Preporuci film

Cekaj, polahko.. Udahni, uzmi vazduha...

Nisi Bog, niti ces biti, jer vec jedan takav postoji dok je veka i sveta. Zasto si spominja kven tarantina (Quentin Tarantino) i u stvari filmove njegove sa kojima je zapoceo uspesnu karijeru, zaboravivsi da spomenes i KIll bil prvio dio i drugi.

I jel' stvarno koristis LSD i gledao si film Kill List (2011) pod tom vrstom opijata. U sustini nisam shvatio tvoj post skroz na skroz sto se tice navedenog filma, ali kada si vec spomenuo da je do pola islo glatko, hajde neka bude do 20min pri kraju filma ( Sto bih se potpuno slozio pa cak i sa tom polovinom), mada s'moje strane gledista da sam imao ma bilo kakvu predstavu o tim zadnjim 20minuta, iste sekunde bih ugasio film. Jer se vec i sada kajem, zasto sam potrosio to takvo vreme na nesto onako...


A sad opet kreni od pocetka...

:zblesav::zblesav:

Ne beri brige ne koristim LSD niti bilo koje druge opijate,pokušavao sam sa što jednostavnije :dontunderstand::think: objasniti da je meni moja glava uvjek bila dovoljan opijat koja mi u većini slučajeva donjela nerazumjevanje,dok su djeca učila slova ja sam razmišljao o dinosaursima jer sam slova naučio prije škole i bilo mi dosadno,ponavaljam nisam narcis da obožavm svoje lik i djelo ali sam uvjek bio čudnovat i neuobičajan nikako običajan,u školi sam bio odličan đak do srednje kada sam otkrio čari bježanja sa dosadnih predmeta ali i tada sam bio dobar đak samo sa previše opravdanih časova,imao sam sve moguće bolesti na svjetu,skener,pečat doktora milion puta skeniran i kopiran,čak sam jedno vrijeme i prodavao taj isti pečat a pišeš dijagnozu koju hoćeš,samo mjenjaš.Daleko od toga da sam bio frik,samo drugačiji,nisam imao nikakav problem po pitanju muško-ženskih odnosa,djevojke su me uglavnom voljele i bio sam im simpatičan ali u globalu neshvaćen.Zašto ovo pišem,pa zato što Kill List kada sam pogledao po nekim mojim standardima nije prelazio 7/10 ali moja glava mi nije dala mira iz razloga što ga nisam shvatio pa sam morao ponovo iz početka da ga pogledam i onda me oduševio i zato visoka ocjena kao i odličan dijalog u filmu koji krasi uglavnom Tarantina.To je pisac htjeo da kaže sa naglaskom na rečenicu učiteljice da previše razmišljam i takav sam ostao cijeli život.
 
Restless (2011)

restless-movie.jpg


A young man, Enoch, is out of school and has been befriended by a ghost of a Japanese kamikaze pilot.
For unexplained reasons, he attends the funerals of strangers without invitation;
At one of these he meets a young woman, Annabel, who says she works with children who have cancer, and the two start spending time together.

Director: Gus Van Sant
Stars: Mia Wasikowska, Henry Hopper and Ryo Kase

Jako lep film sa divnim kadrovima i odličnom glumačkom postavom.
 
http://3.***************/_cudK8MwW64I/SOrh8go0fwI/AAAAAAAAHQ0/fzTs9brkU34/s400/6fsnpkk.jpg

Ovaj crtani ( za divno cudo,s obzirom da sam opsednuta Disney-em ) nisam nikad gledala i sinoc ga pogledah i skrozzzz je sladak :) Iako ima mnogo simpaticnih forica i dogadjaja,meni je crtani i pored toga delovao stravicno depresivno...No,nista strasno
8.5/10

p.s. U stvari jedina konkretnija zamerka je to sto nisam stekla utisak da je Disney-ev film,da nisam to znala pre nego sto sam upalila crtani,nikad ne bih rekla
 
fox and the hound je mene rasplakao kad sam bila mala :)
stravicno depresivan u nekim trenucima,sto ne smatram da je toliko loshe- prava je steta sto vecina danasnjih crtanih nema nikakvu poruku ,nit probude emocije ,nego samo komicne momente.
 
fox and the hound je mene rasplakao kad sam bila mala :)
stravicno depresivan u nekim trenucima,sto ne smatram da je toliko loshe- prava je steta sto vecina danasnjih crtanih nema nikakvu poruku ,nit probude emocije ,nego samo komicne momente.

jeste tacno,ja sam u jednom momentu se sa kreveta prebacila tacno ispred kompa na stolicu i posmatrala onu jurnjavu ( koja je tu pred kraj,da ne kazem koju ) i bukvalno sama sa sobom vikala NE,NE ahhaha....mnogo sladak crtani
 
Selena, moja omiljena tehano pevačica. Film sam gledala mali milion puta pa i večeras. Interesantno, iako je otišla mlada iako to sad nije tema, verovatno joj je to bila sudbina. A film preporuka svima koji vole istinite drame.
 
http://4.***************/-YbmFPsbu1Qw/Txjhy9QO7YI/AAAAAAAAG8g/4612YCVEzH8/s1600/my-week-with-marilyn01.jpg

Meni se film dopao....Iskreno imala sam uzasnu averziju prema Michelle Williams,misleci da nece znati da iznese Marilyn i nije mi se dopalo jer uopste ne lice i Marilyn mi je sto puta lepsa,ali svaka cast Michelle,sjajno je iznela ulogu i docarala je Marilyn na pravi nacin i film je mogu reci dobar.....Ja se recimo ne bih bavila tom tematikom,odnosno volela bih da su napravili film o celom njenom zivotu,ne samo toj nedelji,ali dobro......
8.5/10
 

Back
Top