Prelomi i zarastanje

1.Neko je trebao napraviti snimku, i dijagnosticirati prelom
2. Ako je prelom, pitanje je mesta preloma, i kakav je
3. Pitanje je opterecenja noge.Trebas da dobijes neku udlagu (plasticnu, metalnu, ili specijalni cizmu da drzi nogu)
4. Treba 21 dan + da prelom zaraste
 
Ja sam imao naprsnuce i veliki hematom kada mi resetka gde se cisti krug u vojsku pala na prst ....joj kako to boli ...uradili mi operaciju i iscupali nokat ,ocistili sve to i sraslo i nikakvih problema ...kao da nista nije ni bilo ...pa opet maler na taj prst pre godinu i po dana ,zakacila me klizeca kapija ...nego srecom malo me lupnulo ,nokat je pocrneo i bolelo ali ne toliko ,pa sam pio Chymoral ...otok je splasnuo ,bio je manji ..nokat kasnije opao ali izraslo opet i sve ok ...
 
Imao sam frakturu desne noge u januaru 2019.visoko gore skoro u nivou kuka prosto mi je napukla kost posle bizarnog pada dok sam čistio sneg,nije moglo sa gipsom morao sam na operaciju i to je prošlo sve u redu onda sam išao u banju 21 dan na rehabilitaciju bazen,vežbe,kineziterapija sve živo...da skratim doktor mi je rekao da ću prohodati posle 4 meseca i maltene je u dan pogodio posle 4 meseca smaranja sa štakama sam prohodao tako da verovatno će i u ovom slučaju biti tako sada hodam normalno šetam,trčim i sve je ok
 
Poslednja izmena:

Back
Top