Predlažem bojkot;

V

Vragolasta Amfibija

Gost
hahah...za to moras da budes supermod a ne obican...ja bih volela da budem mod samo iz razloga da biste me se plasili...lepo je reko Napoleo : neka me i mrze,samo neka me se plase.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.519
Lexa:
Pošto je do te mere popljuvan svaki ženski odgovor ovde, pa se nalazi kadar i svaki novi qronja da kritikuje i ozbiljne odgovore, ja zaista predlažem bojkot.
Volela bih da vidim kako bi izgledao ovaj podforum bez žena.
Naravno, neću sama bojkotovati. Možete se ovde potpisati, a možete i na PP.
Za nedelju dana, recimmo, bi moglo da počne ignorisanje ovog podforuma od strane žena.
Naravno, znam koliko je nerealno, ali reko' hajde da pokušam.
(Svo vaše pljuvanje sa svojim početkom, može ovde odmah da stane. Očekujem ga.)

to...to je duh...nemo da dozvolite da vam pamet sole...bunt...gradjanska neposlushnost...svi ko jedan...za bolje sutra nashe dece...3put ura za sve odluchne zhene...i njihove machke (:

ma zhene nisu stabilne...chas imaju najbolju drugaricu s kom su na prst u dype...ochas posla postaje neko ko je neprijatelj...zhene su zamenile svoje heroje za duhove...drvetje za pepeo (: ....zhene su prevejane i misle svojim zhlezdama...njihova vagina je u stvari tretja ruka (:

rekli bi ljudi da imam neshto protiv zhena...a nije tako...imam neshto protiv svih (:

girl youll be a woman soon (:

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.519
nem pojma...nisam se raspitivo...ja tju emigriram...pa qd puklo...sad mi pade na pamet...nisam bio recimo do trga ima 20tak dana...dal su okitili?...ma garant jesu...cha=las vegas...bastion uspeha na balkanu...heh...

D

DisMisaL

Gost
A ovo ima veze sa temom kako? A da, bojkot Chachka.

E, aj svi da bojkotujemo nešto, ali onako, da se prvo ljudski dogovorimo šta i kako.

Da razmislim ko i/ili šta me nervira, pa da odlučim.

D

DisMisaL

Gost
Ma nema veze... ili ima...
A da krenemo da im chatujemo na svim temama?
Stvarno. je li takav smor u Čačku za Novaka? Ja sam bio tamo samo dvaput, doduše ne za NG.
Jednom neko takmičenje budućih propaliteta, drugi put autobus išao preko nekih njiva jer su blokirali puteve bagerima.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Priznaj da je provincija divna, a kakve tek plodnji njive imamo :razz:
Krompiri su zlato moj bato
icon_wink.gif

bobanms

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.152
Lexa:
Pošto je do te mere popljuvan svaki ženski odgovor ovde, pa se nalazi kadar i svaki novi qronja da kritikuje i ozbiljne odgovore, ja zaista predlažem bojkot.
Volela bih da vidim kako bi izgledao ovaj podforum bez žena.
Naravno, neću sama bojkotovati. Možete se ovde potpisati, a možete i na PP.
Za nedelju dana, recimmo, bi moglo da počne ignorisanje ovog podforuma od strane žena.
Naravno, znam koliko je nerealno, ali reko' hajde da pokušam.
(Svo vaše pljuvanje sa svojim početkom, može ovde odmah da stane. Očekujem ga.)

PA KO VAM JE KRIV ZENE SU UVEK BILE ZRTVE I BICE TAKO ZAUVEK.

ZNA SE KO **** A KO PRIMA.

PRIRODNO A PROTIV PRIRODE SE NE MOZE KRAJ .

ZATO SE POMIRI SA TIM I SKINI GACE DA TE K. RAJU . AKO SE OPUSTIS MOZES DA UZIVAS ILI DA SE OPIRES I DA BOLI .

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.