PREDLOG!!!

Pa gde ste svi vi? Ja sam inace crazys. promenila sam nick. Mora da se radi da bi se nesto, bilo sta postiglo. Treba , pre svega da se prebrojimo , kao sto su mnogi od vas vec predlagali, i da napravimo neki plan itd. Budite se ljudi krajnje je vreme!
:!: :!: :!: :!: :!:
 
ja trenutno nemam vremena,spremam ispit iz matematike,to mi je uslov za treću god. pa mi je totalna frka.ali kao što neko reče mogli bi i ovako da se upoznamo.ja studiram šumarstvo,od malena sam zaljubljenik u prirodu,i jedva čekam da počnem da radim u svojoj struci.inače,živim u okolini Pančeva što je nešto najgore što može da vam se desi(osim ako ne živite u Boru),ovde vazduh smrdi,svi imaju bar jednu osbu u porodici koja umire ili je već umrla od raka...to je ono što život ovde čini užasnim ali to je i razlog zašto se ovde više ramišlja 'ekološki'.akcenat i na 'razmišlja',jer sve uglavnom ostane na tome,ljudi su previše lenji i obuzeti svakodnevicom.eto,ja npr. ne mogu da preduzimam nikakve veće akcije jer STVARNO moram da učim...toliko od mene za sada
 
poruka za ixu,minervu,marka 1234,i ako ima još nekoga.javio mi se Thalasoma,ostavite mi kontakt adrese ili neki fon na private da bih vas kontaktirala ako bi se odlučili na neku
organizaciju...nadam se da će neko ovo da pročita.
 
Thalasoma,ne ocajavaj!!!Javi se,molim te!!!MENI LICNO JE STALO,I AKO BI SE RASPITALA U SVOM GRADU,NOVOM PAZARU(AKO NE ZNAS GDE JE TO-NA JUGU,U SANDZAKU)DA LI POSTOJE UDRUZENJA KOJA BI PODRZALA NASU IDEJU JA BI VOLELA DA SE VIDIMO I STA DALJE DA RADIMO.....?????ALI PRVO SE JAVI I UPUTI ME!



COME ON!!!
 
Ne ocajavam i naravno da znam gde je N. Pazar. Tamo (poslovno) idem barem jednom godisnje.
E tek tamo kod vas je bas losa situacija (pogotovu oko reke) i hitno je potrebna neka akcija. Sto se tice javljanja, mogu samo ovako da ti se javim s obzirom da nisi ostavila nikakav mail ili kontakt telefon.
No, to i nije vazno jer na forumu smo pa cemo se vec nekako dogovoriti. Kao sto je gore vec receno, Minerva, Leonida i ja smo stupili u kontakt i cekamo na ostale. Svi su dobrodosli.
 
Ok,kako da ti ostavim kontakt telefon,jer mail adresu jos nemam?A za moj grad,uzas!Deasava se da se na medijima pojavljuju ljudi koji se zale na jedan most koji se "ljulja" i na kome su par ljudi zadobili povrede a ima i jedan smrtni slucaj zato sto je nesiguran!Ne smeju decu da posalju u skolu vec idu okolnim putem! :roll:
 
Posalji privatnu poruku nekom od nas i ostavi broj telefona. Ne brini, ovde nema ludaka, ovde smo svi samo malo caknuti.(Salim se naravno)Klikni na ime onog kome zelis da posaljes poruku, pa u prozoru koji se otvori klikni na posalji privatnu poruku, dalje ces se snaci i sama.
 
Ma,zauzetost je u pitanju.Skola me ubi!Jedna novina kod mene.Prestala sam da jedem meso.Nadam se da to nesto znaci.
Vidimo se,valjda,uskoro!!!Pozdrav za sve ekologe! :arrow:
 
Moram priznati da postajem pomalo sumnjičav da će biti bilo kakve "naše" akcije.
Eto, još od marta se mi nešto kao dogovaramo ali nismo stigli dalje od početka.
Zato, ajde za početak da se sastanemo svi koji smo zainteresovani a koji smo trenutno u Beogradu. Posle toga ćemo da vidimo da li to ima ikakvog smisla pa ako ima, dogovaraćemo se sa svima ostalima iz drugih krajeva zemlje (a ne bi bilo loše i van nje:-)
 
Draga Leonida ima gorega od zivota u okolini Panceva,zivot u Pancevu(ja sam iz Panceva)!!!Danas sam provalila vase dogovore i jako mi je zao sto niste vec krenuli sa necim konkretnim.U principu imam jako malo slobodnog vremena jer imam jednog jako nestasnog trogodisnjaka i bebu od 6 meseci ali ja vam se javljam pa ako se(svim srcem se nadam)nesto konkretno krene ja sam tu koliko god mogu.Javite mi se mejlom.mateja01@verat.net
Pozdrav Danijela
 
Draga Danijela! Kao sto vidis, ima nas ovde koji smo zainteresovani za ekologiju ali do sada na zalost nismo uspeli da se organizujemo.
Ovo "zatisje" (period bez postova) nije prvi na ovom forumu a bojim se ni poslednji. Nekako imam utisak da cemo mi tesko ikada krenuti u bilo kakvu akciju kada za sve ovo vreme nismo uspeli da organizujemo ni prvo vidjanje tj. sastanak.
A tebi svaka cast da i pored dece uspevas da nadjes vremena za ekologiju. Vidi se da o svojoj deci razmisljas mnogo dalekovidnije od vecine drugih mama.
 
PLEASE, AKO IMA NEKO DA NAS UPUTI NA NEKI SAJT, RECIMO O :OTPADNIM VODAMA, NACIONALNIM PARKOVIMA...
PRILICNO SMO POGUBLJENE, A TREAB NAM ZA SEMINARSKI...P.S.STUDIRAMO ENGLESKI
molko:
lutak:
Hello my frends! :)
Imate jako dobre ideje..samo nikako da ``neko``pochne da ih sprovodi u delo.Dje je zapjelo? :roll: Evo smatrajte i mene od sada redovnim chlanom ``ekoloshkog foruma``,imate moju podrshku.Student sam fakulteta zashtite na radu,smer ``zashtita zivotne sredine``.Za pochetak,toliko od mene!

Wellcome to the club! :D
Dobro, znaci nas nekoliko se slaze oko ideje sajta...Ja, nazalost licno nemam nekog iskustva u odrzavanju i kreiranju sajta, ali imam tekstove koji bi bili (ja mislim) zanimljivi sirem auditorijumu...bilo da se radi o edukativnoj ili informativnoj orjentaciji. Kako god vecina odluci :)
 
Poziv za otvaranje I Salona pejzazne arhitekture

evo mesta gde mozete da nadjete istomisljenike: :idea:

Udruzenje pejzaznih arhitekata SCG poziva sve kolege, buduce kolege-studente, sve prijatelje struke, kao i druge zainteresovane, da dodju na svecano otvaranje
evo mesta gde mozete da nadjete istomisljenike:

I SALONA PEJZAZNE ARHITEKTURE.


Salon ce biti otvoren u petak 3. juna 2005. u 19 sati u prostorijama Poslovnog centra NIS "Jugopetrol" u ul. Milentija Popovica br. 1, Novi Beograd.


Nakon otvaranja izlozbe, predvidjena je svecana dodela nagrada i priznanja Salona.

Salon traje do 12. juna. Pa, dobro dosli :D
 
Smatrajte da sam sa vama! :)
Imate moj mail, pa cemo biti u kontaktu. U februaru dolazim u Bg na studije (nadam se da me ovdje niko nece napasti zbog toga, jer imaju naviku :roll: )

Da osnujemo naki nezvanicni klub? Kasnije mozemo prici nekoj stranoj nevladinoj organizaciji koja bi finansirala akcije. Mozda nisam u toku, da li vec postoji nesto slicno u Bg? Nikako se ne treba koncentrisati na neku oblast. Zagadjenje je opsti problem.

Da za pocetak organizujemo sastanke ovdje, na forumu? Dogovorimo se za neko odredjeno vrijeme.

Neka neko da bilo kakav komentar, cisto da znam da ne pricam u prazno.
 
HEBEHA:
Smatrajte da sam sa vama! :)
Imate moj mail, pa cemo biti u kontaktu. U februaru dolazim u Bg na studije (nadam se da me ovdje niko nece napasti zbog toga, jer imaju naviku :roll: )

Da za pocetak organizujemo sastanke ovdje, na forumu? Dogovorimo se za neko odredjeno vrijeme.

Neka neko da bilo kakav komentar, cisto da znam da ne pricam u prazno.

Na zalost, mislim da "pricas u prazno". Pokusavali smo par puta nesto da organizujemo ali je svaki pokusaj propadao na samom pocetku. Iako je ovaj topic prilicno dugovecan, osim price, nismo mrdnuli dalje od pocetka koji je bio ako se ne varam, pre vise od godinu dana.
Eto, mozda ti kada dodjes na studije, doneses i neku novu energiju i ideje koje ce nas napokon okupiti. Za sada mogu samo da ti porucim da racunas na mene ako budes organizovala neku eko-akciju.
 
Zalosno je gledati davljenika kako se hvata za slamku a niste u mogucnosti da pomognete. Hteli mi to ili ne ipak cemo se na kraju, svi do jednog, udaviti u sopstvenim go...ma. I pored toga rado cu vam pruziti podrsku iz Nisha.
 
I sta je sada problem. Eto, recimo da smo nas troje odlucili! Dakle, moj mail je nevenaeste@yahoo.com

Je li moguce da vi ne poznajete nikoga ko zna da najelemanternije koristi internet i zainteresovan je za ocuvanje nase zivotne sredine. Evo, predlazem nesto sto je prilicno aktuelno jer je pocela sezona. Mogla bih da skupim ljude da pokacimo po gradu, uz more natpise protiv bacanja otpadaka u more, u vidu neke poruke. Mozda sadnju cetinara po sumi koja je prije par godina izgorjela na planini iznad HN... Smislite i vi nesto za svoj grad. I predlozite neko ime po kome cemo se prepoznavati da se svi time potpisujemo. Mozemo iznijeti svoje ideje ovdje, pa jedni druge savjetovati oko akcija! I, zaboga obavjestite jos neke ljude!!! Drago mi je da makar neko, makar pokusava da pocne.

Pozz ekipi
 
Vec dugo razmisljam o tome da napravim veliku ekolosku svirku na nekom izletistu van grada(Nisa). Ali mi se mota po glavi problem brda praznih flasa i limenki koje ce ostati kada svi "zainteresovani" ekolozi odu. Sta mislite da li je moja sumjna opravdana ??????
 
Ne znam koji instrument ti sviras ili koje instrumente sviraju u tvom bendu, ali pokusaj da izaranziras scenu tako da bude jasna poenta. Postavite mnogo kanti sa kesama i angazujte nekog od povjerenja da ih redovno prazni.

Mislis da je to malo komplikovano? Pa i jeste. Ne vjerujem da cu imati uslova da se pojavim tamo i da ti pomognem, ali imas punu moralnu podrsku. Sugerisi svojim prjateljima, ako su istomisljenici da se jave na forum, mada bi bilo dobro da se registrujete.

Vidis, imamo neke pokusaje osnivanja eko kluba sirom zemlje. Mozda da otvorimo i temu pod nazivom EKO KLUB? Sta mislite.

PS. Sumnje i briga oko brda smeca koje bi ostalo nakon svirke su osnovane i tako nesto moras ocekivati ako ne preduzmes maksimalne moguce mjere, a cak ni tada nije iskljuceno... Srecno!
 

Back
Top