Predsednički izbori u Hrvatskoj: U drugi krug idu Milanović i Grabar Kitarović

Hmmm....

izb.png
 
Škoro jugokomunist , još mu žena Srpkinja ("iz Čikaga moji znaš ti dobro koji " ) , a tako je iskreno plakao kad je pevao Sude mi sa Tupsonom .

Stvari su puno kompliciranije, no ne da mi se pisati dugo, a zahtijevalo bi analize birača u daleko razvijenijim zemljama kao Francuska, Švedska, Italija....

Bilo kako bilo, loša ljenčina je -skoro sigurno- dobio više glasova od prazne korumpirane ljušture (koja je obećavala prije mandata, za razilu od lignje).

Pravi politički maher kao Plenković se pokazao, opet, kao majstor zakulisnih igara, no podcijenio je, po tko zna koji put, snagu emocija i ključnih iskaza (Istambul, Marrakech,..)

Potez Istra- Varaždin je nešto anacionalno i čudno, tema za razmišljanje.

Škoro totalni diletant, a veći dio njegovih glasača (u koje sam spadao i ja u prvom krugu) kao neki radikalno desni glupani koji stalno pile o NDH, nezreli su i za koje su komunisti neki ideološki bauk i UDBA još, kao, vlada.

Bilo kako bilo-s Milanovićem ćebiti zanimljivo, to više što je kao predsjednik bezopasan.
 
Jbg, kada jedan Milanovic pobijedi na ovakvim izborima. Stvarno su u qrcu i to ogromnom.

Dakle,treba se prisjetiti ove izjave:
https://www.24sata.hr/news/milanovic-2014-nisam-i-nikad-necu-biti-predsjednik-hrvatske-635014

Kolinda ga je razbila u sučeljavanju.
Sad se može tražiti dlaku u jajetu,ali Plenki je tu puno igrao ulogu. Sad sam 99% siguran da gubi parlamentarne.
Drugo, Škoro šugavi. ***** li ti lebac. Sudit će ti bog sigurno. Puno previše je tu glasova izgubljeno.

Naravno i Kolinda se dobrano pogubila u zadnje 2 godine. Svejedno,ja sam bio 100% siguran da dobija zato jer je ovaj klaun na kvadrat(i nešto gore). Jbg,biti ce 5 godina blebetanja i ne bi me iznenadilo da se makne sa funkcije zbog stresa nakon usred mandata.
 
Jbg, kada jedan Milanovic pobijedi na ovakvim izborima. Stvarno su u qrcu i to ogromnom.

Dakle,treba se prisjetiti ove izjave:
https://www.24sata.hr/news/milanovic-2014-nisam-i-nikad-necu-biti-predsjednik-hrvatske-635014

Kolinda ga je razbila u sučeljavanju.
Sad se može tražiti dlaku u jajetu,ali Plenki je tu puno igrao ulogu. Sad sam 99% siguran da gubi parlamentarne.
Drugo, Škoro šugavi. ***** li ti lebac. Sudit će ti bog sigurno. Puno previše je tu glasova izgubljeno.

Naravno i Kolinda se dobrano pogubila u zadnje 2 godine. Svejedno,ja sam bio 100% siguran da dobija zato jer je ovaj klaun na kvadrat(i nešto gore). Jbg,biti ce 5 godina blebetanja i ne bi me iznenadilo da se makne sa funkcije zbog stresa nakon usred mandata.

Hrvati se kao birači dijele u nekoliko kategorija:

1. polu-anacionalni plus nešto yu-nostalgičara plus neka "avangarda" (liberalno-pederska). To je Istra, Rijeka, Hrvatsko zagorje, većina Zagreba, Varaždin, Čakovec

2. centar-desno, nacionalno

3. karijerno nacionalno, no karijerno prvo

4. desno zastarjelo tipa i simbolike, više njih, većinom emigracija i slični

5. nacionalni barbarogenij tipa Thompsona, mač u kamenu, geni kameni

U cjelini, jedino je Tuđman uspio objediniti sve ili više struja.

Od živih, jedino Hebrang je imao i karizmu i sposobnost, no bogovi su bili protiv njega.

Ostalo je sve ili ciganluk (Mesić), ili neka neuroza (Milanović), ili sposobni lopovluk (Sanader) ili mlitava yugofilija (Josipović).

Plenković je sljedeći gubitnik ako se nešto bitno ne promijeni.
 
Hrvati se kao birači dijele u nekoliko kategorija:

1. polu-anacionalni plus nešto yu-nostalgičara plus neka "avangarda" (liberalno-pederska). To je Istra, Rijeka, Hrvatsko zagorje, većina Zagreba, Varaždin, Čakovec

2. centar-desno, nacionalno

3. karijerno nacionalno, no karijerno prvo

4. desno zastarjelo tipa i simbolike, više njih, većinom emigracija i slični

5. nacionalni barbarogenij tipa Thompsona, mač u kamenu, geni kameni

U cjelini, jedino je Tuđman uspio objediniti sve ili više struja.

Od živih, jedino Hebrang je imao i karizmu i sposobnost, no bogovi su bili protiv njega.

Ostalo je sve ili ciganluk (Mesić), ili neka neuroza (Milanović), ili sposobni lopovluk (Sanader) ili mlitava yugofilija (Josipović).

Plenković je sljedeći gubitnik ako se nešto bitno ne promijeni.
Pa otprilike tako. Imaš komunjare,jugonostalgicare koji će glasovat protiv HDZ-a makar im to bilo zadnje u životu. Dok su HDZovci podijeljeni,a puno ljudi što prica da su neki katki desnicari su u biti prekriveni ljevicari. A da i ne govorimo da polusrbi-poluhrvati i djeca iz mješanih brakova če 100% dat glas SDPu.
 
Pa otprilike tako. Imaš komunjare,jugonostalgicare koji će glasovat protiv HDZ-a makar im to bilo zadnje u životu. Dok su HDZovci podijeljeni,a puno ljudi što prica da su neki katki desnicari su u biti prekriveni ljevicari. A da i ne govorimo da polusrbi-poluhrvati i djeca iz mješanih brakova če 100% dat glas SDPu.

Uglavnom se slažem, osim s onim o "miješanima".

No meni su interesantnija dublja pitanja, o dosegu demokracije- kako to da u bogatijih i stabilnijih država (Švedska, Italija, Francuka, Njemačka, pa i Grčka,..) u egzistencijalnoj krizi migranata i sl., nikako da dođu na vlast nacionalne snage, nego se recikliraju stare olinjale globalističke plutokratske elite, a nacionalisti se još bave 2. svjetskim ratom i bezveznim masonskim urotama?

Hebiga, u RH kako-tako...

No, kad ti Malme ili London postanu neka neugodna mjesta, a ti i dalje skor ništa, što da čovjek kaže..

Izrael mi je davao neke nade kao prava nacionalna država, kad i oni idu u 3., pa možda i 4. krug, a ovi lijevi prave i moguće kombinacije s Arapima.
 

Back
Top