PREDLOG ZA LETOVANJE 2009.

Ljudi vidite i nesto drugo a ne samo Crnu Goru, lepo je otici negde /Grcku/ i videti a i osetiti da ste negde dobrodosli, da na vas neko obraca paznju i da vam se osmehuje sto u Crnoj Gori nisam ni ja a ni niko koga poznajem doziveli zato zivela Grcka, Turska itd
 
Mozda tako deluje,ali meni je ok odlazak tamo i ako ima nedostataka ne moze se reci da je toliko lose kao sto neki pojedinci govore. Gde je savrseno? Svuda ima neki nedostatak,samo sto ima onih koji stvari preuvelicavaju.

Nemam nista protiv CG, upravo suprotno...Zivela sam dole, volim CG, ali za letovanje zaista ima mnogo boljih mesta, bez brige da li ce biti vode, ili ko zna kakvih gluposti... ;)
 
Ako znate da uzivate pa gde god da se ode dobro ce se provesti,pa bila to CG,Grcka,Turska....ili neko lepo mesto,selo,planina,banja u Srbiji.Stvar je u tome da se bez nekog razloga prica o CG kao najgore mesto i destinacija za odmor.
 
Nemam nista protiv CG, upravo suprotno...Zivela sam dole, volim CG, ali za letovanje zaista ima mnogo boljih mesta, bez brige da li ce biti vode, ili ko zna kakvih gluposti... ;)

Nisam mislio licno na tebe da imas nesto protiv CG,nego ima onih koji govore samo negativno i preuvelicavaju stvari.Ne kazem da nema nedostataka,nazalost ima ih,kao i sto ne kazem da ne treba otici i na druga mesta ,gradove,drzave,samo kazem da ima i Cg svoju car i lepotu.
 
Jel zna neko mozda koliko kosta privatni smestaj u Bugarskoj, npr. Nesebar? Ne mogu unapred da planiram letovanje jer ne znam hocu li i kad imati godisnji odmor, pa bih u tom slucaju uplatila samo prevoz preko agencije a za smestaj na licu mesta...


Mislim da ti se više isplati ići preko agencije, jer mnoge imaju povoljan a dobar smeštaj. Ja sam prošlog leta otišla preko agencije i oduševila sam se sa jeftinim hotelom koji je bio 120 eura, i plus toga sam platila put i osiguranje. I da ideš u privatni smeštaj ne verujem da bi mogla naći manje od tih para. Najviše me je koštala hrana za koju su svi vikali da je jeftina a na kraju kad sam zbrojila novčanicu izašlo je i više nego što sam očekivala.
Mnoge agencije rade Bugarsku i da saznaš nedelju dana pre puta kad ćeš imat godišnji pronašla bi aražman za Bugarsku.
 
Evo jedan fenomenalan predlog... nije skupo a moze da bude rajski... :]
www.jedrenje.webs.com

sailing.jpg
 
Mislim da ti se više isplati ići preko agencije, jer mnoge imaju povoljan a dobar smeštaj. Ja sam prošlog leta otišla preko agencije i oduševila sam se sa jeftinim hotelom koji je bio 120 eura, i plus toga sam platila put i osiguranje. I da ideš u privatni smeštaj ne verujem da bi mogla naći manje od tih para. Najviše me je koštala hrana za koju su svi vikali da je jeftina a na kraju kad sam zbrojila novčanicu izašlo je i više nego što sam očekivala.
Mnoge agencije rade Bugarsku i da saznaš nedelju dana pre puta kad ćeš imat godišnji pronašla bi aražman za Bugarsku.


Ja sam sa porodicom poslednje tri od cetiri godine letovala u Bugarskoj.Svaki put smo smestaj nasli preko interneta,ili preko neke bugarske agencije,i to nas je kostalo visestruko jeftinije nego da smo isli preko nasih agencija.Primera radi,za hotel sa 4 zvezdice u u mestu Primorsko leta 2007.smo platili 49 eura dnevno sa doruckom za nas cetvoro,a taj isti hotel nase agencije su na sajmu turizma su nudile za 112 eura dnevno plus neki dinarski deo,ne mogu da se tacno setim koliko je bio,ali mislim negde oko 2000 din po osobi.Predsezona,naravno...Plus u tu cenu nije bio uracunat prevoz do tamo kao ni boravisne takse ni viza.Inace boravisne takse u Bugarskoj ne kostaju nista,dovoljno je otici u njihovu stanicu milicije i prijaviti se.Ko to ne zna nasedne na pricu agencije o nekih 1-2 eura dnevno...
Sto se hrane tice,najjeftinija varijanta je kafana,jer svaka varijanta sa kuvanjem u sopstvenoj reziji izadje mnogo skuplje...
 

Back
Top