Prečica do kreveta

Reko samo da javim, desilo se u subotu na nedelju 🙂
Fora je bila da prestanem da navaljujem, čim sam prestao shvatio sam da je to prava stvar, jedno 2 nedelje smo izlazili a da nisam ni pominjao seks pa čak ni čestito pokušavao da je ljubim, i eto šta ti je obrnuta psihologija - na kraju je baš to dovelo do kreveta.

Moram da kažem još nešto, mnogo sam zaljubljen u ovu devojku, možda mi nikad do sada nije bilo ovako i iskreno ne znam šta da radim sa tim jer ako raskinemo biće vrlo zajebano...
Zeznuto je kad vas devojke ovako nateraju da se trudite, njoj lepo, ne radi ništa i samo uživa u pažnji koju dobija od vas a vi razmišljate kako da joj ugodite i od tolikog razmišljanja o njoj se na kraju i zaljubite. Neću da joj to pokažem ali sad može da radi sa mnom šta oće, jedva čekam da me to prođe malo.
Koje su žene veštice.

To je to, prijatan dan želim 🙂

Zašto bi raskidali, hteo si ozbiljnu priču?

Ugađaće i ona tebi, a do tad uživaj. 😉
 
Nema tu obrnute psihologije, dečko se vara. Ona da nije htela sva bi mu psihologija bila džaba.

Samo joj je trebalo vremena da ga bolje upozna, a još kad ne forsira seks sigurno da se osetila opuštenije.
Obrnuta psihologija vazi jedino na mestima gde pise da je zabranjeno bacanje smeca...tu kao po pravilu bude najvise djubreta....:) isto sad i za ove maske..da sutra kazu nemoj da nosite maske to ne valja svi bi ih nosili...:) kad su 99 bombe padale po nama mi nismo isli u podrume nego sa metama na grudima isli na mostove i pravili zurke...:) srbi su cudo :D
 

Back
Top