Predlažem bojkot;

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Pošto je do te mere popljuvan svaki ženski odgovor ovde, pa se nalazi kadar i svaki novi qronja da kritikuje i ozbiljne odgovore, ja zaista predlažem bojkot.
Volela bih da vidim kako bi izgledao ovaj podforum bez žena.
Naravno, neću sama bojkotovati. Možete se ovde potpisati, a možete i na PP.
Za nedelju dana, recimmo, bi moglo da počne ignorisanje ovog podforuma od strane žena.
Naravno, znam koliko je nerealno, ali reko' hajde da pokušam.
(Svo vaše pljuvanje sa svojim početkom, može ovde odmah da stane. Očekujem ga.)
 
Lexa:
Pošto je do te mere popljuvan svaki ženski odgovor ovde, pa se nalazi kadar i svaki novi qronja da kritikuje i ozbiljne odgovore, ja zaista predlažem bojkot.
Volela bih da vidim kako bi izgledao ovaj podforum bez žena.
Naravno, neću sama bojkotovati. Možete se ovde potpisati, a možete i na PP.
Za nedelju dana, recimmo, bi moglo da počne ignorisanje ovog podforuma od strane žena.
Naravno, znam koliko je nerealno, ali reko' hajde da pokušam.
(Svo vaše pljuvanje sa svojim početkom, može ovde odmah da stane. Očekujem ga.)
Slazem se...
ja i ovako retko ovde svracam...
ali posto jos dosta njih ne zna za ovo neka bude od sledece...znaci ne prve, nego naredne nedelje...
a ovde mozemo da ih komentarisemo....
samo....nece smeti ni oni ovde...
a odmah da znas-nece liciti ni na sta....;-)
 
Pa, dobro, onda mi možemo njih ovde :twisted: (Mislim, samo na ovoj temi, kako predloži Suzi.)
Nego, ne mislim ja da to večno traje, samo par nedelja, eksperimentalno. Ali mora da nas bude dovoljno, mislim dovoljno onih koje će da bojkotuju :mrgreen:
Ima da nas traže nazad :lol:
 
Nemam najbolju predstavu kako ovo da započnem.

Zanimljivo je kako znatan broj prisutnih, bez obzira na pol, uzrast, versku i/ili nacionalnu pripadnost, ume da uoči samo one koji 'pljuju' po nekim karakteristikama, uglavnom generalizovanim, tj često pogrešnim, grupe kojoj pripadamo ili smatramo da pripadamo.

I tada, umesto ignorisanja gluposti, pokušavate da 'uzvratite'. Često na isti način poput onog koji 'pljuvači(-ce)' koriste. A to je za početak, neprikladno ukoliko želimo da postignemo da ovo mesto bude prijatan kutak za diskusiju, pa i manju raspravu, po pitanjima koja se vezuju za opštu tematiku podforuma. Ovog, ali takođe i na ostalima.

Konkretno, sada se može uočiti da je nekim devojkama/ženama daleko više stalo do kavganja sa onima koji ih prozivaju, nego li do razmene mišljenja sa onima koji se trude da budu, pa, barem malo pristojniji i prijatniji. Svi mi imamo svoja razmišljanja, kako o sebi, tako i o drugima. Ali način kako svoje misli predstavljamo ostalima govori o nama samima, u meri u kojoj pokazujemo kakav odnos prema sopstvenoj individui zaslužujemo.

Uvek je bilo i biće razočaranih i nadrndanih. Ljudi koji će uzaludno kriviti sebe ili druge za sve što ih je, ili nije, u životu snašlo. Takođe će biti i onih kojima 'sakrivenost' ličnosti na ovom mestu pruža mogućnosti za otkrivanje svog pravog lica, kakvo god ono bilo. Pa makar i bespotrebnom mržnjom prema drugima, ili opuštenim izlaganjem niza gluposti sa ciljem da budu primećeni... Ali, pitaću, zašto im pridajete toliko značaja?
...

Trebalo bi sad da stavim neki konstruktivan predlog, da me ne opominju kako samo bezveze udaram po tipkama. Eto, za početak krenite od sebe. Zanemarite one teme koje vas ne zanimaju, ili koje vas nerviraju. Postoje mehanizmi koji vam omogućavaju da ukažete na poruke, teme i članove koji na neki način loše deluju na ovaj Forum. Koji je uzgred samo mesto za opuštenu razmenu informacija i mišljenja, ako niste to već shvatili. I koristite te mehanizma, ukoliko vam nešto baš toliko smeta.

Neko mi reče da je zanimljivo kako se neki ljudi ovde ponašaju, kao da se sad nalaze negde pred televizijskim kamerama ili na nekom javnom skupu, i želeći da se pritom istaknu, poblesave čim ih malo dirnete, makar i bezazleno, u njihovu cenjenu ličnost. Žao mi je takvih, katkad.

...
 
Чуј бојкот...:lol:

Па ти би Lexa требало да знаш да ово по default-у није место на којем би требало да се налазиш...јер онда овај систем ЖК/СМ губи смисао.

...али не...оне бојкотују...:lol:

...најбоље је кокош у кокошињац...мушкарце (хехе) у свињац...па да се нађемо у дворишту.
 
DisMisaL:
Neko mi reče da je zanimljivo kako se neki ljudi ovde ponašaju, kao da se sad nalaze negde pred televizijskim kamerama ili na nekom javnom skupu, i želeći da se pritom istaknu, poblesave čim ih malo dirnete, makar i bezazleno, u njihovu cenjenu ličnost. Žao mi je takvih, katkad.
...

Pa to sam ti ja rekao, onda kad si me pitao: kako mi nije dosadno da stalno palim ljude?

Ocekujem Random Cloud Forma da iznese analizu o ovome, jer inace ne znam sta da mislim o ovom predlogu. Posle njegove analize iznecu svoj stav.
 
teardrop:
@Lexa
Odrasti. Nauči da su svi ljudi različiti i počni u toj različitosti da uživaš.
Ovo je bilo potpuno nepotrebno i ja sam potpuno pogrešna osoba za ovakav komentar. A ti si potpuno pogrešna osoba da mi ga uputiš. Osim toga, već sam ga videla na nekoliko drugih tema.

Ja sam predložila, a na vama je da prihvatite ili ne. Recimo da ovo dogovaranje traje do sledećeg petka. Pa neka se prijave oni koji bi zaista bojkotovali. Ako bude u pitanju malo veći broj, onda - krećemo (ili stajemo, kako se uzme).

Moji razlozi su sasvim razumljivi - izgleda da žene ovde nisu dobrodošle, otkad se Milojko distancirao. Verujem da se teme ne bi ni pomerale bez ž. dela, tj. ovo mesto bi zamrlo.
Hoću da vidim. Svi vaši komentari vezani za nezrelost i za razloge dolaska ovde (kao, da se zabavimo, naučimo nešto, bla bla...) sve je to meni kristalno jasno.
A evo i prilike da naučimo nešto. Toliko ste navalili na žene ovde, pa da vidimo da li bi vam stvarno bilo bolje bez njih.
Pozdrav svima;
 
bojkot cega, Lexo?
moraju li se ljudi (zene, muskarci, deca) guziti na temama samo da bi se guzili? ako je tema o bivsim devojkama, fudbalu ili necemu gde stvarno nemas sta da kazes, ko te bije po usima da odgovaras?
ovi forumi su valjda ovako organizovani iz prakticnih razloga...da se ljudi orijentisu na teme koje ih interesuju...hoces ovde postaviti i traziti temu o sminkanju?
ok, jeste malo bezveze....roze za devojcice i plavo za decake...ali mislim da je vecina zena ovde ipak vise orijentisana na sminku, chat...i sta sad, da bojkotujes sta? koga? zbog cega?
necu da se solidarisem sa zenama samo sto sam zena...ovo je stvarno totalno bezveze i ja ne vidim razlog zasipanja foruma porukama koje veze sa mozgom nemaju ali eto, sad cemo malo da nerviramo suprotni tabor...:)

da se preselite svi na Tinejdzere?
 
anakin:
moraju li se ljudi (zene, muskarci, deca) guziti na temama samo da bi se guzili? ako je tema o bivsim devojkama, fudbalu ili necemu gde stvarno nemas sta da kazes, ko te bije po usima da odgovaras?
Prvo, ja to ne radim. Ne znam da li sam ikada odgovorila na pitanje za koje je u startu naznačeno da je za muški deo.

anakin:
necu da se solidarisem sa zenama samo sto sam zena...ovo je stvarno totalno bezveze i ja ne vidim razlog zasipanja foruma porukama koje veze sa mozgom nemaju ali eto, sad cemo malo da nerviramo suprotni tabor...:)

da se preselite svi na Tinejdzere?
Ja hoću da se solidarišem sa ženama, zato što sam žena. Da nisu u pravu, držala bih se po strani. Ne zanima me šta drugi pišu dok je:
1. Dvoljno pristojno;
2. Dok me ne vređa;

Dosadile su mi ove prozivke o kokoškama. Ne daj Bože da se pojavim na nekoj od tema ovde, odmah me isprozivaju. Jer neke članice ovde zatrpavaju teme chatom i bespotrebnim komentarima. Mene ne zanima šta one rade.

A i tvoje večito snishodljivo ponašanje je delimično uvredljivo, ali je koliko-toliko pristojno. Recimo ovaj komentar za tinejdžere. Kao, hej - "ja pišem samo ozbiljno, a svi ostali su nezreli mamlazi". Tvoj izbor. Ne moraš da vređaš nikoga zbog toga.

Razloge sam lepo objasnila.
 

Back
Top