Predizborna konvencija-LDP

corax.gif
 
Ako su oni levica onda sam ja "Che Guevara" LICNO!Da bi bio levica moras da se zalazes za socijalnu zastitu,besplatno skolstvo ,zdravstvo...koje naravno nije APSOLUTNO besplatno,vec se finasira kroz porez od gradjana,ali to je toliko minimalno,da je smesno...ovo sam morao da ti napisem jer si mi juce u postu napisao kako se i u komunizmu skolstvo i zdravstvo placalo kroz porez.Ali je taj porez bio toliki kao kad bi od svakog gradjanina uzeo novca koliko on ostavi baksis konobaru...STVARNO VELIKI FINANSIJSKI GUBITAK ZA GRADJANE:):):) dok se ovi iz LDP-a ,DS-a i ostalihkapitalista zalazu za placanje vazduha koji udises...a kamoli skolsvo i zdravstvo.
 
B.A.L.:
Ako su oni levica onda sam ja "Che Guevara" LICNO!Da bi bio levica moras da se zalazes za socijalnu zastitu,besplatno skolstvo ,zdravstvo...koje naravno nije APSOLUTNO besplatno,vec se finasira kroz porez od gradjana,ali to je toliko minimalno,da je smesno...ovo sam morao da ti napisem jer si mi juce u postu napisao kako se i u komunizmu skolstvo i zdravstvo placalo kroz porez.Ali je taj porez bio toliki kao kad bi od svakog gradjanina uzeo novca koliko on ostavi baksis konobaru...STVARNO VELIKI FINANSIJSKI GUBITAK ZA GRADJANE:):):) dok se ovi iz LDP-a ,DS-a i ostalihkapitalista zalazu za placanje vazduha koji udises...a kamoli skolsvo i zdravstvo.
Prvo ja sam rekao liberalna levica a ne klasicna levicarksa partija sto znaci da su malo vise u centru nego na levici.
Drugo od ideja koje ti proklamujes polako su odustale i najjace socijaldemokraske evropske partije jer to vise ne moze da funkcionise...
 
:D :D :D :D :D :D

LDP ima vise otvorenih tema, nego sve parlamentarne partije zajedno........ :D :D
kakva paranoja , patriJota, i shabanota...... :D

Evo , ja sam danas , citajuci ove gluposti, koje pisu napaljeni rodoljubci i domobrani, odlucio da glasam za LDP.....inace, svi su mi , klosari , isti, ali ako stampedo, urospo, marlon , aleksandar, Jerry, eremita , veksla i piksla, toliko grakcu , protiv LDPa, meni je ocigledno mesto uz tu partiju..........sto dalje od nabrojanih likova :D :D :D

LDP DO TOKIJA

titleqw1.jpg


SAMO VAS GLEDAM , MAJKU VAM BOZIJU..... :D :D :D


zirltsgn7.gif

http://www.audio4fun.com/download/funsound/mp3/Evil Laugh with Background Sounds.mp3
 
_Milanche_:
Prvo ja sam rekao liberalna levica a ne klasicna levicarksa partija sto znaci da su malo vise u centru nego na levici.
Drugo od ideja koje ti proklamujes polako su odustale i najjace socijaldemokraske evropske partije jer to vise ne moze da funkcionise...
Ma sve je to ok za evropske socijaldemokratske partije,samo ne znam sta ce Dzordz Bus u posti Vijetnamu?A za tvoju informaciju u Italiji je Komunisticka partija u vladi Romana Prodija.
 
B.A.L.:
Ma sve je to ok za evropske socijaldemokratske partije,samo ne znam sta ce Dzordz Bus u posti Vijetnamu?A za tvoju informaciju u Italiji je Komunisticka partija u vladi Romana Prodija.
pa sta ako je u vadi kakave to veze ima?
recimo ne zanm da li znas da je ta ista italijanska komunisticka partija odustala od socijalistickog uredjenja zemlje i prihvatila kapitlaisticko...
Kakve veze sad ima Dzordz Bus?
Partije liberalne levice od levicarkih partija preuzimaju zastitu manjinskih prava i jos neke stvari a od liberalnih partija drzavno uredjenje i ekonomski sistem...otprilike tako...
 
B.A.L.:
Ako su oni levica onda sam ja "Che Guevara" LICNO!Da bi bio levica moras da se zalazes za socijalnu zastitu,besplatno skolstvo ,zdravstvo...koje naravno nije APSOLUTNO besplatno,vec se finasira kroz porez od gradjana,ali to je toliko minimalno,da je smesno...ovo sam morao da ti napisem jer si mi juce u postu napisao kako se i u komunizmu skolstvo i zdravstvo placalo kroz porez.Ali je taj porez bio toliki kao kad bi od svakog gradjanina uzeo novca koliko on ostavi baksis konobaru...STVARNO VELIKI FINANSIJSKI GUBITAK ZA GRADJANE:):):) dok se ovi iz LDP-a ,DS-a i ostalihkapitalista zalazu za placanje vazduha koji udises...a kamoli skolsvo i zdravstvo.

Апсолутно се слажем.
Оно што је левичарско код ЛДП је
1. Борба за геј и томе слична права
2. Негирање националног идентитета
3. Напади на Цркву

На крају се враћам на оно кад сам једном корифеју рекао: Оне комунистичке вредности које ти подржаваш су лоше, оне које ја подржавам су добре.

Simple as that...
 

Back
Top