Predlozite film :)

Odgledao, konačno, Rampage 3: President down. Sjajan nastavak sjajne, brutalne i beskompromisne trilogije. Preporučujem.

Odgledao ponovo Devetu kapiju sa Džoni Depom. Genijalan Polanski, jedan od najboljih filmova na temu djavola. Preporučujem.
 
Odgledao J. Edgar o životu čuvenog kreatora FBI J. Edgara Hoovera. Režirao Klint Istvud, glavna uloga Di Caprio. Jako dobar film za one koje zanima tematika, za ostale može da bude dosadan.

Odgledao Heart of America (poznat i kao Home Room) jednog od mojih omiljenih režisera Uwe Bolla (režirao Rampage sva tri dela i Assault on Wall Street). Lik ima muda samo takva. Sjajan film uradjen na osnovu Columbine masakra. Ova tematika nije za svakog ali kako je meni jako bliska iskreno sam uživao u filmu.

Odgledao Cujo, radjen po romanu Stivena Kinga. Ker kog slepi miš zarazi besnilom krene da kidiše na nedužne ljude. Fin hororčić, možda sam i očekivao više, ali nije loš za ubiti vreme.

Odgledao ponovo Troju, zaista sjajan film i što je retkost, nije mi bio dosadan na drugo gledanje. Preporuka, ako ima nekog ko još uvek nije gledao.
 
Odgledah The Hunter iz 2011., relativno zanimljiv film ali mi se ne dopada atmosfera.

Pogledao The Purge prvi deo, ok film za ubiti dosadu ali iskreno očekivao sam mnoogo više.

Odgledao horor Annihilation sa Natali Portman, koji je skoro izašao. Iskreno ne pamtim kada sam više uživao u filmu, sjajan, obavezno pogledati.

Odgledao konačno King Arthur - Legend of the sword. Mnogi ljudi kritikuju, ali meni se dopao. Jedino što malo ne valja je što su likovi serijski radjeni, bukvalno se osećaš kao da gledaš Game of Thrones na trenutke, plus sam lik Artura je loš i bez misterije koja treba da ga okružuje. Mimo toga je dobar film, mislim da su kritike preterane. Preporuka.
 
Odgledao Black Panthera. Dobar film, u moru dosadnih superherojskih ovaj se izdvaja bar za nijansu.

Odgledao Purge: The Anarchy, drugi deo Purge franšize. Neuporedivo bolji od prvog dela, gledamo Purge koji se dešava na ulicama i prati glavne likove. Sve u svemu plus od mene, preporučujem.

Gledao po drugi ili čak treći put The Messenger: Story of Joan of Arc. Fantastičan film o Jovanki Orleanki, Mila Jovović odigrala ulogu svog života po meni. Preporuka.
 
Odgledao Politechnique iz 2009. godine. Film govori o čuvenom masakru na Politehničkoj školi u Montrealu, koji je 1989. godine počinio Marc Lepine. Jako lepo napravljen film, preporuka.

marc lepine.jpg
 
Odgledao sam fantastični The life before her eyes iz 2007. godine. Uma Thurman igra odraslu ženu koja je preživela masakr u svojoj srednjoj školi pre mnogo godina, sada ima porodicu i posao ali se i dalje bori sa svojim demonima. Dobar deo filma (koji se prepliće sa njenim odraslim životom) zapravo čine njena sećanja iz vremena neposredno pre i za vreme masakra. Njenu srednjoškolsku verziju igra sjajna Evan Rachel Wood.

Do sada sam pogledao gotovo svaki film o školskim pucnjavama i masakrima, tako da slobodno mogu da kažem da je pored genijalnog We need to talk about Kevin ovo možda i najbolji na ovu temu koji sam gledao. Topla preporuka.

Michael Patrick.jpg
 

Back
Top