Predlažem bojkot;

uopste nisam htela da kazem da su svi mamlazi, ne dodaj mi recenice...
tinejdzerski je paliti se sto te je par tipova nazvalo kokoskom i sto pokusavas da ih prevaspitas...

i btw, da li te neko treba postovati samo zato sto si zena? zasto mislis da ti to daje vecu vrednost ili vece pravo za bilo sta?
i mnogo je lako reci da ti je neko rekao da si kokoska samo zato sto si zena...uvek ce biti likova koji ce zaista misliti zena=kokoska...ali zar ne mislis da postoji mogucnost da medju nama (zenama) ovde ipak ima kokosaka?

ja mislim da ima i pretpostavljam da to smeta...meni inace smeta chat na svakoj temi i smeta mi ovo prostacenje koje je sad jako popularno....ali bas namerno doci i zatrpati ovaj forum nebulozama? i sad oni nas treba da postuju jer smo zene...a ako nas napenale, onda treba da ih bojkotujemo...
jel ti oces ravnopravnost, Lexo?
 
Ne, očekujem da me poštuju. Tačka.
Tj. očekujem da me poštuje onaj koga i ja poštujem, bio on muško ili žensko. Nebitno.
Oh, kokošaka ima i, po svemu sudeći, ima ih baš dosta. Kakve veze ja imam sa tim?

Kakvu ravnopravnost? Jel' to neka ironija? Izvini, ne razumem... :confused:
 
"...poštuje onaj koga poštuješ..."

Izvini, ali na ovom svetu ima toliko puno ljudi, da, ako bi nam bilo stalo do toga da se svako od njih pomaša u skladu sa našim očekivanjima, morali bi veoma često da budemo razočarani.

I šta nekom znači tuđe poštovanje? Ako ga zaslužujem, svestan sam zbog čega, ako ne, njihov izbor. I meni bi laskalo da me svako gotivi, ali onda sretneš neke osobe čije ti poštovanje ne prija. I šta sa tim?
 
Na osnovu pola??? :shock:

Khm, na osnovu toga što sam ljudsko biće i što ne vređam nikoga ko mi ne da razloga.

Kakve veze ima ravnopravnost sa time?

Da li svaki idiot ima prava da me vređa? Misliš li da je to u redu? Da li misliš da tebe treba da vređa ko god poželi? Da li im dozvoljavaš?
 
Izvinjavam se, ne bih da upadam anakin u reč, ipak je njoj upućeno pitanje, ali zašto izjednačavati sebe sa ostalima? Ako par likova, u ovom slučaju, prozivaju žene, za koje je svima osim njima jasno da se radi o nekim ženama, tj pojedinim, čemu potreba da se osećaš ugroženo i da staneš u njihovu odbranu?

Po tom scenariju, ja bih sada trebalo da branim i opravdavam Patka, inspiriona, Peru i gomilu drugih likova samo zato što ih neke žene napadaju. A to je ipak nešto što ćete malo teže videti, mada bi imalo smisla.
 
e dismisal je u pravu i skroz je ozbiljan...al ja ne mogu sebe da prepoznam u nekakoj intelektualnoj raspravi...naravno da se mozhe retji da sam primitivan il glup za tako neshto...no ja mislim da nisam...jednostavno vishe mi godi da reeecimo pljujem nekoga koga mislim da treba pljuvati...naravno trudim se da to uchinim sa izvesnom dozom humora il nekog stila...nekako skontah da premalo dajem na te disqsije koje mogu uroditi nekom spoznajom il chime vetj...al recimo da je ovo kao i sve drugo i da ovde ima i vakih i nakih...ne treba previshe ulaziti u neq ozbiljnost postovanja ovdi...milsim naravno da ima super dobrih postova koji zaista neshto kazuju i koje treba chitati...kao ovaj dismisalov al takih je vrlo malo...ne znam shta sam teo da napishem a dismisal tje da skonta da mu protivrechim il neshto...no nije tako...poqshavam da opravdam svoju neozbiljnost il svoje neke depresivne izlive il shta vetj...jednostavno we r who we r....i to je to...a shto se teme tiche mislim da je pointless...evo shta bude kad ja kao otju da pishem neshto ozbiljno shto treba nekome da posluzhi da chita...ne ide mi...bash mi ne ide...sad sam se sk.enjo shvativshi kakav sam klovn i kako mi je ceo zhivot jedno veliko nishta kroz koje idem nasmejan....e dal je osmeh ili grch to je vetj neshto drugo...no eve ih pero i nedjo ja bi morao da idem....

"....tje izbije qrshlus ima da izgorimo ki pauchina..."
 
Btw, cela ideja 'bojkota' je zasnovana na tome da neko teži da bude primećen od strane ciljne grupe, kako ovi što prozivaju, tako i one što se osećaju prozvanim. Čuj, nema da me ima, pa plačite zamnom.
 
Lexa:
Poštovati i "gotiviti" nije isto. To bi trebalo da znaš.
Naravno, hvala na ukazanu mi pogrešku. To je onaj detalj o kome sam već pisao: način na koji se odnosimo prema drugima govori o nama samima i o tome kako očekujemo, ne kako neki veruju zaslužujemo, da se drugi ophode prema nama. Da se dopunim, svi imamo svoje predstave i igramo svoje uloge. Ali je zaludno (ne uvek i uzaludno) obraćati pažnju na one koji ne prihvataju svet po merilima koja postavljamo za sebe.
 
pa ne znam

nekako vise idem na onaj sex i sex
i jos pponekad zadjem na zenski kutak
nisam primetila da me tamo iko pljuje
a ni ovde isto

ali ako cete sve da ih bojkotujete i ja cu
meni ne smeta ni ovako a ni onako
nemam nekih primedbi na muski rod
svi su mi bas dragi kao i sve cura
 
DisMisaL:
Btw, cela ideja 'bojkota' je zasnovana na tome da neko teži da bude primećen od strane ciljne grupe, kako ovi što prozivaju, tako i one što se osećaju prozvanim. Čuj, nema da me ima, pa plačite zamnom.
Ček' malo, ja sam započela ovu temu da bih bila primećena? :confused:
E, svega mi, to nisam znala, no hvala ti što mi otvori oči. Ako sam nešto naučila na ovom forumu, to je da su svi ljudi ovog sveta bolji psiholozi od mene i da mi ne vredi da se takmičim...
 
Lexa:
Ček' malo, ja sam započela ovu temu da bih bila primećena? :confused:
E, svega mi, to nisam znala, no hvala ti što mi otvori oči. Ako sam nešto naučila na ovom forumu, to je da su svi ljudi ovog sveta bolji psiholozi od mene i da mi ne vredi da se takmičim...


Hm...:roll:
Sve što treba da znam na ovom forumu - naučila sam još u vrtiću. Samo se trebalo podsetiti 8) Grizi da te ne bi pojeli :lol:
Jel vam ne liči sve ovo na vrtić? Mislim, svo to duboko nerazumevanje bez dlake na jeziku? :P
Mah...a posle 5.000 postova, ebiga..ne mora ni tako...moš i ovako :D
 

Back
Top