Predstavljen list "Srpsko ruski glas"

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
09. mart 2011. | 20:43 | Izvor: Tanjug
BEOGRAD - Prvi broj lista "Srpsko ruski glas", koji bi trebalo da afirmiše pozitivna osećanja građana Srbije prema Rusiji, svečano je predstavljen večeras u prostorijama Ruskog doma u Beogradu.

"Srpsko ruski glas" će se, pored odnosa dve prijateljske zemlje, baviti temama o Kosovu i Metohiji, Republici Srpskoj i Crnoj Gori, rekao je glavni i odgovorni urednik lista Predrag Obradović.

On je dodao da je list pokrenut, jer mnoge akcije saradnje dve zemlje nisu na adekvatan način propraćene u našoj zemlji.

"'Srpsko ruski glas' je novi list na domaćem tržištu i baviće se temama koje se tiču odnosa dve zemlje u svim sferama - politici, ekonomiji, kulturi, umetnosti. Redakcija je mlada i neiskusna, uglavnom su svi amateri u novinarstvu, ali reč je o grupi entuzijasta, koje je okupila ljubav prema jednoj zemlji", rekla je urednica intervjua i ekonomije u listu Tamara Obradović.

Ona je dodala da je izdavač Društvo Rusko-srpskog prijateljstva iz Pančeva i da je list prvog dana imao dobar odjek među čitaocima.

Promociji "Srpsko ruskog glasa" prisustvovala je i glumica Ivana Žigon koja je tom prilikom rekla da 80 odsto građana Srbije čezne za informacijama i delima ruske kulture, kao i da je veoma značajno da se u ovom trenutku pojave "novine koje će ljudi moći da čitaju po svojoj volji".

Promociji su prisustvovali mnogobrojni gosti, među kojima i predstavnici Sabora društva srpsko ruskog prijateljstva iz više od 40 gradova u Srbiji, predstavnici Ministarstva inostranih poslova, ruske ambasade i političkih partija iz Srbije i Rusije.

:)
Polako, krecemo...
 
Domaću štampu i sva ostala javna glasila uopšte ne čitam jer nemaju nikakve veze više sa objektivnim informisanjem, rtv i slična manpulatorska režimska sredstva već mesecima uopšte nemam memorisanu u televizoru jer mi se prosto gade odvratne stereotipne neprirodne njuške koje iz minuta u minut pokušavaju na silu da mi "uglave" moje mišljenje.

Ovo će doći kao pravo oslobođenje sopstvenih misli od nacističko-gebelskog smeća koje vršlja po srbskom eteru.

Treba se odmah pretplatiti na list.
 
Domaću štampu i sva ostala javna glasila uopšte ne čitam jer nemaju nikakve veze više sa objektivnim informisanjem, rtv i slična manpulatorska režimska sredstva već mesecima uopšte nemam memorisanu u televizoru jer mi se prosto gade odvratne stereotipne neprirodne njuške koje iz minuta u minut pokušavaju na silu da mi "uglave" moje mišljenje.

Ovo će doći kao pravo oslobođenje sopstvenih misli od nacističko-gebelskog smeća koje vršlja po srbskom eteru.

Treba se odmah pretplatiti na list.

Pogotovo sto vama koji gajite ljubav prema Majci do dna mosnicke kese tekstovi uopste i nisu potrebni. Samo da je sto vise Putinovih fotki (narocito golisavih).

A evo, koliko vidim, na naslovnoj strani prvog broja je kepec.

Smem da se kladim da ce u narednom na naslovnoj biti Medvedev, kepec no. 2 :hahaha:
 
Pogotovo sto vama koji gajite ljubav prema Majci do dna mosnicke kese tekstovi uopste i nisu potrebni. Samo da je sto vise Putinovih fotki (narocito golisavih).

A evo, koliko vidim, na naslovnoj strani prvog broja je kepec.

Smem da se kladim da ce u narednom na naslovnoj biti Medvedev, kepec no. 2 :hahaha:



Početak kraja ti je već započeo... a ti samo nastavi da se zaglupljuješ pa ćeš lakše da se odseliš.

Kome ti takav još uopšte trebaš ?
Nikome .... čak i tvoj voljeni firer tadić odreći će te se čim ga malo šćepaju mengele za jaja.
 
Ja овом пазарим.
Србија, Србија!
009.jpg
 
Pogotovo sto vama koji gajite ljubav prema Majci do dna mosnicke kese tekstovi uopste i nisu potrebni. Samo da je sto vise Putinovih fotki (narocito golisavih).

A evo, koliko vidim, na naslovnoj strani prvog broja je kepec.

Smem da se kladim da ce u narednom na naslovnoj biti Medvedev, kepec no. 2 :hahaha:

Хехехе... каже народ: У МАЛИМ СЕ ФЛАШИЦАМА ОТРОВ ЧУВА...

Шта неком билмезу вреди што је ВЕЛИКИ као Годзила.. када му је глава празна...
 
HEBES SAD ,,BLIC ,, ,,POLITIKU ,, , ,,NOVOSTI ,,, ,,,PRES ,, ... I OSTALE LAZOVE I MEDIJSKO SMECE ... :D

HOCEMO I SRPSKO - RUSKU TELEVIZIJU NA DRZAVNOJ FREKVENCIJI - DA RAZGUZIMO OVE LAZOVE , LOPOVE I IZDAJNIKA NA B52 I RTS u ... :cool:

Ех, када би било памети у овој земљи - таква ТВ би одавно постојала... па да видиш како би говн*ма лажљивим била фрка ... а не да сваки дан гледам тридесетак кретена са неког списка који се шетају од студија до студија као "експерти" за све и свашта а у ствари плаћенички олош који је на платном списку обавештајних служби странаца.

Када би само неко сео И НАПРАВИО АНАЛИЗУ ГОСТИЈУ у вези разних политичких питања НА Б92, НА СТУДИЈУ Б, НА РТС - ТО БИ БИЛА НАЈВЕЋА СПРДАЧИНА И ФАРСА СВИХ ВРЕМЕНА...
 
Ех, када би било памети у овој земљи - таква ТВ би одавно постојала... па да видиш како би говн*ма лажљивим била фрка ... а не да сваки дан гледам тридесетак кретена са неког списка који се шетају од студија до студија као "експерти" за све и свашта а у ствари плаћенички олош који је на платном списку обавештајних служби странаца.

Када би само неко сео И НАПРАВИО АНАЛИЗУ ГОСТИЈУ у вези разних политичких питања НА Б92, НА СТУДИЈУ Б, НА РТС - ТО БИ БИЛА НАЈВЕЋА СПРДАЧИНА И ФАРСА СВИХ ВРЕМЕНА...

MOGU TI RECI U POVERENJU DA CEMO JE USKORO DOBITI ... :tajna:
 
Evo i mog doprinosa za taj vas casopis :mrgreen: :

Sremski front sam kraj rata stigli Rusi u Vojvodinu, a zeljni da nesto siluju samo da je zensko. Lala sakrio Sosu na tavan, pa strepi pred crvenoarmejcima dok ga oni ispituju...Jesli u vas djevuska? neee, odgovara preplasen Lala...Jesli babuska ...opet jedno neeee, Rus sav zadihan ...Jesli u vas koza...
Imamo jednu nikakvu i matoru, tek sto je ziva...Davaj bacuska davaj ...I navali Rus na kozu, a Lala ce tiho - silazi Soso, poljubim te debelu da vidis kako se prave KOZACI
 

Back
Top