navodno svi otpušteni. Priča pokazuje sav sjaj i bedu liberalnog kapitalizma, kroz odlične dijaloge i sjajnu glumu. Film je nastao po pozorišnom komadu Dejvida Memeta, koji je napisao i scenario. Scena u kojoj Alek Boldvin drži svoj govor u kancelariji, na samom početku filma, je moja omiljena filmska scena uopšte. Ima puno psovki u ovom filmu ali ovo je ostvarenje za sve one koji vole inteligentno smišljenu radnju, sjajne dijaloge i filmove koji nose neko dublje značenje i poruku. Uživajte!
 
cover.jpg


vrlooo bolestan film,ne znam da li ga se iko seca,pogotovo oni koji su jos i mladji od mene,ali sam kao klinka ovo gledala sto puta i uvek me je deprimirao zbog same cinjenice da je istinit dogadjaj.....ne verujem da cu ga ikad vise gledati,ali u svakom slucaju ga preporucujem,ako imate stomak ( nije gadljiv ili tako nesto,ali mucan ) za ovakve stvari i ako ste raspolozeni za jednu teskuuuu dramu :) necu ga oceniti,jer ne bih znala koju ocenu da dam,ali ga kao sto rekoh preporucujem :)
 
Nisam ni ja, do pre par godina. A onda mic po mic, i navukoh se. :D
Moram da kazem da je serija Battlestar Galactica uveliko doprinela tome. ;)

Videla sam ovaj post i bas sam se obradovala :D Eto ja preporucujem Battlestar Galactica filmove :D Ima ih 3, a da bi vam bili jasni gledajte seriju :super: Filmovi se gledaju na pocetku, sredini i na kraju serije.

p.s. ovo je moj podli pokusaj da navucem ljude na BSG :zper: jer je serija van svake konkurencije, moj #1
 
Ma sta je tu sjajno, objasni molim te....:kafa:
Meni vala sve . Film mi se strasno dopao. Obozavam sve u vezi sa Aljaskom , iako film nije tamo sniman :lol: :hahaha: Ali ono, privid Aljaske sneg, zombie sta li su , zanimljiv mi je bio u svakoj minuti . Naravno ne podrazumeva se da se svima svidi .
sta mu znaci plus 1?:) nisam upucena :D
Pa znaci +1 glas za ovaj film ;)
Haha, slazem se. Stvarno, zasto ti se svidja?

--->
 
Konacno sam saznao ime jednog
filma koji veoma cenim.

Gledao sam ga pre.. mnogo godina. :)

Pa eto, imam neku neopisivu zelju da
preporucim film cenjenim korisnicima
foruma Krstarice u nadi da cemo
deliti lepo misljenje o ovom
jako dobrom filmu.

:D

Wir kinder from bahnhof zoo

Christiane-F.jpg
 
cover.jpg


vrlooo bolestan film,ne znam da li ga se iko seca,pogotovo oni koji su jos i mladji od mene,ali sam kao klinka ovo gledala sto puta i uvek me je deprimirao zbog same cinjenice da je istinit dogadjaj.....ne verujem da cu ga ikad vise gledati,ali u svakom slucaju ga preporucujem,ako imate stomak ( nije gadljiv ili tako nesto,ali mucan ) za ovakve stvari i ako ste raspolozeni za jednu teskuuuu dramu :) necu ga oceniti,jer ne bih znala koju ocenu da dam,ali ga kao sto rekoh preporucujem :)


Godinama ( i godinama ) se nisam setila ovoga.

Dobar odabir. Bona. :)
 

Back
Top