Predlozi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izmenio sam jer nije jos doneta konacna odluka da li treba dozvoliti upotrebu tih slova.

Konačna odluka je donijeta prije 4 godine... Jezik je standardizovan i ravnopravan sa svim ostalima na svijetu... Biće i u školama za nekoliko dana...
Ovo nije forum koji pośećuju samo ljudi koji pričaju srpski...
Odavno se piše i na hrvatskom, a i na crnogorskom...na drugim podforumima ovog foruma...
Čak i u zemlji u kojoj živiš, u više mjesta, je u službenoj upotrebi crnogorski jezik... Tako da nema nikakve dileme da se može koristiti i na podforumu Fudbal...
Osim toga, tu nema nikakvog izazivanja bilo kakvog nemira... Samo pośećujem teme koje sam i ranije pośećivao...i pišem na njima...i to radim preko 5 godina...
 
znas kako mile, mislim da je trebalo da mu progledas kroz prste za "crnogorski jezik", ipak je krznati stari forumas
meni prvom idu na nerve sa tim izmisljanjem slova (jezika, istorije, nacije uopste), ali ne verujem da je to toliko bitno pravilo, pogotovo za pdf fudbal
a sto se tice vredjanja, provociranja i spama, samo ostro, imas moju podrsku
 
znas kako mile, mislim da je trebalo da mu progledas kroz prste za "crnogorski jezik", ipak je krznati stari forumas
meni prvom idu na nerve sa tim izmisljanjem slova (jezika, istorije, nacije uopste), ali ne verujem da je to toliko bitno pravilo, pogotovo za pdf fudbal
a sto se tice vredjanja, provociranja i spama, samo ostro, imas moju podrsku

Stvar je u tome da to nije moje pravilo vec su administratori zabranili, jer vecina clanova to smatra provokacijom. Ja sam probao i lepo da mu objasnim sve to, cak su mu i supermoderatori prepravljali takve postove, i on je i dalje terao po svom. I sta mi drugo preostaje, osim kartona.
 
Poslednja izmena:
ma znam ja da si ti korektan, ali mozda su i ti supermoderatora mogli da zazmure
ipak je ovo pdf fudbal, a ne politika ili istorija (tamo se teske borbe vode :lol:), a i GRIZZLY je uglavnom posecivao marginalne teme o Chelziju i Barsi
jedino ako ga je neko prijavio :neutral:
sad sta je tu je
nego jos jedno pitanje, vi kad kaznjavate i delite opomene, jel obavestavate preko profila ili pp tog kaznjenika ili samo obavestenjem u temi na pdf?
 
nego jos jedno pitanje, vi kad kaznjavate i delite opomene, jel obavestavate preko profila ili pp tog kaznjenika ili samo obavestenjem u temi na pdf?
Šta ti je dobar i uzoran forumaš, pa ne zna kako to ide :mrgreen:

Stigne ti pp zbog čega si kažnjen i koliko, a ima i obavještenje na tom pdf-u.
 
ma znam ja da si ti korektan, ali mozda su i ti supermoderatora mogli da zazmure
ipak je ovo pdf fudbal, a ne politika ili istorija (tamo se teske borbe vode :lol:), a i GRIZZLY je uglavnom posecivao marginalne teme o Chelziju i Barsi
jedino ako ga je neko prijavio :neutral:
sad sta je tu je
nego jos jedno pitanje, vi kad kaznjavate i delite opomene, jel obavestavate preko profila ili pp tog kaznjenika ili samo obavestenjem u temi na pdf?

Cim neki korisnik dobije karton, automatski mu stigne sablonski PP, u kojem mu pise razlog za kaznu, post za koji je kaznjen, broj kazenih poena koje je dobio i sl.
 
Poslednja izmena:
ma znam ja da si ti korektan, ali mozda su i ti supermoderatora mogli da zazmure
ipak je ovo pdf fudbal, a ne politika ili istorija (tamo se teske borbe vode :lol:), a i GRIZZLY je uglavnom posecivao marginalne teme o Chelziju i Barsi
jedino ako ga je neko prijavio :neutral:
sad sta je tu je
nego jos jedno pitanje, vi kad kaznjavate i delite opomene, jel obavestavate preko profila ili pp tog kaznjenika ili samo obavestenjem u temi na pdf?
Izvini prijatelju ali :bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:
 
Stvar je u tome da to nije moje pravilo vec su administratori zabranili, jer vecina clanova to smatra provokacijom. Ja sam probao i lepo da mu objasnim sve to, cak su mu i supermoderatori prepravljali takve postove, i on je i dalje terao po svom. I sta mi drugo preostaje, osim kartona.
ja smatram provokaciju akd neko stavi Mladica/Karadzica i ostale ljepotane na avatar...cijelu crnogorsku scenu politicara , kojekakve kasapine pa nista...Sheshelj mi je komichan, pa se to ne rachuna...Slobodana Miloshevica, eno ga jedan forumash, mislim da je moje gore list, pa se shetka okolo sa onakvom facom i niko , nishta...To sto sam 90ih mojih godinu dana u Beogradu imala zapaljenje crijeva ili sta vec, to nista je li...Ja smatram provokacijom kad neko kaze ********* (a to mi je jedna od najvecih uvreda,kad je u mene uperena0, pa kuliram, ja smatram provokacijom kad neko sere o Celziju a veze o fudbalu nema (cesta pojava) pa kuliram...
Ti sigurno nisi pitao tab-a za to, nego si se ti lijepo, po srpski/balkanski zainatio, nece-meni-neki-tamo-da-pise-tako pa udri po njemu....svi znaju moje nacionalno orpedeljenje(crnogorsko),ali da ja licno mislim da je taj jezik notorna glupost i da sam na popisu bila primorana da napishem "svi jezici sem albanskog' , iako sam htijela da kazem srpski, em sto mi je cijela ta fasisticka fama i forsiranje tog jezika gadno (ima ljudi koji su crnogorci pa dijele moje misljenje,nazalost,sve manje i manje,ili na sreuc,kako ko gleda), em sto ja nikad tako ne govorim , em sto mislim da je sleng i zargon sastavni dio svakog normalnog jezika (sto jezici bivse SFRJ ne spadaju), a ako bas hocete, zato sto sam snob i zato sto tako niti jedna moja prababa (kad kazu,tako je govorila moja baba) NIJE govorila (baba se priklonila masi , to je druga pricha :lol:) ...
da dodam da je grizzly podgoricanin :mrgreen: i da smo se masu puta svadjali i prepirali, cak me izvrijedjao jednom prilicno bezvezno (u smislu, da je bilo nepotrebno ), te da ja nemam skoro nikakvog motiva da ga branim ,sem onih objektivnih...!
Ajde sve to nekako da progutam, gutam takve kretenarije citav moj zivot, al ti mu i obrisa "oprostajni post " .Dramuletisanje ne volim,iako i ja sam pisala iste takve otpisnce :lol: u svoje vrijeme,ali tacno se vidi da si slijep na jedno oko za jedne ljude,da ne imenujem, i po ovome sto sam gore napisala i po ovome sto sad kuckam, a Grizzlyu se sve broji...

ma znam ja da si ti korektan, ali mozda su i ti supermoderatora mogli da zazmure
ipak je ovo pdf fudbal, a ne politika ili istorija (tamo se teske borbe vode :lol:), a i GRIZZLY je uglavnom posecivao marginalne teme o Chelziju i Barsi
jedino ako ga je neko prijavio :neutral:
sad sta je tu je
nego jos jedno pitanje, vi kad kaznjavate i delite opomene, jel obavestavate preko profila ili pp tog kaznjenika ili samo obavestenjem u temi na pdf?
Ma vratice se on :lol: ... stvarno treba ta ekipa sto je duze tu da se drzi zajedno...meni je recimo ovaj forum upravo zato drag...
a imam ideju ko ga je prijavio,ako ga je prijavio....
 
ja smatram provokaciju akd neko stavi Mladica/Karadzica i ostale ljepotane na avatar...cijelu crnogorsku scenu politicara , kojekakve kasapine pa nista...Sheshelj mi je komichan, pa se to ne rachuna...Slobodana Miloshevica, eno ga jedan forumash, mislim da je moje gore list, pa se shetka okolo sa onakvom facom i niko , nishta...To sto sam 90ih mojih godinu dana u Beogradu imala zapaljenje crijeva ili sta vec, to nista je li...Ja smatram provokacijom kad neko kaze ********* (a to mi je jedna od najvecih uvreda,kad je u mene uperena0, pa kuliram, ja smatram provokacijom kad neko sere o Celziju a veze o fudbalu nema (cesta pojava) pa kuliram...

Koliko ja znam, rec "*********" je strogo zabranjena na pdf "Politika", kao i "milodukljani", "mrcogorci" i svi ostali pogrdni nazivi za Crnogorce, i kaznjavaju se sa C1, kao sto se brisu i kaznjavaju avatari sa sahovnicama, ratnim zlocincima itd. Znaci, nema duplih standarda.

Ti sigurno nisi pitao tab-a za to, nego si se ti lijepo, po srpski/balkanski zainatio, nece-meni-neki-tamo-da-pise-tako pa udri po njemu....

Ajde sve to nekako da progutam, gutam takve kretenarije citav moj zivot, al ti mu i obrisa "oprostajni post " .Dramuletisanje ne volim,iako i ja sam pisala iste takve otpisnce :lol: u svoje vrijeme,ali tacno se vidi da si slijep na jedno oko za jedne ljude,da ne imenujem, i po ovome sto sam gore napisala i po ovome sto sad kuckam, a Grizzlyu se sve broji...

Javne teatralne odlaske i koriscenje cg slova su zabranili supermodovi i admini. Ali posto ti i grizli ne verujete u to - obratite im se slodobno.
 
Sta mislite da malo smanjimo broj lepljivih tema?

Za sad sam odlepio "VIDEO(klipovi, online prenosi...)" jer definitivno nema interesovanja za nju, tj svi kace klipove na STADION ili Fudbalske zanimljivosti.

Odlepio bih i Navijacke teme, jer je popularna pa nece da propadne i ako ne bude medju lepljivima, i Glavni problem srpskog fudbala jer se o tome moze pisati i na temi o JSL, a i za 3 godine koliko postoji samo se vrti jedno te isto(da su najveci problem zvezda, partizan, rts i tole).

Izjasnite se. :)
 
Mojne da Navijačke teme lete,a Glavni problem srpskog fudbala je smorio slažem se,pogotovu Tole i njegovo kočenje zemlje ka reformama i slično,to može da leti..z:D
 
Poslednja izmena:
Mojne da Navijačke teme lete,a Glavni problem srpskog fudbala je smorio slažem se,pogotovu Tole i njegovo kočenje zemlje ka reformama i slično,to može da leti..z:D

Ne bih ja zatvorio Navijacke teme vec samo odlepio, a posto je popularna tema ne bi nikad pala sa prve strane.
Bio bi mnogo pregledniji root foruma, kad bismo sveli broj lepljivih tema na 7-8.

Na primer ovako:

- Reprezentacija Srbije
- STADION
- Kladionica
- Transferi
- Legende fudbala
- UEFA takmicenja
- JSL
- Obavestenja
 
Znam da ne bi zatvorio Navijačke teme ali mislim da bi trebalo da ostane gore zalepljena sa evo ovim koje si nabrojao i to je to.
A na Glavni problem srpskog fudbala može i katanac što se mene tiče,nema tu šta više da se tamo kaže što već nije rečeno.
Neka kažu i drugi šta misle...
 
Poslednja izmena:
Znam da ne bi zatvorio Navijačke teme ali mislim da bi trebalo da ostane gore zalepljena sa evo ovim koje si nabrojao i to je to.
A na Glavni problem srpskog fudbala može i katanac što se mene tiče,nema tu šta više da se tamo kaže što već nije rečeno.
Neka kažu i drugi šta misle...

I ja se slazem da treba zakatanciti Glavni problem srpskog fudbala, ali pored toga bih zakatancio&odlepio i ovu temu(Predlozi), jer mislim da nema potrebe da stoji lepljiva da bi neko jednom u 2 godine predlozio nesto. To moze i na stadionu da se radi. U tom slucaju bi ostalo 9 lepljivih(ukljucujuci i navijacke teme).

Ajde nek se izjasne i ostali.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top