Predstavnik Holandije diskvalifikovan sa Evrovizije

DK9b.gif
 
Srbija je od žirija iz zemalja širom Evrope dobila sledeće poene: 3 boda iz Hrvatske, 1 iz Albanije, 2 iz Danske, 5 iz Jermenije, 4 iz Slovenije, 1 iz Portugala, 1 iz Irske i 5 iz Kipra.

Srpski žiri je Hrvatskoj i Bejbi Lazanji dao 12 poena, dok je 10 poena dao predstavniku Švajcarske.Osam poena dodelili smo Francuskoj, sedam Litvaniji, šest Italiji, pet Švedskoj, četiri Velikoj Britaniji, Grčkoj 3 poena, a dva i jedan poen Irskoj i Ukrajini.

Srpska publika:

Jermenija - 1 poen
Slovenija - 2 poena
Izrael - 3 poena
Italija - 4 poena
Švedska - 5 poena
Švajcarska - 6 poena
Irska - 7 poena
Grčka - 8 poena
Francuska - 10 poena
Hrvatska - 12 poena
 
Objavljeno je kako je glasala Hrvatska na Eurosongu. Rezultate je objavio HRT.

Glasovi žirija​

Jedan bod hrvatski žiri dao je Cipru, Švedskoj 2, Srbiji 3, Francuskoj 4, Luksemburgu 5, Italiji 6, Ukrajini 7, Irskoj 8, Sloveniji 10, i 12 bodova otišlo je Portugalu.

Glasovi publike​

Švicarska 1, Švedska 2, Armenija 3, Estonija 4, Irska 5, Francuska 6, Italija 7, Ukrajina 8, Slovenija 10 i Srbija 12.
 
Srbija je od žirija iz zemalja širom Evrope dobila sledeće poene: 3 boda iz Hrvatske, 1 iz Albanije, 2 iz Danske, 5 iz Jermenije, 4 iz Slovenije, 1 iz Portugala, 1 iz Irske i 5 iz Kipra.

Srpski žiri je Hrvatskoj i Bejbi Lazanji dao 12 poena, dok je 10 poena dao predstavniku Švajcarske.Osam poena dodelili smo Francuskoj, sedam Litvaniji, šest Italiji, pet Švedskoj, četiri Velikoj Britaniji, Grčkoj 3 poena, a dva i jedan poen Irskoj i Ukrajini.

Srpska publika:

Jermenija - 1 poen
Slovenija - 2 poena
Izrael - 3 poena
Italija - 4 poena
Švedska - 5 poena
Švajcarska - 6 poena
Irska - 7 poena
Grčka - 8 poena
Francuska - 10 poena
Hrvatska - 12 poena
Кажем ја да смо неизлечиво болесни.
 
Posto sam ja izuzetno glupa osoba ja cu temu da shvatim onako kako pise...
To znaci da me zabole tuki za eurosong nego uglavnom za pesmu koja je tema..

Pesma koja je tema je politicka pesma...uzmite prevod pa vidite koliko je politicka...bukvalno naslov je cao cao EU, jedno pricate, a ja sam mlad, te price me ne doticu, to su za penzionere...

Proziva redom, Francuze da su skupi , Holandjane da imaju tradicionalisticku politiku drzanja domaceg monopola...
Sve redom prozivaju za tiho licemerje samo sto nije gej pesma..
A nije ni horor ni zombi pesma....
A nije se ni nasminkao kako treba, ne nosi ruz, cirkone i ostalo...
Da moze da se nasluti da nosi i pirsing na kiti ili tu blizu....

Veselkasta pesma sa tematikom ironije , bukvalno da sam blenta bilo bi mi lepo uta ta ta uta ta ta...
Mi volimo zivot vi se igrate rata, uta ta ta uta ta ta...

Nije ni cudno sto je eliminisana...
Mada eto bila je pesma koju je direktno izvela jedna od rojalitija eurosonga, nisam znao da to postoji ali ocigledno postoji, koja kaze u pesmi , ti si mudar ti si faca, legenda ko Chola, ti znas da sam luda, presavi me preko stola...
Sve zavisi od tebe a to me pali , daj zvekni me kad se lozim, nebitno da li ti je mali...

To su vec mnogo jasnije poruke kako ubuduce treba da izgledaju pesme eurosonga...
 
uglavnom gadjajuci polozaje Hamasa, to sto se Hamas krije iza svoje dece je druga prica
Svaka čast Izraelcima. Trebalo je ubiti petnaest hiljada dece da bi prodrli do Hamasa. Ali, pošto su deca govorila arapski jezik i većinom bila iz muslimanskih porodica možda se ne računaju kao deca. Možda su i ona napala 7. oktobra. Posebno sumnjam na bebe.
 

Back
Top