pre 66 godina

?

  • partizani

  • cetnici

  • nedicevci

  • ljoticevci

  • krasnaya armia

  • ustase


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Alekasandar3:
Тачно, али вииш Алију су покопали са осталим говнима, па се и не примећује.
Морали сте посебан споменик да му поставите, јер керови не могу да га нађу по мирису...
Ma nemogu biti veća govna nego govna koja su stradala u Jasenovcu!
 
Bošnjak:
Ma nemogu biti veća govna nego govna koja su stradala u Jasenovcu!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Тамо је страдало око 20 000 деце. О одраслима нећу да говорим. Ни Менгеле не би могао ово да изговори а да се не постиди, а ти?
 
Obersturmfuehrer:
onaj ko izjavi ovako nesto:



nije normalan covek.
tacka.

a problem je verovatno kod tebe sto su ti izgleda takve stvari ok, osim ako se ne radi o tvojima....
A šta očekuješ? Da ja čutim kada neko bošnjačke i bosanske žrtve rata naziva govnima! Vama je samo teško kada neko uvrijedi vaše žrtve, a što vi tuđe znate omalovažavati to i nije za vas bitno!!!
Još jednom ponavljam: Ko kod bošnjačke žrtve naziva govnima uvijek će dobiti isti odgovor na to jer ja nikad ovdje nisam prvi počeo vaše žrtve vrijeđati!
 
Bošnjak:
A šta očekuješ? Da ja čutim kada neko bošnjačke i bosanske žrtve rata naziva govnima! Vama je samo teško kada neko uvrijedi vaše žrtve, a što vi tuđe znate omalovažavati to i nije za vas bitno!!!
Još jednom ponavljam: Ko kod bošnjačke žrtve naziva govnima uvijek će dobiti isti odgovor na to jer ja nikad ovdje nisam prvi počeo vaše žrtve vrijeđati!

da, da cutis.
ako se pozivas na moral - da cutis.
u suprotnom si isti k'o i oni.
 
volunteer:
Znanje iz Srpskog jezika = 0! Partizani ne priznaju religiju,kapiras? A ti oces u partizane...znaci da si nevernik....
Nije tačno!
Partizani su bili antifašistička vojska i u njima je bilo i ateista i teista i agnostika!
Partizani sa religijom itekako imaju veze, ali kasniji komunizam istina ne priznaje bilo koju vjeru! Kapiraš?
 
Bošnjak:
Nije tačno!
Partizani su bili antifašistička vojska i u njima je bilo i ateista i teista i agnostika!
Partizani sa religijom itekako imaju veze, ali kasniji komunizam istina ne priznaje bilo koju vjeru! Kapiraš?
A partizani su bili nosioci kumunizma....znaci nosioci i ateizma...kapiras?
 
volunteer:
A partizani su bili nosioci kumunizma....znaci nosioci i ateizma...kapiras?
Istina jeste da su komunisti bila pokretačka snaga partizanskom pokretu kao pokretu za oslobađanjem Jugoslavije, ali borci su ne samo ateisti nego i drugi!
Pa vjerovatno je u partizanima bilo i Srba koji su vjerovali u Boga, ili možda ne?
 
Bošnjak:
Istina jeste da su komunisti bila pokretačka snaga partizanskom pokretu kao pokretu za oslobađanjem Jugoslavije, ali borci su ne samo ateisti nego i drugi!
Pa vjerovatno je u partizanima bilo i Srba koji su vjerovali u Boga, ili možda ne?
Slazem se sa tobom da jesu i to dosta njih... Ali tu im je bila velika greska... isto kao i cetnicima sto su hteli veliku Srbiju ... Sve su to nepromisljene gluposti... Za mene je Jugoslavija(kraljevina,po uredjenju kao UK) neminovnost politicka i jedino pametno resenje balkana....
 
volunteer:
Slazem se sa tobom da jesu i to dosta njih... Ali tu im je bila velika greska... isto kao i cetnicima sto su hteli veliku Srbiju ... Sve su to nepromisljene gluposti... Za mene je Jugoslavija(kraljevina,po uredjenju kao UK) neminovnost politicka i jedino pametno resenje balkana....
Eto vidiš raspravom bez vrijeđanja ponekad je jako korisna!
Kada bi bilo moguće da je sad 1945. Kraljevina Jugoslavija možda da ali bi se opet vodila rasprava ko će biti kralj i to ne bi imalo smisla!
Mislim sa danas stanovišta da je najbolje konfederalna Jugoslavija sa 6 republika
 
Bošnjak:
Eto vidiš raspravom bez vrijeđanja ponekad je jako korisna!
Kada bi bilo moguće da je sad 1945. Kraljevina Jugoslavija možda da ali bi se opet vodila rasprava ko će biti kralj i to ne bi imalo smisla!
Mislim sa danas stanovišta da je najbolje konfederalna Jugoslavija sa 6 republika
Konfederacija i jeste pravo resenje! Stvorio bi se jaki region bez medjusobnih sukoba,a sa dosta zajednickih ciljeva...Mozda ces se sloziti samnom da je kraljevina ipak jaca od republike i daje vece dostojanstvo! Parlamentarna monarhija u kojoj kralj nema mnogo ovlascenja i koji bi se birao demokratski iz redova kandidata...
 

Back
Top