Precenjujemo ili potcenjujemo sebe u vezi

Vecina nas smatra da moze bolje, moze vise. Da to zasluzuje. Sto puta sam rasturio svoju vezu, ili bio ostavljen upravo zbog toga. Cinjenica je da uvek postoji neko lepsi, neko zgodniji, mladji, bogatiji, duhovitiji, itd. Dali reskirati duzu vezu za nekog za koga mislimo da bi nam bilo bolje snjim? Kakva su vasa iskustva, jeste li isli u ovom slucaju "trbuhom za kruhom" :confused:

Uvijek moze bolje...
...ali cim sam u vezi sa njim, znaci da mi trenutno odg. :)
Ne dizem ni sebe, a ni njega u nebesa.

Vjerujem da mi se veze rasturaju zbog moje netolerantnosti i sebicnosti. Ipak, jos sam mlada, da mi se... :D
 
Ovako razmisljaju osobe koje ne znaju sta hoce..
koje nisu definisale ni same sebe a kamoli osobu
sa kojom su..uvek postoji bolje i lepse samo je pitanje
sta to moze da nam pruzi..i koliko u tome m ozemo
da budemo svoji i srecni..uglavnom se na kraju svede na
to da je ono sto smo imali ustvari bilo bolje..mislim u tudjem
tanjitu jelo je uvek lepse..i trava zelenija u komsijskoj basti ali
nije bas sve tako.zar ne?

lepo ti rece zena...
 
Vecina nas smatra da moze bolje, moze vise. Da to zasluzuje. Sto puta sam rasturio svoju vezu, ili bio ostavljen upravo zbog toga. Cinjenica je da uvek postoji neko lepsi, neko zgodniji, mladji, bogatiji, duhovitiji, itd. Dali reskirati duzu vezu za nekog za koga mislimo da bi nam bilo bolje snjim? Kakva su vasa iskustva, jeste li isli u ovom slucaju "trbuhom za kruhom" :confused:

ja sam uvek imala duge veze. lojalna sam do koske. raskidala sam nikad zbog drugog a uvek zbog ovog.
a to idi mi-dodji mi ne podnosim. to su labilne osobe, nepostojane, nikad ne znas sta od takvih mozes da dozivis, uglavnom neprijatno.
 
Ovako razmisljaju osobe koje ne znaju sta hoce..
koje nisu definisale ni same sebe a kamoli osobu
sa kojom su..uvek postoji bolje i lepse samo je pitanje
sta to moze da nam pruzi..i koliko u tome m ozemo
da budemo svoji i srecni..uglavnom se na kraju svede na
to da je ono sto smo imali ustvari bilo bolje..mislim u tudjem
tanjitu jelo je uvek lepse..i trava zelenija u komsijskoj basti ali
nije bas sve tako.zar ne?

Nina objasnila.
 
Vecina nas smatra da moze bolje, moze vise. Da to zasluzuje. Sto puta sam rasturio svoju vezu, ili bio ostavljen upravo zbog toga. Cinjenica je da uvek postoji neko lepsi, neko zgodniji, mladji, bogatiji, duhovitiji, itd. Dali reskirati duzu vezu za nekog za koga mislimo da bi nam bilo bolje snjim? Kakva su vasa iskustva, jeste li isli u ovom slucaju "trbuhom za kruhom" :confused:

Pa brate nisam tolko glup da s nekim ulazim u nesto duze ako cu tek tako da ga setam van gaca i uvaljujem svakoj 5oj dobroj koja prodje
 
Vecina nas smatra da moze bolje, moze vise. Da to zasluzuje. Sto puta sam rasturio svoju vezu, ili bio ostavljen upravo zbog toga. Cinjenica je da uvek postoji neko lepsi, neko zgodniji, mladji, bogatiji, duhovitiji, itd. Dali reskirati duzu vezu za nekog za koga mislimo da bi nam bilo bolje snjim? Kakva su vasa iskustva, jeste li isli u ovom slucaju "trbuhom za kruhom" :confused:

Pa valjda ti je najbolji onaj koga volis i ko voli tebe? Ili ces ostaviti devojku koju volis zbog neke koja je lepsa/zgodnija? :/
Jedino ako si nezadovoljan u vezi pa mislis da bi ti sa drugom bilo bolje, to je druga stvar...
 

Back
Top